San Francisco dan ne istenir
Arkadaşım bu ay sonu , bir haftalığına iş için Amerika'ya gidiyor.San Francisco dan neler aldırabilirim.

San-Francisco.jpg
benim de bir arkadaşım dün gitti, yalnızca fisherman' s friend şekerlerinden istedim. çok güzel oluyor. fotoğraf ile ilgileniyorsanız fotoğraf malzemeleri pek ucuz oluyor. kindle isteyebilirsiniz ya da. hi-fi ürünleri de uyguna geliyor, daha evvel aldırmıştım.
selamlar.
arkadaşım kendine canon eos bakacak,sizin bildiğiniz bir yer var mı ?

kindle kullanmadım e-book gibi mi ?

iphone 4 aldıracaktım,çok yakında 5.nesil çıkacağı için aldırmıyorum

(09/09/2012, Saat: 17:49)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: benim de bir arkadaşım dün gitti, yalnızca fisherman' s friend şekerlerinden istedim. çok güzel oluyor. fotoğraf ile ilgileniyorsanız fotoğraf malzemeleri pek ucuz oluyor. kindle isteyebilirsiniz ya da. hi-fi ürünleri de uyguna geliyor, daha evvel aldırmıştım.
selamlar.
iPhone 5 lanse ediliyor daha ne olsun Tongue
satış varmı usa da

(09/09/2012, Saat: 17:58)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: iPhone 5 lanse ediliyor daha ne olsun Tongue
amerikadaki coca colaların tadı daha güzel oluyormuş
Katılma tarihi: 2011
çocukluğumda almanyadan gelen fanta ve cola içmiştim halen unutamam,her ne kadar aynı lisans denilse de tat farkı var

(09/09/2012, Saat: 18:01)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: amerikadaki coca colaların tadı daha güzel oluyormuş
iphone 21' inde satışa çıkacak diye duydum. sanırım yetişir arkadaşınız. san fransisco değil ama new york' ta bh photo var. amerikanın güvenilir ve uygun fiyatlı satan yerlerinden. new york' a gitme gibi bir şansı yoksa internet sitesinden de isteyebilir, benim giden arkadaşım da 4 tane alacak annesiyle beraber, hem bilgi hem yer sormuştu burasını önerdim.

http://www.bhphotovideo.com
(09/09/2012, Saat: 18:02)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çocukluğumda almanyadan gelen fanta ve cola içmiştim halen unutamam,her ne kadar aynı lisans denilse de tat farkı var

(09/09/2012, Saat: 18:01)Fallschirmjäger Adlı Kullanıcıdan Alıntı: amerikadaki coca colaların tadı daha güzel oluyormuş

Hocam babamın bakkalı vardı 90 lı yıllarda 2, 2.5 lt cam şişelerde satılırdı coca colalar. Cola tadını korurdu şimdi güneşin altında depolarda pis plastik şişenin içinde duruyorlar.
Katılma tarihi: 2011
https://www.google.com.tr/webhp?sourceid...41&bih=544
San Francisco the art of shaving mağazasını buldum

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bakü'den ne istenir ihtilaf 60 64,441 14/08/2012, Saat: 18:56
Son Yorum: ihtilaf

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: