shaving.ie
Aldigim urunler:

- Proraso Liquid Cream Aftershave Balm $13.90
- Alum Block Natural Stone $5.30
- Shaving Brush Travel Tube $4.24
- Alt Innsbruck Pre & After Shave Emulsion $19.25
- Taylor of Old Bond St Lemon & Lime Shaving Cream Bowl $10.68
- Taylor of Old Bond St Avocado Shaving Cream Bowl $10.68

Dubai'ye kargo ucreti: $27.65

Teslim suresi: Yaklasik 1 hafta

Paketleme: 10/10

10sdpxk.jpg

Pakede islenen mal bildirimi: 91,69$ yerine 26€

33w5f5v.jpg

Kutu icerigi:

2ml4ja.jpg

1qrcc9.jpg

50mxl.jpg

Dusunceler:

- Siteye kaydoldugunuzda siparis takibi, aldiginiz siparislerin listelenmesi gibi kolayliklar var. Mailinize takip no'su gonderiyorlar, siteye kaydolmasaniz bile pakedinizi takip edebilirsiniz. Iletisim hizli.

- Gelen urunlerden ToBS - Lemon & Lime tiras sabunu sorunlu cikti. durumu fotograflayip izah edince, bir sonraki alisveriste kullanmak uzere esit tutarda cek teklif ettiler. Sabunu dolapta 2 gun bekletmeme ragmen sivi kivaminda ve akiskan. Onlarin tespiti icindeki su miktarinin fazla olmus olabilecegi.

Tavsiye ederim.

UYARI: Sitede para birimini avro, dolar yada pound olarak ayarlayip sepetinize mallari doldursaniz bile tahsilatiniz avro uzerinden yapiliyor. Kur farklarindan dogan maliyet yuksek olursa fazla karli bir siparis olmayabilir, aklinizda olsun...

- Merkur Futur Parlak Krom Makine
- Col. Conk. Krom Stand
- Edwin Jagger Large Super Badger Fırça
- Edwin Jagger Siyah Porselen Sabun Tası
Bende tam diğer başlığıa fiyatların iyi olduğunu yazmıştım sitede Big Grin Hayırlı olsun,yorumları bekliyoruz.
Özellikle Proraso Liquid Cream Aftershave Balm'ı merak ediyorum. Kullandıktan sonra bir yorum yazarsanız sevinirim. Ben de almaya heveslendim ama bir türlü fırsat olmadı açıkçası.
Ürünlerinizi güle güle kullanın.
Dubai'de olduğunuzu bilmiyordum.
2004 yılında gitmiştim. Araptan çok hintli vardıBig Grin
Bir sorum olacak: Çinli bir firma Dubaiye aylık 100.000 adet çelik ustura sattıgını söyledi. Rakam çok abartı tahmin etmişsinizdir ama eğer çelik usturaya rastlarsanız bize kalite ve fiyat hakkında bilgi verebilir misiniz? Eminim ben dahil forum üyeleri sıfır çelik ustura almak isteyeceklerdir. Belki istanbuldaki bir arkadaşa topluca gönderim yapma imkanı da doğar.
Hintliler hala celik ustura kullanıyor çünkü.
Hatta dubaide pakistanlılarda epey çoğunlukta ve bir düzine pakistanlı çelik ustura üreticisi var muhakkak pakistan üretimi sıfır celik usturaya rastlarsınız. fiyatları da ucuz denilebilir. karbon celik olanlar damascus olanlara göre daha ucuzdur.
tahmini fiyat vermek gerekirse karbon olanları 5-10$ damascus olanları 20-25$ dolara belki de daha ucuza bulabilirsiniz gibime geliyor. Bizim adımıza arastırırsanız çok memnun oluruzSmile
Rakam belki dogrudur, soyle dogrudur: Dubai bir aktarma hub'i. Yani dunyanin her yerinden gelen mallar buradan yine baska yerlere transfer oluyor. Cinli arkadastan usturalari alanlar belki diger noktalara transfer ediyor olabilir; olmayadabilir...

Burada degil celik ustura, ustura satan bir yer bile gormedim desem Big Grin sanirim kesici alet sinifina girdigi icin aleni satisi yapilmiyor. isin ticari iznini alip satanlar biliyordur nerede olduklarini, cunku burada tirnak cakisi bile tasimak yasak... Berberlerde ustura var ama cok basit, kalitesiz usturalar gordum hep.

Yine de aklimda olsun, denk gelirsem fiyat alir forumda bilgilendiririm sizi. Hatta berberime sorayim belki o biliyordur. Huh
- Merkur Futur Parlak Krom Makine
- Col. Conk. Krom Stand
- Edwin Jagger Large Super Badger Fırça
- Edwin Jagger Siyah Porselen Sabun Tası
taksi soforlerine sorsaniz bilirler sanirimSmile hepsi hintli-pakistanliSmile
taksi dedim de bindigim en guzel taksiler ordaydi.
son model mercedesler:d
Burada bazı ürünlerin fiyatları gerçekten diğer sitelere göre oldukça uygun. Genede indirim kodu olan birisi varsa aramızda çok makbule geçer Smile
Benimde 1 Temmuz da vermiş olduğum siparişim şu an itibarı ile elime ulaşmış durumda.
EJ Chatsworth & Merkur & TOBS Krem & Speick Balm..
Uzun zamandır girmiyordum bu siteye. Şimdiye kadar bir alışverişim de olmadı. Ama ben girmeyeli ürün çeşitlerini, özellikle sabun ve kremlerde, epey genişletmişler. Tabac Refill veProraso Sandalwood'un fiyatında indirim vardı. Tek sıkıntısı, düşük fiyatlı listenize yüksek gelecek kayıtlı kargo ücreti.
3017 - Proraso Yeşil Sabun  (20.01.2016 - 13.07.2016)

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  TVB Shaving candova 271 171,283 11/09/2020, Saat: 00:04
Son Yorum: marv
  Connaught Shaving piankhy 464 445,362 24/09/2019, Saat: 19:23
Son Yorum: habaz
  Pearl Shaving (pearlshaving.com) deneyimi olan sfenks 6 5,471 14/06/2018, Saat: 12:10
Son Yorum: pundoe
  Frank Shaving Resmi satis sitesi izbe 125 67,023 11/03/2017, Saat: 09:17
Son Yorum: Tahir
  Shaving Shack % 20 ye varan indirim yapmış ihtilaf 39 51,520 07/06/2016, Saat: 12:19
Son Yorum: izbe
Smile Paladin Shaving / www.paladinshaving.com izbe 11 11,218 05/06/2016, Saat: 17:59
Son Yorum: izbe
  muehle-shaving.com ionicliquid 2 4,874 04/02/2016, Saat: 14:55
Son Yorum: ionicliquid
  The English Shaving Company ihtilaf 75 77,281 24/01/2016, Saat: 22:25
  executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi GeltirBot 140 188,272 10/01/2016, Saat: 02:17
  LIJUN SHAVING cemuludinç 13 19,524 20/05/2013, Saat: 01:56
Son Yorum: tipsol

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: