SK 2 Saito usturam geldi
Kardeşimin bana doğum günü hediyesi olan SK 2 usturam geldi. Kar görmüş köpek yavrusu gibi sevindim Akşam zorlanmadan touch up ile traşa hazır hale getirdim . Bileme ( touch up olarak sadece)  işi pek zorlamadı Smiley usturalarda tecrübem vardı ancak bu kadar smiley olunca kayışlamasının zor olacağı aklıma gelmezdi, yordu biraz o kısmı. Bu sabah tıraşımı da oldum, hiç görüldüğü gibi zor değil, ister normal çekiş tekniği ile ister scything hareketi ile çok rahat tıraş verdi.

2lm3r0g.jpg
mkjaj7.jpg
29p96dk.jpg
Güle güle kullanın komşum ama ben bu usturanın görünüşünden bile korktum. Bir tıraş videosu bekliyoruz sizden. Smile
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Üstat hayırlı olsun, güle güle kullan. Ben de bakıp bakıp derdim bu usturayı nasıl kullanıyorlar diye Smile Fazla boyunda rahat tıraş verir diye düşünüyorum ama yanakve çenede nasıl olur hiç bilemiyorum.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Güzel günlerde kullanın üstat. İlk defa böyle bir ustura görüyorum, artık bu gülücük falan değil baya baya kahkaha ustura Smile
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Aman Taşkın Bey , o şeyi güzelce yağlayın kutusuna koyun kolleksiyondaki arkadaşlarının yanına koyun.
Siz bize lazımsınız Smile
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
Arkadaşlar korkacak bir ustura değilmiş, şaka falan değil ustura kullanım olarak çok rahat diğer usturalarda tıraş olurken 7 santimin her milimini iyi hesaplamanız gerekirken, bunda öyle bir zorunluluk yok değen yer değiyor diğer kısımlar boşlukta kalıyor. Bir de ben en çok orta kısmını kullanacağımı zannederken suratın çeşitli yerlerine göre kendiliğinden bakıyorsunuz ön kısmını veya arka kısmını kullanıyorsunuz
Vay be, değişik bir usturaymış. Güle güle kullanın.
Haydi hayırlı tıraşlar...
Hayırlı olsun, gözüm arka da kamisori de kaldı ama
(02/07/2015, Saat: 13:50)taskind Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar korkacak bir ustura değilmiş, şaka falan değil ustura kullanım olarak çok rahat diğer usturalarda tıraş olurken 7 santimin her milimini iyi hesaplamanız gerekirken, bunda öyle bir zorunluluk yok değen yer değiyor diğer kısımlar boşlukta kalıyor. Bir de ben en çok orta kısmını kullanacağımı zannederken suratın çeşitli yerlerine göre kendiliğinden bakıyorsunuz ön kısmını veya arka kısmını kullanıyorsunuz

Taskind hocam hayırlı olsun güle güle kullanın.
Bu usturayı gruplarda ilk gördüğümde dikkatimi çekmişti. ustura deneyimim yok denecek kadar az fakat bu modelin diğer usturalardan daha kolay kullanılabilir olacağını düşünmüştüm ilk gördüğümde.
Düz olan usturalar uzunluğundan dolayı yüzün her kıvrımana uyum sağlamayabilir fakat bundaki uzunluk fazladan bükülerek (gülümsemesi sağlanarak Rolleyes ) cilde temas alanı daraltılmış ve yüz kıvrımlarında daha işlevsel hale gelmiş ve bunu üreten usta tasarımından ziyade daha kolay kullanımı için bilinçli olarak yapmış gibi geliyor bana.
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

(03/07/2015, Saat: 12:55)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Taskind hocam hayırlı olsun güle güle kullanın.
Bu usturayı gruplarda ilk gördüğümde dikkatimi çekmişti. ustura deneyimim yok denecek kadar az fakat bu modelin diğer usturalardan daha kolay kullanılabilir olacağını düşünmüştüm ilk gördüğümde.
Düz olan usturalar uzunluğundan dolayı yüzün her kıvrımana uyum sağlamayabilir fakat bundaki uzunluk fazladan bükülerek (gülümsemesi sağlanarak  Rolleyes  ) cilde temas alanı daraltılmış ve yüz kıvrımlarında daha işlevsel hale gelmiş ve bunu üreten usta tasarımından ziyade daha kolay kullanımı için bilinçli olarak yapmış gibi geliyor bana.

Aynen dediğin gibi komşum , diğerlerine göre daha rahat

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ERN Usturam Ruşeni bey 10 11,586 30/05/2015, Saat: 23:07
Son Yorum: d0vo
  Paul S.Zazadze 5/8 Yeni Katalin Saplı Usturam HorizoN 39 48,006 22/09/2014, Saat: 01:49
Son Yorum: ronin
  doğum günü usturam mastro livi' den taskind 7 10,632 04/07/2014, Saat: 11:15
Son Yorum: taskind

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: