Aklınızdaki Ürünler
(24/07/2015, Saat: 21:51)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Feather genelde "ask/nefret" ikilemine sebep oluyor, ben birinci gruptayim Smile Resimdeki Gillette jiletleri muhtemelen yine begeninizi kazanir diye tahmin ediyorum. @Hellhound'un sabunu sampler olarak alma fikrine katiliyorum, birkac tane kücük numune bile bir süre götürür size, o arada denemelerinizde hosunuza giden ürünlerin tam boylarini toparlayabilirsiniz Wink

Simdiden güle güle kullanin, malzemeler geldikce yorumlarinizi bekleriz.

Değerli yorumunuz için teşekkürler. Bende hem jilette hemde bakım ürünlerinde bir kaç küçük numune ile başlamaya karar kıldım.

(24/07/2015, Saat: 23:32)neoromancer Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Komşum ya ne yaptın??ne oldu Çelik işi...tabii burdaki aklıbaşında Üstadlar seni etkiledi ...DE aletlere dönüş yaptın ...bende demiştim benim gibi ''Deli''kanlı bir yoldaş daha geldi,neyse daha umudumu yitirmeyeyim hemen Smile...bence DE lere çok fazla bağlanmadan deneme baabında başla şimdilik ,sonrada yarı Ustra yarı DE devam edersen daha kolay geçersin Çeliğe ...neticede ana hedef o değilmi??..o kadarda değiştirememişlerdir gözü karalığınıSmile

Çelik işinden hala vaz geçmiş değilim. Sadece biraz erteledim diyelim. Sebebi de şu; çelik ustura alsam bile sırf zevk için bir DE alet almak isteyecektim. Bazı haftalar aşırı yoğun oluyorum çelikten bir sürü uzak durmak zorunda kalacaktım ve hiç tıraş olmamaktansa DE ile olmak çok daha mantıklı geldi. Dolayısıyla adım adım gitmek daha mantıklı geldi. Birde, orta kalite bir ustura ile başlayacağıma biraz daha bekleyip ustura dışında ki diğer ekipmanları da tamamlayıp daha sonra çok daha üst düzey bir ustura ile başlamak daha keyifli olacak. Smile Ama kesinlikle katılıyorum; ana hedef ustura. Wink
Merhabalar. En son QED sabun aldım , aklımda ise Barrister& Mann, Caties Bubbles, Mama Bears, Queen Charlotte var. 1 yıllık süreçte hepsini deneyip sonraki dönem için bir adet artisian sabun seçmek istiyorum. MWF kullanıyorum, Saponificio Varesino ve Haslinger almayı planlıyorum, hepsini deneyip bir tane de hazır sabun seçeceğim.

EJ89 kullanıyorum, Progress veya Mühle R41 alacağım.

Bir de aklımda kaliteli bir porsuk fırça almak var. Yüzde köpürtme yapıyorum, best fırça uygun olur diye düşündüm. Simpson, FS, Tipsoft veya Deluxe Retro seçenekler arasında...

Aklımdaki ürünleri bir seferde yazınca korktum şimdi....
@neoromancer abimi tek su celik ustura isinde yalnız bırakıyorum ona uzuluyorum. Her konuda yanındayım, goruslerine katılıyorum. Bir ustura konusunda yanında olamadım abimin yanarım ki yanarım Smile
Duke 3

R41
37c slant
TOBS Sandalwood
TOBS Cedarwood
Haslinger Honey
Razorock Tobacco #1
Pinaud Klasik
Permasharp Berber (kırık)

...
...
...

Smile
Vay be Wolfman disinda aklima ne koymussam almisim cidden soyle bir geriye bakinca. Unutmusum ben bu basligi.
"Made in England" olan beyaz kutulu Wilkinson jilet almak istiyorum, hem de kutu kutu, çılgıncasına almak istiyorum. Bulduğum heryerden toplayacağım...
Daha önce hiç kullanmadığımdan, nasıl olsa her yer Wilkinson deyip babamın verdiği, muhtemelen 70'lerden kalan yavrucakları hunharca harcadım, sonra Alman malı mevcut üretimin kötülüğü karşısında dumura uğradım. Meğersem hayatımın jiletiymiş te tükeneceğinden haberim yokmuş, ah akılsız kafam ah...

Sent from my iPhone using Tapatalk
https://instagram.com/wiwashci/
https://instagram.com/ozer_emre/
Bende hayalimde simpson chubby 2 süper badger var ama o parayı verip alsam hatun beni evden kovar.
Mühle R41... Onun da zamanı gelir inşallah Smile
(20/03/2016, Saat: 19:30)dikdik_s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @neoromancer abimi tek su celik ustura isinde yalnız bırakıyorum ona uzuluyorum. Her konuda yanındayım, goruslerine katılıyorum. Bir ustura konusunda yanında olamadım abimin yanarım ki yanarım Smile
@dikdik_s Kardeşim yeni gördüm bu hayıflanmayı kusura kalma geç yazıyorum...Canımsın...şu kadar deeyiim sen anla(Babam ve Oğlum''dan) Smile
Bence sen daha fazla bu sabunlar jiletler aletler deryasında ,rüzgarın esişine yağmurun yağışına güneşin batışına göre bir o yana bir bu yana savrulma..
Gel engin okyanusların kıyısına Smile az ama öz, tez ama has traşa doğru açılmış yelkenlide hepimize yetecek bolca yer var;ki ben senesi nerdeyse dolacakken bile yeni olarak görüyorum daha kendimi... hesap kitap yaparak o jilete mi bakiym bu makineyide deniym gibi telaşelerle zaten kısa olan şu hayatımızı strese gark edip , deneme yanılmalarda yorulup dahada kısaltmaya ne gerek var.
en kısa zamanda hayırlı haberler bekliyorum senden..kal sağlıcakla
2eyf0bb.jpg
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bana 1 kere alıp neredeyse ömür boyu kullanacağım ürünler önerir misiniz ? hakan88 70 30,187 24/01/2021, Saat: 11:00
Son Yorum: mennan
  Yeni Ürünler İçin Tavsiye coldbeer 17 9,354 19/09/2018, Saat: 18:19
Son Yorum: coldbeer
  TÜRKİYE'YE GELMESİNİ İSTEDİĞİNİZ ÜRÜNLER mustaphaturk 49 50,873 31/12/2014, Saat: 18:59
Son Yorum: Delidumrul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: