Aklınızdaki Ürünler
(05/07/2020, Saat: 12:52)kiwi21 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Keske bir sekilde getirtme sansimiz olsa...

19e9344c38403e55cb78f8d33a6ab619.jpg

+1

ve buna ilave olarak da Barrister and Man Seville ve TOBS Mr. Taylor's.
Martin de Candre Original.
Eldeki sabunlarım (2 proraso 1 tabac) ne zaman biterse sırayı bu ürüne vermek istiyorum. Ölmezsem ve de bir iş bulursam 2 yıl kadar sonra buluşuruz.
(05/07/2020, Saat: 15:47)Nazikas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Martin de Candre Original.
Eldeki sabunlarım (2 proraso 1 tabac) ne zaman biterse sırayı bu ürüne vermek istiyorum. Ölmezsem ve de bir iş bulursam 2 yıl kadar sonra buluşuruz.
Komşum kahkaha atıyorumSmile aynı yolun yolcusuyuz Big Grin Big Grin durduramıyorum kendimi, Allah'ta sizi güldürsün.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
tabac bitmez, bitmiyo hele de yanında başka sabulnlar varsa Big Grin ben iki senedir dibine ulaşamadım dağıtmaya başladım.
aklımda o kadar ürün var ki hangi birini yazayım bilemedim. ilk 3 şöyle:
-wacker ustura
-shavemac sentetik fırça
-pannacrema sabun
İmpa'nın getirdiği Thater 26mm 2band fırçalardan alma imkanım olmadı o ara. Tıraş ürünü olarak almayı istediğim tek ürün Thater fırça açıkçası. Ara ara karşıma çıkan sabunlar dışında makine defterini falan kapatmış durumdayım.

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
"eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse benim sözlerimi seçin"
Herkese selam,
Grooming Dept sabunlarından herhangi biri, Noble Otter sabun (siparişi vermiştim zaten, umarım gümrüğe takılmadan elime ulaşır) ve son olarak iyi bir çelik ustura.
Hayat kısa,
Sakallar uzuyor.
Sabunlar
1. Zingari Man (sego)
2. B&M Reserve / Excelsior
3. DG Milksteak
4. Ethos
5. Mdc
6. Murphy and McNeil

Alet
GC. 84

Fırça
Omega evo
Feather as-d2 elimde ki kullanmadığım aletleri elden çıkarınca ölmeden önce bir feather as-d2 veya hatta asd1 denemek süper hassas de89 ve timor hariç hiç bişey uymayan cildime bunu da deneyip olmazsa başka da bişey denemeyip yoluma de89 ve timor 1353 le devam edeceğim.
(05/07/2020, Saat: 16:14)Cem.O44 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum kahkaha atıyorumSmile aynı yolun yolcusuyuz Big Grin Big Grin durduramıyorum kendimi, Allah'ta sizi güldürsün.

SM-N935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Amin cümlemizi güldürsün ? maalesef gerçeklerle alay eder hale geldik, sonumuz hayrolsun.
@İsmetaltan her ne kadar fazla fazla yüklesem de Tabac bitmez gibi duruyor doğrusunuz. Babama paslıyorum ben de arada ama sanki hiç kullanılmamış gibi, kokusu ve şekli sabit Smile)

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bana 1 kere alıp neredeyse ömür boyu kullanacağım ürünler önerir misiniz ? hakan88 70 30,187 24/01/2021, Saat: 11:00
Son Yorum: mennan
  Yeni Ürünler İçin Tavsiye coldbeer 17 9,354 19/09/2018, Saat: 18:19
Son Yorum: coldbeer
  TÜRKİYE'YE GELMESİNİ İSTEDİĞİNİZ ÜRÜNLER mustaphaturk 49 50,873 31/12/2014, Saat: 18:59
Son Yorum: Delidumrul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: