Shark Esintisi
çok keskin değil ama bence konforlu...
(15/04/2012, Saat: 01:15)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bugün bir şans verdim Shark a. Fena değildi tıraşım bi kaç defa daha deneyelim bakalım.
Ben mat kağıtlı paketinden denemiştim 10 yaprak.
Derby'e göre keskin ve konforluydu. İkişer perdeden en az iki traş çıkartıyor.
Fiyatının derbye göre ucuz olması da cabası.

Rapira ile kıyaslama yapacak olursam kesinlikle daha az keskin ancak Dorco ST300 ve Derby gibi kör değil. Yani takılma çekme yok.

Ama tek perdede permasharp gibi bir traş beklemeyin. Sinek kaydı için tekniğiniz iyiyse iki perde yeter. Damatlık için üç perde yapabilirsiniz.

Konforu kesinlikle çok iyi. Üç perde de bile tahriş etmiyor. Günlük traş olan arkadaşlara uygun fiyatından dolayı tavsiye edebileceğim bir jilet.
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
Müptelası oldugum jiletlerdendir. Türk piyasasa için bir şanstır şark Smile
Katılma tarihi: 2011
Bravoecho kardeşimiz bize Dubai'den shark chrome bulsun, sonra da bizi diskoya götürsün. Tongue
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Ohtararan arkadaşımıza benim bu jiletle buluşmamı sağladığı için teşekkürü borç bilirim. Ben mild jiletleri seviyorum ve keskinlikten daha çok konfor arayanlardanım. Mekür her ne kadar favorim olsada (şu an için) fiyatından dolayı shark ı günlük jilet olarak kullanıyorum ve çok memnunum. Sakallar perma yada astradaki gibi diken gibi çıkmıyor shark kullandığımda. Ayrıca feather in ikinci kullanım performansından çok daha iyi performans yakalıyorum shark ile. Şiddetle tavsiye ederim.
EJ Chatsworth & Merkur & TOBS Krem & Speick Balm..
estafurullah, güle güle kullanın Smile

(13/07/2012, Saat: 15:16)mckorkmaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ohtararan arkadaşımıza benim bu jiletle buluşmamı sağladığı için teşekkürü borç bilirim. Ben mild jiletleri seviyorum ve keskinlikten daha çok konfor arayanlardanım. Mekür her ne kadar favorim olsada (şu an için) fiyatından dolayı shark ı günlük jilet olarak kullanıyorum ve çok memnunum. Sakallar perma yada astradaki gibi diken gibi çıkmıyor shark kullandığımda. Ayrıca feather in ikinci kullanım performansından çok daha iyi performans yakalıyorum shark ile. Şiddetle tavsiye ederim.
Konforlu benim gibi hergün tıraş olmak zorunda olanlar için gayet ideal.
Çok da uygun fiyatlı
100 adeti 6 TL ye
bir fiyat ferformans jileti

(21/04/2013, Saat: 21:15)candova Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konforlu benim gibi hergün tıraş olmak zorunda olanlar için gayet ideal.
Çok da uygun fiyatlı
100 adeti 6 TL ye

Nereden alıyorsunuz bu shark'ı bende almak istiyorum ama bulamadım
Üzerimizde güneş, gözümüzde mavi deniz, tepemizde martı, tenimizde tuz, rakımızda buz, oltamızda balık, ayaklarımız suya salık, ruhumuzda özgürlük, anlasanıza artık biz İZMİRLİYİZ
(21/04/2013, Saat: 21:33)cemuludinç Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(21/04/2013, Saat: 21:15)candova Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Konforlu benim gibi hergün tıraş olmak zorunda olanlar için gayet ideal.
Çok da uygun fiyatlı
100 adeti 6 TL ye

Zazahan'da ve İmpa'da mevcut bildigim kadariyla.
(21/04/2013, Saat: 21:33)cemuludinç Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
Çok da uygun fiyatlı
100 adeti 6 TL ye

ben zazahanın karşındaki filiz kozmetikten aldım 10 gün önce

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Shark Super Stainless Jilet msakalli 45 34,909 03/10/2023, Saat: 23:51
Son Yorum: alfredantionee
  SHARK SUPER CHROME evreseli 19 26,919 01/02/2021, Saat: 00:50
Son Yorum: MERCAN.04

Hızlı Menü: