TVB Shaving
Teşekkür ederim Utunç Dostum,

Sadece şuna takıldım.

Aşağıdaki (daha önce bana gönderdiği ve hemen sonrasında takip numarası verdiği) mesajda " Mail Ship" ibaresi var.

Mail Ship, Posta ve Kargo Gemisi. (Google'da baktım..)

Gemi ile geç gelir..

Dear Ali
your package was delivered in the mail ships. Later you will receive the tracking number and link.
Kind regards.
Paolo
(08/02/2016, Saat: 12:47)ionicliquid Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkür ederim Utunç Dostum,

Sadece şuna takıldım.

Aşağıdaki (daha önce bana gönderdiği ve hemen sonrasında takip numarası verdiği) mesajda " Mail Ship" ibaresi var.

Mail Ship, Posta ve Kargo Gemisi. (Google'da baktım..)

Gemi ile geç gelir..

Dear Ali
your package was delivered in the mail ships. Later you will receive the tracking number and link.
Kind regards.
Paolo
komşum "ship" aynı zamanda göndermek nakletmek anlamında. gemi ile geleceğini hiç zannetmiyorum.
senin paket geldi, sana takip numarası ulaşacak diyor. tabi yds'den 40 alan birisi olarak çeviriyorum Big Grin. farklı manalarada gelebilir Big Grin
https://www.instagram.com/u1071/
Tabii, biliyorum Dostum Smile Amerikalı Hoca'dan 1 sene özel ders aldım.

Ukalalık gibi olmasın TOEFL deneme sınavından IBT, 120 üzerinden 90 aldım Smile

ÜDS hiç çalışmadan 83 aldım Smile
(08/02/2016, Saat: 14:35)ionicliquid Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tabii, biliyorum Dostum Smile Amerikalı Hoca'dan 1 sene özel ders aldım.

Ukalalık gibi olmasın TOEFL deneme sınavından IBT, 120 üzerinden 90 aldım Smile

ÜDS hiç çalışmadan 83 aldım Smile

Big Grin dur yeter vurma öldüm. sen google dan filan baktım diyince şeettim de ben Big Grin
sert kayaya çarptık Big Grin Big Grin Tongue
https://www.instagram.com/u1071/
Böyle rezalet görülmedi.

5 gündür sesimi çıkarmadım..

4 Şubat dan beri hala Slovenya dışında ama nerede olduğu bilinmiyor. Aradım bizim Posta Ofisini.

Dediğiniz de haklıymışsınız..

Başka bir ülkenin gümrüğün de belki de....

Şimdi traş oluyorlardır..!!!
(08/02/2016, Saat: 22:04)ionicliquid Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Böyle rezalet görülmedi.

5 gündür sesimi çıkarmadım..

4 Şubat dan beri hala Slovenya dışında ama nerede olduğu bilinmiyor. Aradım bizim Posta Ofisini.

Dediğiniz de haklıymışsınız..

Başka bir ülkenin gümrüğün de belki de....

Şimdi traş oluyorlardır..!!!

Sevgili ionicliquid ,

posta 3 günde gelmiyor bilindiği üzere, hangi ülkede olduğu veya uçağa binmek için kaçıncı çuvalda olduğunu bilemezsiniz.

eğer birazcık daha detaylı takip etmek isterseniz paraya kıyıp ve büyük riski göze alıp Fedex, Ups vb hızlı kargo firmalarını kullanmanız gerekir.Bu şirketler de tecrübe ettiğim kadarını söyleyeyim, bireysel gönderileri komisyon almak için mümkün olduğunca  gümrük kontrolünde bırakırlar.

Ortalığı bence gereksiz yere ayağa kaldırmayın.

@ionicliquid

PTT'yi aramak yerine şu linki kullanabilirsiniz; http://gonderitakip.ptt.gov.tr/

Bilmiyorum sizin sipariş ne zaman postaya verildi ama Avrupa içi ortalama 15-20 günde adresinize ulaşıyor genelde.

Benim G&C siparişim bir defasında 5 günde geldi, başka bir seferde 15 günde. Bir defasında da paketim önce yanlışlıkla Rusya'ya gitti, oradan Türkiye'ye geldi.

Bir çoğumuz yurtdışından sipariş veriyoruz, bazen gecikmeler olabilir. Böyle tepki vermeyin bence, sabırlı olun.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Daha önce yurt dışından bir çok alışveriş yaptım, hepsi de zamanında geldi.

Böyle şey görmedim.

Herşey parayı alana kadar değil..

Bir daha TVBShaving den almam.

Amatör firmalarla işim olmaz..
(08/02/2016, Saat: 22:26)ionicliquid Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Daha önce yurt dışından bir çok alışveriş yaptım, hepsi de zamanında geldi.

Böyle şey görmedim.

Herşey parayı alana kadar değil..

Bir daha TVBShaving den almam.

Amatör firmalarla işim olmaz..

Bu başlıktaki eski mesajlarınıza baktım da, siz bu siparişi daha yeni geçmişsiniz. En iyi ihtimalle 4 gün önce postaya verildiyse bu çok normal, kaldı ki bu 4 günün iki günü haftasonu. Bu kadar sürede paket Türkiye'ye gelmez, biraz beklemeniz lazım.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Yahu ben anlatamıyorum galiba Big Grin

Ürün, 4 Şubat da Slovenya Havaalanında.. sonrası bilinmiyor.

İngiltere, Almanya anında yolluyor. (En fazla 6 veya 7 gün de elden teslim.)

Slovenya az gelişmiş bir ülke. O kadar açık ki..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  shaving.ie bravoecho 101 102,125 24/03/2021, Saat: 21:54
Son Yorum: marv
  Connaught Shaving piankhy 464 449,157 24/09/2019, Saat: 19:23
Son Yorum: habaz
  Pearl Shaving (pearlshaving.com) deneyimi olan sfenks 6 5,565 14/06/2018, Saat: 12:10
Son Yorum: pundoe
  Frank Shaving Resmi satis sitesi izbe 125 68,224 11/03/2017, Saat: 09:17
Son Yorum: Tahir
  Shaving Shack % 20 ye varan indirim yapmış ihtilaf 39 51,904 07/06/2016, Saat: 12:19
Son Yorum: izbe
Smile Paladin Shaving / www.paladinshaving.com izbe 11 11,335 05/06/2016, Saat: 17:59
Son Yorum: izbe
  muehle-shaving.com ionicliquid 2 4,896 04/02/2016, Saat: 14:55
Son Yorum: ionicliquid
  The English Shaving Company ihtilaf 75 78,149 24/01/2016, Saat: 22:25
  executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi GeltirBot 140 189,877 10/01/2016, Saat: 02:17
  LIJUN SHAVING cemuludinç 13 19,666 20/05/2013, Saat: 01:56
Son Yorum: tipsol

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: