Merhaba
Herkese merhaba.

Kuzenim sayesinde ( belki de "yüzünden" demeliyim Smile ) geleneksel tıraş konseptiyle ve forumla tanıştım. 32 yaşındayım ve bu yaşa kadar bu konuda televizyonun bize kullanmamızı emrettiklerini kullandım. Forumu bir süre okudum ve bugün bazı ürünler sipariş ettim. Bakalım denemelerimin ve bu işin sonu nereye varacak...

Aldığım ürünlerin listesini ekleyeyim... Haklarında yorumlarınız olursa öğrenmekten çok memnun olurum.

29egbhx.png

Not: Listedeki Omega fırça ve kapaklı köpük tasını bir arkadaşım için aldım.
Hızlı bir giriş olmuş Smile ej89 güzel bir seçim rimei ve wilkinson markaları kullanarak aralarında karşılaştırma yapabilirsiniz. Brute laf yok zaten Smile bütün jiletleri almışsınız hepsini sıra sıra kullanacaksınız. Eğer jiletleri bir kere kullanıp atmayacaksanız kağıdına not yazmanızı tavsiye ederim. Ben 4 kere kullanıyorum. Her kullandığımda üzerine çentik atıyorum. Kaç kere kullandım diye kararsız kalmıyorum.
Jiletler için de bir tane atık kutusu ayarlamanızı tavsiye ederim. Çöp toplayanlar ve hayvanlar jiletlerden zarar görebilir. Forumda konuyla ilgili başlık var incelemeniz size fikir verecektir. Hoşgeldiniz Smile
Hey gidi küheylan, koşmana bak sen!
Çatlarsan, doğuran kısrak utansın!
Hoş geldiniz,

Kuzeninizde aramızdan mı yoksa? Çok güzel bir başlangıç paketi olmuş, türlü türlü jiletler, kaliteli bir şap, 3 tane makine, zevkinize göre seçilmiş köpürtme tasları vs. Omega 49 sizi üzmez diye düşünüyorum fakat pure badger çizici gelebilir biraz, cildinize güvenmiyorsanız yüzde köpürtme tahriş yapabilir. Ali bıyıklı olduğuna göre yakında sizi de Çelik ustura alemine çekeceğiz gibi duruyor =) Umarım Cella'nın kokusunu seversiniz, maşallah 1 kiloluk tosuncuk=)

Keyifli ve Bol Köpüklü Tıraşlar =)
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

Hoşgeldiniz. Set başarılı. Naçizane yorumda bulunmak istediğim bir iki nokta var.
Barley varken Rimei ve Wilki gereksiz olmuş. O 15 lira ile ben olsam 444 balm alır Brut ile avcumda karıştırır kullanırdım.
Arkadaşınıza aldığınız Omega 49'u bence kendinize alın, domuz da olsa Pure Badger'dan daha keyifli olacağına inanıyorum, hele ki EJ fırçaların Bestlerinin bile yeterince çizici olduğunu düşünürsek tavsiye etmem size.
Ha ben Wilki'yi illa alacağım derseniz jiletini ayrıca almanıza gerek yok, paketinden bir 5li çıkıyor. Denemek için yeterli.
Normalde hiç denemeden kiloluk bir sabun alınmasına karşı olurdum mantıken ama söz konusu Cella olunca iyi ki bu şekilde almışsınız diyorum. Smile

Keyifli tıraşlar. Smile
Bahsi geçen kuzen benimSmile Selamlar,

Bu sipariş dün gece 2'de verilmiş bulundu. Yaklaşık bir aylık anlatımlarım nihayetindeSmile
Yorumları okuyunca forumdan doğru bilgiler edinip aktardığımı düşünüyorum. EJ fırça hakkında pek bir fikrim yoktu açıkçası ancak diğer ürünleri forumdan okuyarak tavsiye ettim.
Forumumuza hoş geldin Sayın ÇiçekSmile
kethuda57: Jiletlerin kaç kez kullanıldıklarını üstlerine not etme fikri hoşuma gitti. Peki kaç kez kullanılmaları gerekiyor? Sanırım buna kullandığım jilete ve sakal tipime göre kendim karar vereceğim. Smile Atık kutusu da kesinlikle gerekli; inceleyeceğim...

Straht: Kuzen cevap hakkını kullanmış bile... Smile Pure badger konusunda ne yapmam gerektiğini bilemedim; ben de deneyeyim göreyim dedim... Usturayı da yine deneme amacıyla edindim. Seçenekleri ufak ufak tecrübe edip yolumuzu çizeceğiz artık... Cella'yı da paylaşacağım benim kuzen ve diğer bir arkadaşla... Smile

Aleksey: Barley'nin yanında Rimei ve Wilki'nin gereksiz olacağına ben de inanıyorum ama buna forumda yazanlara göre, denemeden karar vermek istemedim. Kendim tecrübe etmek istedim... 444 konusunda haklısınız. Açıkçası aklımdaydı, denemek istiyordum, ama sipariş listesine eklemeyi unutmuşum. Bir dahaki siparişe kaldı artık... Fırça konusunda yorum yapamıyorum şu anda; deneyeceğim... Cella'yı da dediğim gibi paylaşacağım... Smile

Herkese tekrar teşekkür ediyorum. Hoş bulduk.
Öncelikle hoşgeldiniz. Bence de güzel bir alışveriş olmuş. Komşularım zaten söylenecekleri söylemişler. Pure fırçayı kullanmadan önce iade hakkınız mevcut. Ben Omega'nın Pure Porsuk fırçasını daha başarılı buldum Edwin Jagger'ın Pure fırçasından. EJ'ın Best fırçası bende tahrişe (Bager Burn) sebebiyet vermişti. Super fırçası ile çok mutluyum. Elinizdeki Pure'u Omega bir Pure ile değişebilir veya bir süre bekleyip bir Super fırça alabilirsiniz. Diğer bütün tercihleriniz güzel olmuş. Jiletleri denerken DE tıraş aletinde ve usturada çok farklı performans sergileyeceklerini unutmayınız.
Hoşgeldiniz, kuzeniniz sizi doğru yönlendirmis Smile Siparişleriniz güzel bana kalırsa. Dediginiz gibi mümkün oldukça herşeyden denemek lazım.

Çelik tarafa da bekliyoruz Smile @Straht
"Keen as this razors edge invisible" W. Shakespeare
Hoş geldiniz,keyifli forumlar. Güzel ve hızlı bir giriş yapmışsınız,bolcana jilet var. Jiletler genelde 3 tıraşı rahat çıkarıyor sizde artık deneye deneye bulacaksınız. Jilet atık kutusu olarak ben vividentin kapaklı sakız kutusunu kullanıyorum,oldukça fazla jilet alıyor. Tekrardan keyifli forumlar..
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
Ürünleri sipariş ettiğim yerin adını söylemekte sakınca var mı bilmiyorum ama gerçekten çok ilgili bir firma. Bu başlıkta yapılan yorumlar üzerine benimle irtibata geçerek sipariş listemde değişiklik yapabileceğimi söylediler. Bu devirde hangi sektörde bu ilgi, alaka? Kendilerine çok teşekkür ediyorum ve doğru yolda olduklarını belirtmek istiyorum; bana göre doğru hizmet her zaman kazanır.

Sipariş listemde yaptığım değişiklikler şöyle:

344s6k3.png

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba mert34 0 904 12/10/2023, Saat: 20:58
Son Yorum: mert34
  Uzun Aradan Sonra Tekrar Merhaba yigithan 7 1,676 16/07/2023, Saat: 00:06
Son Yorum: yigithan
  Merhaba Dostlar rezn0r 1 732 22/05/2023, Saat: 17:13
Son Yorum: goshawk
  Herkese merhaba metamorfoz 16 4,017 17/05/2023, Saat: 04:34
Son Yorum: internetdunyam