6-8 kişi Barbicide'a Girelim
@cihankeskin

Komşum ben bir İstanbul'a gelişimde elden de alabilirim kargolayadabilirsiniz. Ücreti havale/EFT ile hallederiz.

Bu arada kap için Migros'tan 3-5 liraya bir French Press alınıp o kullanılabilir zaten kendi kavanozları da genişçe bir french pressSmile
A ship in port is safe, but that's not what ships are built for.
-Grace Hopper

(21/04/2015, Saat: 20:25)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @cihankeskin

Komşum ben bir İstanbul'a gelişimde elden de alabilirim kargolayadabilirsiniz. Ücreti havale/EFT ile hallederiz.

Bu arada kap için Migros'tan 3-5 liraya bir French Press alınıp o kullanılabilir zaten kendi kavanozları da genişçe bir french pressSmile

istanbuldakiler için bir yer belirleyelim özelden isterseniz

(21/04/2015, Saat: 20:56)candova Adlı Kullanıcıdan Alıntı: istanbuldakiler için bir yer belirleyelim özelden isterseniz

Siz İstanbul'dakiler için belirleyin buluşun ben kıskanaraktan izlerim İzmir'li bir üye olarak Smile Yanlış anlaşılma olmasın komşum ben İzmir'de yaşıyorum fakat sık sık İstanbul'a gittiğim için elden de alabilirim demiştim.
-Grace Hopper

@Straht komşum artık hangisi uygun gelirse iki şekilde de olur.

@candova komşum. Bir İstanbul buluşması planlamayı düşünüyorum zaten. Onun başlığını açarım hep beraber toplanabilirsek orada olmadı ayrıca buluşup elden veririm.
@straht üstadım aman beni sakın yanlış anlama Big Grin
nispet olsun diye söylemedim Smile

(21/04/2015, Saat: 21:34)candova Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @straht üstadım aman beni sakın yanlış anlama Big Grin
nispet olsun diye söylemedim Smile

Yok komşum ne demek Smile Ben aylardır bir İzmir buluşması ayarlayamadığım için bu buluşma olaylarında hep bi buruluyorum Smile
-Grace Hopper

İstanbul buluşmasına iştirak ederim,ne zaman nerede olacaksa.
Daha bölünme olmadıysa impadan kiloluk cella da alalım onuda bölüşelim Big Grin
Valla ben istemiyorum ama onu da ben organize edebilirim komşum. Kargoyla yollayacağım kişiye tek kargo gider. Var mı Cella isteyen?
1 kilodan fazla stoğum var.Ben istemiyorum Smile

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: