Porsuk Fırça Tavsiyesi
(24/12/2018, Saat: 17:09)Sofistike Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @emiriko, @turkoglum13 Bey kararımı sentetik yönünde verdim. Porsuğu artık nasip olursa başka marka alıcağız. Çok teşekkür ederim tavsiyeleriniz için zahmet edip yazdınız için keyifli tıraşlar dilerim.

Muhle sentetik gayet guzel ben de memnunum kullanirken dikkat edin yuzde kopurtuyorsaniz kopuk olusurken su tutmadiklarindan etrafa biraz sicratabilirsiniz Smile keyifli fircalar ama porsugun da yeri ayridir 4. fircaniz olarak guzel bir porsuk gunun birinde gelecektir. Sadece Omega sentetikten uzak durun derim Smile
Porsuk olarakta tabikide onceliginiz thater olsun bu arada komsum.
Simdiden hayirli olsun.
@Sofistike Komşum, Muhle silvertip fibre kullandım. Tabac sabunu yüklemede sorun çıkarmadı fakat masaj hissi neredeyse yok. Domuzdaki masaj hissini, kılların diriliğini muhle sentetikte bulamayabilirsiniz. Onun yerine (Kullanmadım ama yorumları düşünerek söylüyorum) Yaqi ya da Frank Shaving sentetiklere bakmanız daha iyi olacaktır.
Ben sentetiklere bir türlü alışamadım duruyor kenarda sanki köpüğü içine hapsediyor gibi geliyor
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(24/12/2018, Saat: 17:16)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Muhle sentetik gayet guzel ben de memnunum kullanirken dikkat edin yuzde kopurtuyorsaniz kopuk olusurken su tutmadiklarindan etrafa biraz sicratabilirsiniz Smile keyifli fircalar ama porsugun da yeri ayridir 4. fircaniz olarak guzel bir porsuk gunun birinde gelecektir. Sadece Omega sentetikten uzak durun derim Smile

@emiriko üstadım kusura bakmayın. Müsayit değildim. Bu sebeb ile geç cevap veriyorum. Rocca fırçasına dayanadım. Onu sipariş geçtim Smile Affınıza sığınıyorum. O kadar yazdınız.

(24/12/2018, Saat: 17:32)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Porsuk olarakta tabikide onceliginiz thater olsun bu arada komsum.
Simdiden hayirli olsun.

@turkoglum13 Üstadım. Aklımda thater markası lakın şimdi mühleden rocca set siparişi geçtim. İnşAllah yeterli gelicek bana Smile

(24/12/2018, Saat: 17:57)Mehmet_G Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Sofistike Komşum, Muhle silvertip fibre kullandım. Tabac sabunu yüklemede sorun çıkarmadı fakat masaj hissi neredeyse yok. Domuzdaki masaj hissini, kılların diriliğini muhle sentetikte bulamayabilirsiniz. Onun yerine (Kullanmadım ama yorumları düşünerek söylüyorum) Yaqi ya da Frank Shaving sentetiklere bakmanız daha iyi olacaktır.

@Mehmet_G hocam Mühle rocca silvertip siparişi geçtim. Sentetik olarak aklımda o marka teşekkür ederim. Lakin bakalım Fırça olarak sentetik bi fırça alıcağım ama biraz zaman alır ama yaqı markasını değerli forum üyeleri tavsiye ediyor. Bakalım o zaman kadar aklımız bulanmaz ise deneyimleye bilirim.

(24/12/2018, Saat: 18:10)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben sentetiklere bir türlü alışamadım duruyor kenarda sanki köpüğü içine hapsediyor gibi geliyor

@Soner Hocam ben daha deneyimleyemedim. Sentetik fırça bakalım. Aklımda bi kaç marka var bakalım. Ama yakın bi zaman hevesim geçmez gibime geliyor. Bu setten

Mühle Porsuk Tıraş Fırçası - 091 M 96
Rocca Tıraş Seti Standı
2 Adet Tıraş Havlusu
MÜHLE Tıraş Kasesi
MÜHLE Rocca Tıraş Makinesi

Herkese tavsiye ve yorumlarından ötürü teşekkür ederim. Sipariş geçtim. Gelsin Burdan Aldım resim yüklerim.
Guzel bir set almissiniz komsum. Hayirli olsun. Bu arada gunluk degil ama 2-3 gunluk sakalimda cok guzel sonuclr veriyor muhle rocca. Umarim sizde cok begenirsiniz.
Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın komşum.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(24/12/2018, Saat: 20:45)turkoglum13 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Guzel bir set almissiniz komsum. Hayirli olsun. Bu arada gunluk degil ama 2-3 gunluk sakalimda cok guzel sonuclr veriyor muhle rocca. Umarim sizde cok begenirsiniz.

Çok teşekkür ederim. Komşum daha iyileri sizlerin olsun. Mühle de ki yetkili Murat Bey çok ilgilendi. Keza sizlerde gerçekten bu ortamda olmak ayrı bi keyif alıyorum. Herkeze keyifli tıraşlar dilerim...

(24/12/2018, Saat: 20:50)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın komşum.

@Soner Bey çok teşekkür ederim. Temenniniz için çok sağolun.
@Sofistike hayirli olsun set settir yakisir Smile
(24/12/2018, Saat: 22:00)emiriko Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @Sofistike hayirli olsun set settir yakisir Smile

Teşekkürler komşum daha iyileri senin olsun. SmileWink

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Porsuk kılı fırça tavsiyesi Murat06 gs 4 1,483 23/11/2023, Saat: 21:13
Son Yorum: Murat06 gs
  Silvertip Fırça tavsiyesi Andreichu 0 897 20/06/2023, Saat: 20:38
Son Yorum: Andreichu
  Yaqi TwoBand Badger FIrça kerem_tokd 14 2,834 14/05/2023, Saat: 04:23
Son Yorum: kerem_tokd
  FRANK SHAVING 24mm finest fırça ilk izlenimler papazerigi 274 379,875 22/10/2021, Saat: 14:15
Son Yorum: Lord Sparhawk
  HJM Porsuk Fırçalar Tıraşolog 2 2,156 23/03/2021, Saat: 15:56
Son Yorum: Tıraşolog
Wink Saponificio Varesino HMW Fırca dikdik_s 23 16,471 28/12/2020, Saat: 22:26
Son Yorum: Mstyldz
  Porsuk Fırçayı sıcak tutma Perseus 13 8,004 14/09/2020, Saat: 20:11
Son Yorum: marv
  IREM Porsuk Traş Fırçası papazerigi 107 158,391 01/09/2020, Saat: 18:56
  Simpson Duke 3 Best Badger Fırça btoprak 70 80,664 30/08/2020, Saat: 17:26
  Yaqi Porsuk Kılı Tıraş Fırçası shaving61 114 75,220 13/08/2020, Saat: 16:05