TÜRKİYE'YE GELMESİNİ İSTEDİĞİNİZ ÜRÜNLER
Herkese selamlar,
hemen hemen hepimizin yurt dışı sitelerde gördüğü ve beğendiği ürünler mevcut olup gerek kargosu gerek yasal mevzuatlar vb. nedeniyle gönül rahatlığıyla getirtemediğimiz ürünler vardır. Sizin beğendiğiniz ve keşke Türkiye'ye gelse dediğiniz ürünler nelerdir? Ürün grupları olarak yanlızca geleneksel tıraş malzemeleri değil kozmetik, kişisel bakım, saç-sakal bakım ürünleri, kuaför ve berber malzemeleri vd. tıraşla geniş çerçeveden ilgili olan aklınızda ne varsa yazabilirsiniz? Tabi sadece beğendiğiniz ürünler değil aynı zamanda bu olsa satar dedikleriniz varsa lütfen onları da yazın. Sistem aşağı yukarı şu şekilde olacak: Önce buradaki yazılanlar değerlendirilecek, ürün çeşidi, fiyat aralığı gibi kriterleri geçen ürünlerin üreticileri ile irtibata geçilecek, yaklaşık maliyetler çıkartılıp diğer satıcılar ile karşılaştırılacak vs. vs.

Tabi elbette tüm sistem yasal yollardan yapılacaktır(vergileri ödenmiş ve gerekli bildirimleri yapılmış/izinleri alınmış halde ).
Musgo real aftershave veya cologne classic scent
(Elinde olup satmak isteyen varsa forumda talibim)
Shaving soap for him aftershave
Ayrıca kaliteli çelik ustura ekipmanı,taş,kayış,elmas spreyler vs.(bu olsa satar kısmı için)
Ben şuan en çok Semogue fırçalara takmış durumdayım. Bir de şuan olmasa da gelecekte çelik usturaların eksikliğini hissedeceğimi düşünüyorum.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Musgo Real AS/kolonya ve sabun
Semogue fırça
Çelik ustura ve ekipmanı (bu arada marka ve model alabilir miyim?)
(13/12/2014, Saat: 03:29)mustaphaturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Musgo Real AS/kolonya ve sabun
Semogue fırça
Çelik ustura ve ekipmanı (bu arada marka ve model alabilir miyim?)

Dovo ve Thiers Issard
https://instagram.com/buyukkotukurt/
(13/12/2014, Saat: 03:31)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dovo ve Thiers Issard

Dovo olabilir, Thiers Issard el yapımı vb. biraz daha zor gibi. Neyse baştan sabit fikirli olmaya gerek yok, bir şansımızı deneyelim.
Crystal jilet. fiyat uygun olursa satacağını düşünüyorum.
Şahsen görmek istediğim myrsol aftershave çeşitleri ve gft skinfood çeşitleri.
ama çok satarmı bilmem. fiyatı pahalı olsada forumdan ihtiyaç duyanlar olacaktır diye düşünüyorum. Bir de Türkiyede uygun fiyatlı-makul kaliteli porsuk fırça açığı olduğunu düşünüyorum.(frank shaving,LIOJUNY SHAVING vs) . Gerçi forum üyeleri daha kaliteli fırçalara alışkın ama forum haricinde domuz kılı istemeyen ama bir fırçaya servet ödemeyecek birçok kişi çıkacağını düşünüyorum, gerçi siz talebi daha iyi bilirsiniz
anladığım kadarıyla Türkiyede bulunabilen isana,irem gibi fırçalar tatminkar değil.
(13/12/2014, Saat: 03:37)ooppss Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Crystal jilet. fiyat uygun olursa satacağını düşünüyorum.
Şahsen görmek istediğim myrsol aftershave çeşitleri ve gft skinfood çeşitleri.
ama çok satarmı bilmem. fiyatı pahalı olsada forumdan ihtiyaç duyanlar olacaktır diye düşünüyorum. Bir de Türkiyede uygun fiyatlı porsuk fırça açığı olduğunu düşünüyorum.(frank shaving,LIOJUNY SHAVING vs) . Gerçi forum üyeleri daha kaliteli fırçalara alışkın ama forum haricinde domuz kılı istemeyen ama bir fırçaya servet ödemeyecek birçok kişi çıkacağını düşünüyorum, gerçi siz talebi daha iyi bilirsiniz

Aslında jilet grubunda Super Iridium ve 7 o'clock vb. de olabilir.
Geo F. Trumper evet kesinlikle olmalı
TOBS unutulmaz

Uygun fiyatlı derken sizin için hangi aralıktır? Misal Wilkinson Porsukdan daha mı ucuz?
(13/12/2014, Saat: 03:47)mustaphaturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Aslında jilet grubunda Super Iridium ve 7 o'clock vb. de olabilir.
Geo F. Trumper evet kesinlikle olmalı
TOBS unutulmaz

Uygun fiyatlı derken sizin için hangi aralıktır? Misal Wilkinson Porsukdan daha mı ucuz?
Daha ucuz değil ama daha tatminkar fırçalar olabilir diye düşünmüştüm.
Fs fırçaların fiyatları arttı sanırım ama mesela ben foruma ilk girdiğim zamanlar (10 ay kadar önce) aldığım fs finest fırçayı, sonrasında daha farklı fırçalar da almış olmama rağmen hala severek kullanıyorum. Şimdi liojuny fırçalar daha makul görünüyor ama kalitesi fs ile nasıldır ? denemedim.

Ben Türkiyede hiç bulunamayan ürünlerden yazmıştım. Sanırım diğer arkadaşlar da aynı şekilde düşünmüşler. Zor da olsa bulunabilen ürünleri de eklersek liste epey kabarır Smile misal polsilver benim en sevdiğim jilet.
mesela
Cella, proraso ürünleri italyan tıraş klasikleri ve çok çok pahalı değil, kesinlikle olmalı. Tabac sabun bir klasik.
gft,tobs,t-h ürün listesi oldukça kabarık ve fiyatları yüksek. o nedenle tüm ürünlerini getirtmek sıkıntı olabilir ama ürünlerinden seçmece yapılarak alınabilir diye düşünüyorum.
De alet olarak ej89,merkur 34c,progress,futur,muhle r41, belki fatip vs olabilir diye düşünüyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bana 1 kere alıp neredeyse ömür boyu kullanacağım ürünler önerir misiniz ? hakan88 70 29,451 24/01/2021, Saat: 11:00
Son Yorum: mennan
  Aklınızdaki Ürünler Aleksey 196 138,769 04/09/2020, Saat: 10:47
Son Yorum: KurtaranS
  Gillette Türkiye'nin YouTube anketi JohnLocke 15 6,079 02/07/2019, Saat: 13:07
Son Yorum: korgunv
  Yeni Ürünler İçin Tavsiye coldbeer 17 9,112 19/09/2018, Saat: 18:19
Son Yorum: coldbeer
  Proraso Türkiye pazarına giriyor BigHillMe 68 58,563 22/04/2015, Saat: 12:28
Son Yorum: izbe
  Türkiye'nin en hijyenik berberi :) mriza1 4 7,781 05/08/2012, Saat: 15:37
Son Yorum: BigHillMe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: