Merhaba
(28/04/2015, Saat: 16:24)SerkanCicek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mallar elime ulaştı. Neler olduğunu anlamıyorum ama kuzenle paketleri açarken çocuklar gibi şendik. Smile Birkaç fotoğraf bile çektik, buyrun: Smile))

35jw0ut.jpg

Bu arada Cella için neden "Umarım kokusunu beğenirsiniz." dediğinizi şimdi anladım. Herkesin sevmeyeceği bir kokusu olduğu doğru ama ben çok sevdim. Smile Hemen 316'şar gram olacak şekilde üçe böldük. Smile (Sabun 1 kg çıkmadı, tam 950 gr çıktı.)

Mustafa Bey sağolsun bir de Caldion after shave balsam hediye etmiş. Onun da kokusu hoşuma gitti.

Brut çok güzel kokuyor.

Rimei fiyatına göre oldukça kaliteli geldi bana. Sapının içine çekilmiş olan kılavuz tam olarak krom kaplanamamış mesela. Ama bence 5 TL'lik bir ürün için süper. Bunun içinden bir tane jilet çıktı. Yanlış hatırlamıyorsam "Bunu hiç kullanmadan atın." gibi bir yorum okumuştum forumda... Ne dersiniz? (Fotoğrafta da görebileceğiniz üzere birinin kutusu kırık çıktı.)

EJ DE89 oldukça kaliteli duruyor. Bir Derby jilet de bunun kutusundan çıktı.

Wilkinson'ı da beğendim ne yalan söyleyeyim. Daha doğrusu bana şöyle hissettirdi: "3-5 bıçaklı kartuşlu makine yerine bunu kullansa ya insanlar!" (Şu anki yorumlarım tamamen ilk izlenime dayanıyor. Belki de çok agresif bir alettir bilemiyorum. Öyle olsa bile biraz yumuşatılmış bir versiyonu olsa da insanlar kullansa olmaz mı?)

Bu arada bugün bir de Rebul Mandalina almıştım. Ice'ı vardı ve çok seviyordum, şu an Mandalina'ya da aşık olmuş durumdayım... Smile

İlk izlenimlerim böyle...

Hayırlı olsun komşum,gerçekten heyecanlanmamak içten değil. Güle güle kullanın.
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
(28/04/2015, Saat: 16:24)SerkanCicek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mallar elime ulaştı. Neler olduğunu anlamıyorum ama kuzenle paketleri açarken çocuklar gibi şendik. Smile Birkaç fotoğraf bile çektik, buyrun: Smile))

35jw0ut.jpg

Bu arada Cella için neden "Umarım kokusunu beğenirsiniz." dediğinizi şimdi anladım. Herkesin sevmeyeceği bir kokusu olduğu doğru ama ben çok sevdim. Smile Hemen 316'şar gram olacak şekilde üçe böldük. Smile (Sabun 1 kg çıkmadı, tam 950 gr çıktı.)

Mustafa Bey sağolsun bir de Caldion after shave balsam hediye etmiş. Onun da kokusu hoşuma gitti.

Brut çok güzel kokuyor.

Rimei fiyatına göre oldukça kaliteli geldi bana. Sapının içine çekilmiş olan kılavuz tam olarak krom kaplanamamış mesela. Ama bence 5 TL'lik bir ürün için süper. Bunun içinden bir tane jilet çıktı. Yanlış hatırlamıyorsam "Bunu hiç kullanmadan atın." gibi bir yorum okumuştum forumda... Ne dersiniz? (Fotoğrafta da görebileceğiniz üzere birinin kutusu kırık çıktı.)

EJ DE89 oldukça kaliteli duruyor. Bir Derby jilet de bunun kutusundan çıktı.

Wilkinson'ı da beğendim ne yalan söyleyeyim. Daha doğrusu bana şöyle hissettirdi: "3-5 bıçaklı kartuşlu makine yerine bunu kullansa ya insanlar!" (Şu anki yorumlarım tamamen ilk izlenime dayanıyor. Belki de çok agresif bir alettir bilemiyorum. Öyle olsa bile biraz yumuşatılmış bir versiyonu olsa da insanlar kullansa olmaz mı?)

Bu arada bugün bir de Rebul Mandalina almıştım. Ice'ı vardı ve çok seviyordum, şu an Mandalina'ya da aşık olmuş durumdayım... Smile

İlk izlenimlerim böyle...

Güle güle kullanın Serkan Bey.
Rimei'nin jiletini atmayınız,denemekten zarar gelmez.O jiletin 100lük paket alan müdavimleri var.Bu arada iyi paketlemiştim ama kırmayı becerebilmişler Smile Kutu lazımsa sağlamını gönderebilirim.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(28/04/2015, Saat: 16:43)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Güle güle kullanın Serkan Bey.
Rimei'nin jiletini atmayınız,denemekten zarar gelmez.O jiletin 100lük paket alan müdavimleri var.Bu arada iyi paketlemiştim ama kırmayı becerebilmişler Smile Kutu lazımsa sağlamını gönderebilirim.

Mustafa Bey, gerçekten sağlam paketlemişsiniz ama kırılmış işte bir şekilde... Bunun için kargo ile uğraşmaya değmez şu anda; yine de teşekkür ederim. Belki bir sonraki siparişimde, elinizde fazladan kutusu olursa isteyebilirim...
Hey maşşallah, güle güle kullanın.

Alet ile gelen nasıldır bilmiyorum ama ben Rimei bıçakları seviyorum. İmpa' dan almıştım bayağı.
Haydi hayırlı tıraşlar...
Hepsi çok güzeller, güle güle kullanın.

Rimei'nin içinden hangi marka jilet çıkıyor?
I'd Lather be Shaving, 'Cos Shave Must Go On!
Şundan çıktı:

http://www.nexticle.com/tr/buy/rimei-dou...0-pcs.html
@SerkanCicek

Rebul Mandalinanın her 100 mililitresine 1 ufak mentol kristali olacak şekilde mentollendirirseniz 444 Balsamın üzerine şahane oluyor yazları=)
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

"1 ufak mentol kristali" tam olarak ne demek oluyor? Smile
85ef9f3fd7bcd4499ed3224904e905ed.jpg

Su sekilde mentol kristalleri. Smile

@straht hocam fazlasi zararli midir?
(28/04/2015, Saat: 22:07)SerkanCicek Adlı Kullanıcıdan Alıntı: "1 ufak mentol kristali" tam olarak ne demek oluyor? Smile

Mentol aşağıdaki şekilde kristal formunda aktarlarda satılıyor. Kilosu 150-250 lira arasında değişir, 5 liralık alırsanız uzun süre yeter size, normal kullanımda 2-3 sene diyim Smile

590298_menthol.jpg

@Aleksey

Her şeyin fazlası zararlı Smile Kime göre neye göre fazla diyebilirsiniz, bende tam 100ml sıvıya kaç gramı fazla olur bilmiyorum fakat küçük Rebul kolonya şişesine 1 ufak kristal baya yetiyor, 1 büyük atsanız buz kesebilirBig Grin Bu arada ufaktan kastım serçe parmağınızın tırnak ucu kadar, büyük ise iki katı. Ben aktardan aldığım için hep parça pinçik olmuş oluyor
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba mert34 0 904 12/10/2023, Saat: 20:58
Son Yorum: mert34
  Uzun Aradan Sonra Tekrar Merhaba yigithan 7 1,676 16/07/2023, Saat: 00:06
Son Yorum: yigithan
  Merhaba Dostlar rezn0r 1 732 22/05/2023, Saat: 17:13
Son Yorum: goshawk
  Herkese merhaba metamorfoz 16 4,017 17/05/2023, Saat: 04:34
Son Yorum: internetdunyam
  Merhaba Reaper 2 776 01/05/2023, Saat: 15:49