YAPRAK JİLET ÖNERİSİ
ben bu yaprak jileti yeni kullanmaya başladım wilkinson sword classic makinesini kullanıyorum yaprak jileti taktığımda jiletin bi kısmı kesiyor diğer kısmı sadece yüzüme değiyor kesmiyor acaba tam yerleştiremediğimden mi oluyor bilmiyorum bide kullandığım jilet tam sakallarımı almıyor ( permasharp kullanıyorum) hangi jileti önerirsiniz

İYİ FORUMLAR.. Fırça
permatik oldukça keskin bir jilettir. Tekrar denemeye rağmen sakallarınızı kesmiyorsa tıraş aletiniz düzgün değildir.
Ben sinekkaydı tıraş için kullanıyorum permasharpı.
İmkanınız varsa kaliteli bir tıraş aleti edinmenizi öneririm.
Ben yaklaşık 1 yıllık geleneksel tıraş deneyiminden sonra denediğim halde wilkinson makine ile düzgün tıraş olmayı başaramadım, aynen dediğiniz gibi sakalların çoğu kalıyordu.
Bazı arkadaşlar çok beğeniyor ama sanırım cilt ve sakal yapısıyla ilgili bir durum.
denk bütçe
permasharp jilet
ve rimei alet çok daha iyi sonuç verecektir

bu kombinasyonda (ws jilet ve alet)
hem alet mild hem jilet

permasharp astra treet gibi nispeten keskin bir
jilet ile bir deneyin elinizdeki aleti memnun kalırsanız ne ala
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
(19/09/2015, Saat: 22:23)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: permatik oldukça keskin bir jilettir. Tekrar denemeye rağmen sakallarınızı kesmiyorsa tıraş aletiniz düzgün değildir.
Ben sinekkaydı tıraş için kullanıyorum permasharpı.
İmkanınız varsa kaliteli bir tıraş aleti edinmenizi öneririm.
Ben yaklaşık 1 yıllık geleneksel tıraş deneyiminden sonra denediğim halde wilkinson makine ile düzgün tıraş olmayı başaramadım, aynen dediğiniz gibi sakalların çoğu kalıyordu.
Bazı arkadaşlar çok beğeniyor ama sanırım cilt ve sakal yapısıyla ilgili bir durum.

hangi traş bıçağını önerirsiniz abiler? Big Grin
(19/09/2015, Saat: 22:34)BigHillMe Adlı Kullanıcıdan Alıntı: denk bütçe
permasharp jilet
ve rimei alet çok daha iyi sonuç verecektir

bu kombinasyonda (ws jilet ve alet)
hem alet mild hem jilet

permasharp astra treet gibi nispeten keskin bir
jilet ile bir deneyin elinizdeki aleti memnun kalırsanız ne ala

hocam bizim burlarda onu bulma şansım pek yok.. internetten felan sipariş edebileceğimiz bir site varsa linkini atarmısınız?
Mavi ve yeşil astra iyidir
Mavi Pembe Siyah Rapira. Neden mi? 7,50₺/100 adet.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Merhaba hoşgeldiniz diyelim öncelikle, Wilkinson makineyi biraz daha dik bir açıyla(sapı yüzden biraz daha uzak olacak şekilde) tutmak gerekiyor. Çok yumuşak bir alet olduğu için de görece keskin ve konforlu jilet kullanmak iyi olur. Benim size önerim; Perma Sharp, Rapira, Astra yeşil, Personna bıçaklarından bir ikisini alıp denemeniz olacak.

Bu arada İmpa Ticaret konusu var satılık bölümünde, tüm jiletleri oradan bulabilirisiniz ve ya kendi internet adresleri gene o konuda yazıyor oradan bakabilirsiniz. Mustafa Bey bayram sonu dönecek siz kararınız verirsiniz bayramdan sonra çok uygun fiyata tüm ihtiyaçlarınızı kargolar.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
(22/09/2015, Saat: 10:01)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba hoşgeldiniz diyelim öncelikle, Wilkinson makineyi biraz daha dik bir açıyla(sapı yüzden biraz daha uzak olacak şekilde) tutmak gerekiyor. Çok yumuşak bir alet olduğu için de görece keskin ve konforlu jilet kullanmak iyi olur. Benim size önerim; Perma Sharp, Rapira, Astra yeşil, Personna bıçaklarından bir ikisini alıp denemeniz olacak.

Bu arada İmpa Ticaret konusu var satılık bölümünde, tüm jiletleri oradan bulabilirisiniz ve ya kendi internet adresleri gene o konuda yazıyor oradan bakabilirsiniz. Mustafa Bey bayram sonu dönecek siz kararınız verirsiniz bayramdan sonra çok uygun fiyata tüm ihtiyaçlarınızı kargolar.

Sağolun abiler
(22/09/2015, Saat: 10:01)Chinaski Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhaba hoşgeldiniz diyelim öncelikle, Wilkinson makineyi biraz daha dik bir açıyla(sapı yüzden biraz daha uzak olacak şekilde) tutmak gerekiyor. Çok yumuşak bir alet olduğu için de görece keskin ve konforlu jilet kullanmak iyi olur. Benim size önerim; Perma Sharp, Rapira, Astra yeşil, Personna bıçaklarından bir ikisini alıp denemeniz olacak.

Bu arada kapıda ödeme seçeneği varmıydı abi biliyomusun

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  EJ DE89 Jilet önerisi Andreichu 9 1,535 08/06/2023, Saat: 02:28
Son Yorum: ihtiyar
  Jilet atlaması ve tahriş Enis24 20 10,747 10/05/2020, Saat: 23:37
Son Yorum: Enis24
  Jilet Konforu theunnamed 34 37,805 17/11/2016, Saat: 21:27
Son Yorum: rating
  En mild tıraş aleti önerisi mkeskus 1 2,445 25/03/2016, Saat: 19:15
Son Yorum: BigHillMe
  Keskin jilet cilde zarar... mı? fgenc 9 14,066 28/03/2014, Saat: 02:35