Geltir 2015 LE Tıraş Fırçası
Aslında burada ne gibi bir sorun var ki? Medeni bir şekilde fikirlerimizi ortaya koyuyoruz ve bence güzel ilerliyoruz. Yazışma lisanı insanlara biraz soğuk gelebilir, elbette yüz yüze görüşmk gibi olmuyor. Dolayısıyla işin olumlu tarafına bakmak lazım, bence herkes gayet samimi bir şekilde fikrini beyan ediyor.

Bence şu anda LE fırça konusu güzel ilerliyor. Tamam, bir arkadaş biraz uç noktalarda ifadelerde bulundu ama görüldüğü üzere şu anda arkadaşın üyeliği askıya alındı. Havlu ve diğer ürün tasarımlarını farklı bir başlıkta ilerletebiliriz. Zira bu havlu fikri de çok güzel, değerlendirmekte fayda var.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Sevgili Arkadaslar,
Tipsoft olarak yapabilecegimiz alternatifler asagidadir.

1. 24 mm Duke 3 / Rooney style 1 benzeri tasarim handle ile Plisson extra yogun ve guclu omurgalı dugum dahil 160 TL + 30 TL Engraving + kargo

2. 24 mm Duke 3 / Rooney style 1 benzeri tasarim handle ile özel yeni seri white tip manchurian saf porsuk düğüm dahil 260 TL + 30 TL engraving + kargo

Saplar tek renk akrilik recine olup üretim süresi min 90 gündür.

Sonuc odakli olarak:
30 Eylul 2015 Carsamba mesai bitimine kadar secim yapilmis ve min 30 kisiyi temsilen organizator arkadasin benimle temasa gecerek secilen fircalarin ucretini pesinen odemesi yapilmasi durumunda projeyi hayata gecirebilecegimizi belirtmek istiyorum.

Aksi takdirde minimum 12 ay olmak üzere daha onceki mesajimda belirttigim gibi forumda yeterli nitelik ve nicelik olusmasini bekleyecegimizi ve Tipsoft olarak foruma ozel toplu firca yapimi icin gelecek taleplere yeterli olgunluga erisilene kadar cevap veremeyecegimizi acik ve net bir sekilde belirtmek isterim.

Bunun disinda baska bir kil tipi ve dugum capi opsiyonu sunamiyorum.

Mesajim elbette nezaket sinirlari icinde yoruma aciktir. Bunun disinda fiyat ve taninan sure kisacasi belirtilen şartlar sabit olup esnek veya pazarliga acik degildir. Gostermis oldugunuz ilgiden dolayi tesekkur ederim.
Saygilarimla,
Onur
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
Onur Bey, detaylı açıklamanız için teşekkür ederiz.

Arkadaşlar ben sentetik fırçadan yanayım. Var mı katılmak isteyen?
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Evet, ben de sentetik diyorum ve 2/30 no'lu fırçada yerimi ayırtıyorum. Smile

@onur98 bey çok teşekkürler desteğiniz için.
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Cihan komşum sentetik Dediğin 1 nci secenekse bende varim.

Sent from my iPhone using Tapatalk
https://instagram.com/turkishrazor/
Satılıklarım: http://www.geltir.com/showthread.php?tid=7313
                http://www.geltir.com/showthread.php?tid=7738
Knotlarin ve bilhassa handle in resmini gordukten sonra karar verecegim.

Ama 90 gunluk sure. Bilmiyorum.
@onur98

Onur bey bilgiler için teşekkür ederim. Bu fiyatların içindeki düğüm ve sap fiyatlarını ayrı ayrı açabilir misiniz? Geçen sene bu zamanlarda standart Tipsoft için sizden fiyat almıştım. O zamanlar sizden 150-160 lira civarına HMW veya Manchurian fırça alabiliyorken şuan yine aynı fırçanın yaklaşık 300 liralara gelmesi garip. Yinede vakit ayırdığınız için teşekkür ederim. Ben kendi adıma hayal kırıklığına uğradım.
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Ben pek şaşırmadım @Straht komşum Onur Bey'de sanırım kur artışından etkilenmiş durumda. O zaman dolar 2.20 civarıydı. Şimdi 3.00 ü buldu. Ki önerilen knot da yeni özel seri knotlardan. Eski knotlardan farklı knotlar.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
@ Onur98

Knotlar Tipsoft a hazir mi gelmektedir?

Yoksa knotlar bizzat siz ve Tipsol tarafindan mi hazirlanmaktadir?
(09/09/2015, Saat: 00:41)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben pek şaşırmadım @Straht komşum Onur Bey'de sanırım kur artışından etkilenmiş durumda. O zaman dolar 2.20 civarıydı. Şimdi 3.00 ü buldu. Ki önerilen knot da yeni özel seri knotlardan. Eski knotlardan farklı knotlar.

Komşum kusura bakmayın da ben şu fiyatı böyle bir forum üreticisine yakıştıramadım. Sırf ithal düğüm ve sap malzemesini geçtim tüm fiyata kur artışını %50 olarak etki ettirsem bile 220-240 liralara gelir o fiyat. 30 lira engraving bana göre inanılmaz saçma resmen soygun değerinde bir istek ama oraya girmiyorum sonuçta herkes bir fiyat çekebilir her fiyatın da bir alıcısı vardır buna saygım sonsuz.

Tipsoft ilk tanıtıldığı zamanlarda muadili yabancı fırçaların yarısı fiyatına satılırken şuan neredeyse aynı fiyatlara gelmiş durumda hem de bu bir toplu alım zamanında oluyor. Hani bireysel fırça için fiyat alsak anlarım da toplu alımda Feather gibi bir marka bile indirim sunuyorken (Ne kadar indirim yaptığını görmek isteyenler massdrop sitesinden AS D2 konusunu kontrol edebilir) Tipsoft'un sunduğu indirimin bu kadar olması beni hayal kırıklığına uğrattı.

Şuan Onur Beyin sentetik fırça için istediği fiyata sentetik düğüm konusunda pek çok insanca lider kabul edilen Mühle STF V2 düğüme sahip 25mm XL EJ ve Mühle fırça alınabiliniyor. Bunun yanında porsuk için istenilen paraya ise Colonel X2L, Duke 3 Best, T&H Wellington Super gibi pahalı olarak kabul edilen ingiliz markalarının üst düzey fırçaları alınabiliniyor.

Bu fiyatlar tek renk düz akrilik bir malzemeden yapılmış sap için olmasaydı hani belki yine anlayabilirdim fakat tanesi 5 ila 10 USD arası değişen akrilik malzemeden sapa üreticisinin sap dahil 100 liraya sattığı düğümle beraber 190 lira istemek hem de bunu topluca yapılacak bir forum organizasyonunda ve ilk kurulduğu zamandan beri destek veren forumdan istemek bence ayıp. Plisson akrilik malzemeden kendi fırçasını zaten 29 Euroya satıyor güncel kur ile kargo hariç 100 lira ediyor ki Onur Bey de fiyatları kargo hariç vermiş.

Dediğim gibi serbest piyasa ekonomisinde herkes istediği fiyatı verir isteyen de istediği fiyattan alır fakat Tipsoft'un bu fiyatlandırmasını ben hoş karşılamadım, bundan sonra da Tipsoft'a bakış açım değişmiştir.

Saygılar,
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Photo YENİ BİR TIRAŞ FIRÇASI İSTERÜZ!! izterd 9 2,447 29/02/2024, Saat: 17:49
Son Yorum: exselans
  Sorunsuz Tiraş temali canli yayin dikdik_s 2 1,739 12/06/2022, Saat: 15:46
Son Yorum: new38
  beyfendi.org TERRE tıraş sabunu hediye ediyor. sohayli 0 1,821 16/09/2021, Saat: 14:49
Son Yorum: sohayli
Tongue Geltir 2020 Deri Etkinligi İsmetaltan 169 59,763 21/08/2021, Saat: 09:09
Son Yorum: serkant2
Exclamation Çok Özledik: Ankara Geltir Buluşması ekindgn 22 6,188 13/06/2021, Saat: 01:02
Son Yorum: ahbap
Information geltir.com 2019 Jaguar Fırça Etkinliği - İlk Mesaj Güncel 3RD1 590 175,584 31/05/2021, Saat: 20:05
Son Yorum: osaka23
  TIRAŞ ALETİ KUTUSU ETKİNLİĞİ sohayli 0 1,592 01/05/2021, Saat: 16:48
Son Yorum: sohayli
  Geltir 34 Soner 30 15,231 17/03/2021, Saat: 23:05
Son Yorum: Soner
Star 7. Geleneksel Geltir Yılbaşı Hediye Organizasyonu (2020-2021) onurcakmak 61 19,701 01/01/2021, Saat: 20:27
Son Yorum: forevermore07
  Ankara Geleneksel Geltir Buluşması Vol.03-2020 ekindgn 10 5,680 26/06/2020, Saat: 15:59
Son Yorum: Efrasyab

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: