Porsuk Fırça Tavsiyesi
(22/03/2015, Saat: 23:20)1912 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 1305 den yorulan birine SOC tavsiye etmek yanlış olur. Oldukça batıcı bir fırça SOC.

SOC Badger için ilk defa duyfum bu yorumu, acaba bir dengesizlik mi var üretimde partilere göre?
SOC II semogue kemiklidir
Yüzde günlük köpürtmeye çoğu cilde gelmez,batıcı hissi vardır
Yüzde köpürtme için,super badger,HMW ve prem.silver bakın derim
(23/03/2015, Saat: 01:31)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: SOC Badger için ilk defa duyfum bu yorumu, acaba bir dengesizlik mi var üretimde partilere göre?
Herkesin damak zevki farkli oldugu icin olabilir. bir de hayatindaki iki fircadan biri Soc badger olanlar var. Bunun yaninda, diger insanlara hava atmaya calisan, ucuza manchurian kullandigini sanan, egosu yere goge sigmayan, kullandiklari fircalara cok para verip kimsenin alamayacagini dusunerekten ballandiranlar yuzunden objektif yorumlara rastlamak pek kolay degil. Kafanizin karismasi cok normal.

Cozumu basit. Paraya kiyip tecrube edin. O zaman soylediklerime hak vereceksiniz.
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
(23/03/2015, Saat: 01:31)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: SOC Badger için ilk defa duyfum bu yorumu, acaba bir dengesizlik mi var üretimde partilere göre?
(23/03/2015, Saat: 10:53)onur98 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkesin damak zevki farkli oldugu icin olabilir. bir de hayatindaki iki fircadan biri Soc badger olanlar var. Bunun yaninda, diger insanlara hava atmaya calisan, ucuza manchurian kullandigini sanan, egosu yere goge sigmayan, kullandiklari fircalara cok para verip kimsenin alamayacagini dusunerekten ballandiranlar yuzunden objektif yorumlara rastlamak pek kolay degil. Kafanizin karismasi cok normal.
Cozumu basit. Paraya kiyip tecrube edin. O zaman soylediklerime hak vereceksiniz.
1912'nin bahsettiği fırça Domuz olmasın ? Semogue Owners Club
smg_soc_cw_MED.jpg
www.BarbarosRazors.com

@theunnamed

Porsuk olandan bahsediyorum.

@Aleksey
shavenookta biraz bakarsanız kullanıcı yorumlarına hemen herkesin yazdığını görebilirsiniz.
örnek olarak şuraya bakabilirsiniz;
http://shavenook.com/thread-semogue-owne...wood-brush
Burada ve shavenook da yazilanlar asla fircayi "kötüleme" anlaminda degil. Yuzdeki guclu masaj ve kazıma hissini tarifliyor. Uclar oyle pamuk yada kadife degil kisacasi.
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
(23/03/2015, Saat: 11:59)onur98 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Burada ve shavenook da yazilanlar asla fircayi "kötüleme" anlaminda degil. Yuzdeki guclu masaj ve kazıma hissini tarifliyor. Uclar oyle pamuk yada kadife degil kisacasi.

Fırçaları gezinirken SOC 2 Band dikkatimi çekmişti. Bazı 2 Band fırçalar ipeksi uçlu olabiliyor ama SOC için cesaret edip riske girmemiştim. Okuduklarıma bakılırsa SOC 2 Band o zaman benim aradığım fırça değilmiş zaten...
Ben de Teiste'nin incelemesini ve altindaki yorumlari okumustum. Yakin zamanda bu firca ile temasim olur zaten, hatta belki gozumu karartir alirim ciddi ciddi aklim gidiyor bu aralar soc badger'a.

Yine yorumlarimi yazarim birinci elden, almasam bile mutlaka canlisini incelemeyi dusunuyorum bir sekilde.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Değerli arkadaşlarım herkesin paylaşım yapması oldukça güzel, fakat ben bir fırça alacaksam ve fikir edinmek istiyorsam o fırçayı kullanmış birinin fikirlerine öncelik veriririm. Yoksa herkes shavenook ve bb den inceleme okuyabilir ve birbirine tavsiye edebilir buda bizi yanılgıya düşürür. 300-500 tl harcayıp yanlış fırçalar edinmeyelim.

e mail adresim tipsol@me.com
(23/03/2015, Saat: 15:06)tipsol Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Değerli arkadaşlarım herkesin paylaşım yapması oldukça güzel, fakat ben bir fırça alacaksam ve fikir edinmek istiyorsam o fırçayı kullanmış birinin fikirlerine öncelik veriririm. Yoksa herkes shavenook ve bb den inceleme okuyabilir ve birbirine tavsiye edebilir buda bizi yanılgıya düşürür. 300-500 tl harcayıp yanlış fırçalar edinmeyelim.

Haklısın komşum, kullanıp da yorum yapanlar varken bizim yorumlarımız sadece komşumuzun araştırması ve farklı seçenekleri de gözden geçirmesi için öneriler olur. Duke konusunda denediğim, kullandığım için çok emin yorum yaptım ancak SOC konusunda sağolsun kullanmış komşularımın yorumları ile geri çekilmeyi uygun gördüm. Bilgi böyle işte, paylaştıkça çoğalıyor. Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Porsuk kılı fırça tavsiyesi Murat06 gs 4 1,481 23/11/2023, Saat: 21:13
Son Yorum: Murat06 gs
  Silvertip Fırça tavsiyesi Andreichu 0 896 20/06/2023, Saat: 20:38
Son Yorum: Andreichu
  Yaqi TwoBand Badger FIrça kerem_tokd 14 2,831 14/05/2023, Saat: 04:23
Son Yorum: kerem_tokd
  FRANK SHAVING 24mm finest fırça ilk izlenimler papazerigi 274 379,856 22/10/2021, Saat: 14:15
Son Yorum: Lord Sparhawk
  HJM Porsuk Fırçalar Tıraşolog 2 2,156 23/03/2021, Saat: 15:56
Son Yorum: Tıraşolog
Wink Saponificio Varesino HMW Fırca dikdik_s 23 16,469 28/12/2020, Saat: 22:26
Son Yorum: Mstyldz
  Porsuk Fırçayı sıcak tutma Perseus 13 7,997 14/09/2020, Saat: 20:11
Son Yorum: marv
  IREM Porsuk Traş Fırçası papazerigi 107 158,377 01/09/2020, Saat: 18:56
  Simpson Duke 3 Best Badger Fırça btoprak 70 80,660 30/08/2020, Saat: 17:26
  Yaqi Porsuk Kılı Tıraş Fırçası shaving61 114 75,201 13/08/2020, Saat: 16:05