Diş Fırçası Önerileri
(18/07/2020, Saat: 22:11)AsakiR Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://www.hepsiburada.com/curaprox-546...pa5460usey Curaprox 5460 alın keyfinize bakın.

Efsane fırçadır kendisi ... +100
Deneyen var mı ben çok beğendim.
al10ck.jpeg
Oral-b'nin şarjlı diş fırçasını öneririm komşum. Daha önceki mesleğim diş teknisyenliği olduğu için tecrübelerime dayanarak tavsiye ederim.
Şarjlı fırça hiç kullanmadım ama bakarım teşekkürler

(29/04/2021, Saat: 01:43)Gens_darmes Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Oral-b'nin şarjlı diş fırçasını öneririm komşum. Daha önceki mesleğim diş teknisyenliği olduğu için tecrübelerime dayanarak tavsiye ederim.
(29/04/2021, Saat: 01:37)cenkcenk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Deneyen var mı ben çok beğendim.
al10ck.jpeg

Ben kullanıyorum çok beğendik. Curaprox 5460 Ultra Soft diş fırçasından esinlenmiş galiba. Ama fiyat performans olarak çok geride değil.
Bende Oral-B Şarjlı diş fırçası kullanıyorum. 3-4 ayda bir ağzını değiştiriyorum. Uygun kampanya bulursanız bence kaçırmayın.
Bence birkaç hafta önce resimlerdeki Difaş diş fırçasını aldım ultrasoft olan. Çok begendim gidip bir tane daha yedek aldım.
https://www.hepsiburada.com/signal-nazik...00000R52T3

Signal Nazik Diş Eti Bakımı. Bu fırçayı son zamanlarda marketten kampanya zamanları aldım ve çok beğendim. Ucuz bir Curaprox alternatifi olarak şans verin derim. Hem yumuşak, hem etkin temizlik sunuyor. Diş eti hassasiyeti olup etkin fırça arayanlar değerlendirsinler derim.
(01/05/2021, Saat: 00:44)arandur Adlı Kullanıcıdan Alıntı: https://www.hepsiburada.com/signal-nazik...00000R52T3

Signal Nazik Diş Eti Bakımı. Bu fırçayı son zamanlarda marketten kampanya zamanları aldım ve çok beğendim. Ucuz bir Curaprox alternatifi olarak şans verin derim. Hem yumuşak, hem etkin temizlik sunuyor. Diş eti hassasiyeti olup etkin fırça arayanlar değerlendirsinler derim.

Market fırçaları arasında kullanabildiğim iki fırçadan biri bu, diğeri colgate siyah fırçadır. Diğerleri genelde diş eti kanamasına yol açıyor, yada iş görmez düzeyde yumuşak kalıyor, yada diş aralarını temizleyemiyor bende. Daha öncesinde elektrikli fırçalar dahil onlarca fırça kullanmaya çalışıp kimisini tek kullanımda çöpe attım. Bu ikisini bulduktan sonra çok iddialı diğer fırçalara bakmıyorum artık. Yaqi tıraş fırçalarındaki tuxedo kıllara benzetiyorum, tatlı-sert gerginlikte ve yuvarlak, çizmeyen kıl uçları.
(01/05/2021, Saat: 01:18)sfenks Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Market fırçaları arasında kullanabildiğim iki fırçadan biri bu, diğeri colgate siyah fırçadır. Diğerleri genelde diş eti kanamasına yol açıyor, yada iş görmez düzeyde yumuşak kalıyor, yada diş aralarını temizleyemiyor bende. Daha öncesinde elektrikli fırçalar dahil onlarca fırça kullanmaya çalışıp kimisini tek kullanımda çöpe attım. Bu ikisini bulduktan sonra çok iddialı diğer fırçalara bakmıyorum artık. Yaqi tıraş fırçalarındaki tuxedo kıllara benzetiyorum, tatlı-sert gerginlikte ve yuvarlak, çizmeyen kıl uçları.

Colgate siyah da kullandım ve kullanıyorum (fırça ve macunları rotasyona sokarım), bu bana daha etkin geldi temizlik anlamında. Bu fırçalar yerli mi bilmiyorum ama erişilebilir ürünler olarak diş eti hassasiyeti olanlara düzgün çözümler sunulması mutlu ediyor.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dünya savaşları ile ilgili kitap önerileri Lord Sparhawk 31 26,910 20/02/2016, Saat: 22:43
Son Yorum: armagedon
  Barbaros Markalama Önerileri theunnamed 18 14,161 17/11/2015, Saat: 00:45
Son Yorum: theunnamed
  Replika saat alınacak yer önerileri. laktik 11 27,413 21/04/2014, Saat: 11:18
Son Yorum: kaju

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: