ERN Usturam
Kardeşlerim,benimde bir usturam var artık.Bismillah dedik bir ucundan başladık,hadi hayırlısı.Çok farklı bir duygu ya oyuncak alınmış çocuk gibiyim sanki.Bakıyorum hem tehlikeli,hemde zevkli bir alet.50 sinden sonra iyimi ettik yoksa başımıza işmi aldık bakcaz görcez.Sevincimi sizin tabirinizle komşularla paylaşmak istedim.Cümleten hayırlı geceler.
Hoşgeldiniz komşum. ERN kaliteli usturadir çok iyi tıraş verir. Dikkatli olun önce yanakları deneyin derim. Keyifli tıraşlar keyifli forumlar.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Teşşür ederim kardeşim, bir berberden aldım,az kullanılmış biraz temizlik gerekiyor daha ilk ağızla duruyor.Yanakla buluşması uzun sürmez inşallah.
Kayış var mi elinizde? Kayışlamadan tıraşa geçmeyin.
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
İdare edecek bir kayış var şimdilik.15 gündür siteyi takip ediyorum az çok bilgi sahibi oldum.Jiletli ustura kullanıyorum arada bir.Mac 3'kaldırdık artık.
arada güzelim çelikleri görünce "ateş seni çağırıyooo" misali içim gitmiyor değil ama ben cesaret edemiyorum, hele yeni DE aldın yaş kemale erince deyip erteliyorum hep.

sorunsuz keyifli tıraşlar dileklerimle Blush
Acta est fabula, plaudite.
(18/02/2015, Saat: 03:18)Ruşeni bey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İdare edecek bir kayış var şimdilik.15 gündür siteyi takip ediyorum az çok bilgi sahibi oldum.Jiletli ustura kullanıyorum arada bir.Mac 3'kaldırdık artık.

Güle güle kullanın komşum. Jiletli usturadan el alışkanlığınız varsa çelik usturaya daha kolay alışırsınız. @Aleksey komşum'un da ERN bir usturası var. O da çok memnundu.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(18/02/2015, Saat: 09:56)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın komşum. Jiletli usturadan el alışkanlığınız varsa çelik usturaya daha kolay alışırsınız. @Aleksey komşum'un da ERN bir usturası var. O da çok memnundu.

Teşekkürler.Jiletliyi epeydir kullanmıyordum,bu siteyi bulunca tekrar kullanmaya başladım.Biraz el alışkanlığı,birazda cesaret aldık çeliği.Herkese sinek kaydı kesiksiz tıraşlar.
(18/02/2015, Saat: 06:14)Bruce Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arada güzelim çelikleri görünce "ateş seni çağırıyooo" misali içim gitmiyor değil ama ben cesaret edemiyorum, hele yeni DE aldın yaş kemale erince deyip erteliyorum hep.

sorunsuz keyifli tıraşlar dileklerimle Blush

Komşum sen ateşin sesine kulak ver.Yaş ilerleyince cilt köseleleşmiyor aksine inceliyor.Kesiksiz,sinekkaydı tıraşlar dilerim.
Komşum alsam dahi şu anki tecrübemle ancak haftasonu usturayla tıraş olabilirim, işten dolayı ya her gün ya da sakalın durumuna göre günaşırı tıraş oluyorum, el pek ürkek harket ediyor tecrübesizlikten, haliyle DE dahi gayet vakit alıyor. Ama alıp bir yandan pratik mi yapsam bilemedim Blush

Bu arada koltukta uyuyakalıp rüyamda tıraş olurken bir miktar boyun bölgesinde sakal kaldığını gördüm, hayırdır inşallah Smile
Acta est fabula, plaudite.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  SK 2 Saito usturam geldi taskind 11 11,752 03/07/2015, Saat: 23:56
Son Yorum: taskind
  Paul S.Zazadze 5/8 Yeni Katalin Saplı Usturam HorizoN 39 48,021 22/09/2014, Saat: 01:49
Son Yorum: ronin
  doğum günü usturam mastro livi' den taskind 7 10,645 04/07/2014, Saat: 11:15
Son Yorum: taskind

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: