Aklınızdaki Ürünler
Mongozdan umudu kesenler Falcon'u takip etsin Big Grin
www.BarbarosRazors.com

Ben yıl sonunda almanya ziyaretimde Pils almayi dusunuyorum. Bu ise ilk giristigimde aklimda vardi ve otelenistim.
Valobra Almondu Cella bittikten sonra almayi dusunuyorum.
Fatip nickel v.y. gold modelini dusunuyorum, fiyati uygun, EJ yaninda bulunsun.
Hasslinger koyun sutlu - acaba MWF saglam rakip mi?
Fazla krem stoklamak istemiyorum, malum, saklama sureleri az. Su an TOBS Avocado kullaniyorum. Bitince karar siradaki kremlere karar vermem lazim: Musgo Real, TOBS Sandalwood, Proraso Red, TH 1805/Sandalwood... Avocado muhtesem krem, acaba hangisi bunun yerini alabilir
(13/07/2015, Saat: 14:55)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mongozdan umudu kesenler Falcon'u takip etsin Big Grin

Birde beni takip etsinler diyeyim ve ortamı zıplatayım  Big Grin
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

(16/07/2015, Saat: 22:57)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Birde beni takip etsinler diyeyim ve ortamı zıplatayım  Big Grin

Güzel olur kesinlikle
www.BarbarosRazors.com

Sayenizde çok kısa bir sürede geleneksel tıraş üzerine bir çok şey öğrendim. Kabaca şöyle bir set edinmeyi düşünüyorum:

P1260901.JPG?m=1362672053

Veya

muhle-r-106-double-edged-closed-comb-chr...ck-2_1.jpg

81YAHOHtjHL._SL1500_.jpg

00670535100034.png?sw=426&sh=426

00670535300038.png?sw=1200&sh=1200

Fırçaya daha karar veremedim gönlüm Tipsoft'tan yana. Smile

Önümüzdeki hafta tatilden döndüğümde biran önce tedariki sağlayıp ilk konumu açacağım. Smile
@whiskey bence gayet güzel secimler yapmissiniz, Mühle'nin jilet tutuculari cok kaliteli Smile Paket icinde varsa ok, ama Derby jilete ayrica para vermeye degmez diye düsünüyorum.

The AOS krem incelemesi var miydi sitede bilemiyorum, ama cok yaygin bir ürün degil TR'de. Yurtdisinda bir kozmetik dükkaninda denk gelmistim, elim cok gidip gidip geldi, sonunda almadan ciktim Smile Krem ve tiras öncesi yag ile ilgili yorumlarinizi ilgiyle bekliyor olacagim Wink
(24/07/2015, Saat: 20:31)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @whiskey bence gayet güzel secimler yapmissiniz, Mühle'nin jilet tutuculari cok kaliteli Smile Paket icinde varsa ok, ama Derby jilete ayrica para vermeye degmez diye düsünüyorum.

The AOS krem incelemesi var miydi sitede bilemiyorum, ama cok yaygin bir ürün degil TR'de. Yurtdisinda bir kozmetik dükkaninda denk gelmistim, elim cok gidip gidip geldi, sonunda almadan ciktim Smile Krem ve tiras öncesi yag ile ilgili yorumlarinizi ilgiyle bekliyor olacagim Wink

Teşekkürler. Smile Jiletleri aynı fotoğraftaki gibi sampler olarak almayı planlıyorum. Sanırım bende genel eğlim gibi Feather'da son bulacağım ama yinede diğerleri denemekte de fayda var. Bir kaç saat önce Hellhound ile konuştum ve AoS ürünlerini büyük boy yerine sampler olarak almaya karar kıldım. AoS tercih etmemdeki en büyük etken marka bilinirliği ve benim için kolay erişilebilirliği. Ama görünüşe göre oldukça fazla seçenek var. Smile
Feather genelde "ask/nefret" ikilemine sebep oluyor, ben birinci gruptayim Smile Resimdeki Gillette jiletleri muhtemelen yine begeninizi kazanir diye tahmin ediyorum. @Hellhound'un sabunu sampler olarak alma fikrine katiliyorum, birkac tane kücük numune bile bir süre götürür size, o arada denemelerinizde hosunuza giden ürünlerin tam boylarini toparlayabilirsiniz Wink

Simdiden güle güle kullanin, malzemeler geldikce yorumlarinizi bekleriz.
(24/07/2015, Saat: 21:20)whiskey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Teşekkürler. Smile Jiletleri aynı fotoğraftaki gibi sampler olarak almayı planlıyorum. Sanırım bende genel eğlim gibi Feather'da son bulacağım ama yinede diğerleri denemekte de fayda var. Bir kaç saat önce Hellhound ile konuştum ve AoS ürünlerini büyük boy yerine sampler olarak almaya karar kıldım. AoS tercih etmemdeki en büyük etken marka bilinirliği ve benim için kolay erişilebilirliği. Ama görünüşe göre oldukça fazla seçenek var. Smile

Komşum ya ne yaptın??ne oldu Çelik işi...tabii burdaki aklıbaşında Üstadlar seni etkiledi ...DE aletlere dönüş yaptın ...bende demiştim benim gibi ''Deli''kanlı bir yoldaş daha geldi,neyse daha umudumu yitirmeyeyim hemen Smile...bence DE lere çok fazla bağlanmadan deneme baabında başla şimdilik ,sonrada yarı Ustra yarı DE devam edersen daha kolay geçersin Çeliğe ...neticede ana hedef o değilmi??..o kadarda değiştirememişlerdir gözü karalığınıSmile
insan sorunlarını anlatmak ile onlara çözüm bulmanın aynı şey olmadığını anladığında artık büyümüş demektir

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bana 1 kere alıp neredeyse ömür boyu kullanacağım ürünler önerir misiniz ? hakan88 70 30,187 24/01/2021, Saat: 11:00
Son Yorum: mennan
  Yeni Ürünler İçin Tavsiye coldbeer 17 9,354 19/09/2018, Saat: 18:19
Son Yorum: coldbeer
  TÜRKİYE'YE GELMESİNİ İSTEDİĞİNİZ ÜRÜNLER mustaphaturk 49 50,873 31/12/2014, Saat: 18:59
Son Yorum: Delidumrul

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: