Tanışma
(21/02/2015, Saat: 18:33)berkant1212 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: çok sağolun.
http://www.trasmarketim.com/Klasik-Set,PR-418.html
bu seti almayı düşünüyorum daha önce buradan alan varmı bu seti ? Güvenilirmidir ?

Benim tavsiyem İmpa ticaretten güzel bir Omega fırça ile Wilkinson Classic ve değişik bir kaç jilet almanız olur. Forumun satılık ilanları bölümünde sabit konusu ürünler ve fiyatları mevcut. Mustafa beyle iletişime geçerseniz kolaylıkla alışverişinizi halledebilirsiniz. İstanbul'daysanız direk Eminönündeki dükkanına gitmenizi tavsiye ederim.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
hocam ankaradayım bu seti düşünmemin tek nedeni ücretsiz kargosu okuldan dolayı pek vaktim kalmıyor dışarı çıkmaya Smile
(21/02/2015, Saat: 19:54)berkant1212 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam ankaradayım bu seti düşünmemin tek nedeni ücretsiz kargosu okuldan dolayı pek vaktim kalmıyor dışarı çıkmaya Smile

İmpa ticaret de kargo yapıyor. 6 TL gibi bir ücreti var sanırım.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Hoş geldiniz.
"Sâdıkları tahkîr ile red kaide oldu
Hırsızlara ikram ü inayet yeni çıktı
Eyvah bu bâzîçede bizler yine yandık
Zîra ki ziyan ortada bilmem ne kazandık"

(Ziya Paşa- bayılıyorum bu adama!)
(22/02/2015, Saat: 13:02)cihankeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İmpa ticaret de kargo yapıyor. 6 TL gibi bir ücreti var sanırım.

Üyelere yardımcı tavrınız için teşekkür ederim Cihan hocam.

tirasmarketim.com arkadaşımdır, alışverişinizde sıkıntı olacağını sanmıyorum.Sıkıntı olacak konu, wilkinson fırça Smile kaliteyi düşürdüler, çok kıl döküyor.
Wilkinson porsuk fırçayı bile kıl döker, aklınızda olsun diyerek satıyorum.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(22/02/2015, Saat: 23:58)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üyelere yardımcı tavrınız için teşekkür ederim Cihan hocam.

tirasmarketim.com arkadaşımdır, alışverişinizde sıkıntı olacağını sanmıyorum.Sıkıntı olacak konu, wilkinson fırça Smile kaliteyi düşürdüler, çok kıl döküyor.
Wilkinson porsuk fırçayı bile kıl döker, aklınızda olsun diyerek satıyorum.

Mustafa Bey, bakın kargo konusu ürün sattırıyor. Sizin başlığınızda da bir komşum 250tl üzerine ücretsiz kargo uygulamanızı eleştirmişti. Açıkçası ben de iki üç kere kargo ödememek üzere siparişlerimi toplu yapmayı düşünüyorum sizden almayı düşündüğüm ürünler için.

Yapılabilecek bir şey varsa bu konuda düşünmenizi rica ederim hazır konusu açılmışken. Smile
Güzel mesajlar içinde sağolun.
O sitede kredi kartımı onaylatırken bir sorun oldu defalarca boş sayfa dondu kaldı bende Mustafa beyden küçük çaplıda olsa ilk setimi alıyorum inşallah.
Hoşgeldiniz Berkant komşum. Keyifli traslarSmile
(23/02/2015, Saat: 00:05)Aleksey Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mustafa Bey, bakın kargo konusu ürün sattırıyor. Sizin başlığınızda da bir komşum 250tl üzerine ücretsiz kargo uygulamanızı eleştirmişti. Açıkçası ben de iki üç kere kargo ödememek üzere siparişlerimi toplu yapmayı düşünüyorum sizden almayı düşündüğüm ürünler için.

Yapılabilecek bir şey varsa bu konuda düşünmenizi rica ederim hazır konusu açılmışken. :)

Haklısınız ücretsiz kargo ürün sattırıyor ama konusu geçen websitesinde 20TL lik ürüne 30TL yazmış ücretsiz kargo demiş. Bu hiç etik değil. Ürünü alırkende satarkende ücretlerin kalem kalem en adil şekilde iki tarafında menfaatini gözeterek belirlenmesi taraftarıyım.
Saygılarımla
İmpa Ticaret Pazarlama
Mustafa Gönen

www.extrashaving.com
(23/02/2015, Saat: 01:06)impaticaret Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Haklısınız ücretsiz kargo ürün sattırıyor ama konusu geçen websitesinde 20TL lik ürüne 30TL yazmış ücretsiz kargo demiş. Bu hiç etik değil. Ürünü alırkende satarkende ücretlerin kalem kalem en adil şekilde iki tarafında menfaatini gözeterek belirlenmesi taraftarıyım.

Haklisinizdir zaten kotu bir niyet aramiyorum. Hatta indirim yapmama politikanizi seviyorum. Etik olmayi sevdiginizi biliyorum ve takdir ediyorum. Tek sikintim su ana kadar internetten alisveris yaparken ucretsiz kargo limitinin en yuksek oldugu kanal Impa Ticaret. Idefix gibi 50 lira olsun demiyorum, ancak 100 olsun, 125 olsun. 250 liralik limit icin bir hayli alisveris yapmak gerekiyor, sozkonusu da tiras ve kolay kolay bitmeyen urunler olunca cok mantikli olmuyor. Farkli bir kargo sirketleri hacminize gore farkli fiyatlar verebilirler belki, bu da limiti dusurmenizi saglayabilir, daha ilgi cekici olur. Tabii belki de daha once de bununla ilgili calismalar yapip sonuc alamamissinizdir firmalar dolayisi ile, onu bilmiyorum. Zaten amacim ukalalik degil, memnun bir musterinin tavsiyesi. Smile

Sent from my iPhone using Tapatalk

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Selam (Tanışma) Shavettin 8 2,634 02/03/2023, Saat: 08:20
Son Yorum: Shavettin
  Tanışma Mavisakal88 5 2,507 24/12/2022, Saat: 05:25
Son Yorum: iozbay
  "onomasticon" Tanışma Başlığı onomasticon 15 6,139 03/05/2021, Saat: 19:03
Son Yorum: drog
  Tanışma - Merhaba drog 28 8,596 01/05/2021, Saat: 15:11
Son Yorum: drog
  Tanışma: Çağrı Artan artan09 13 4,646 25/04/2021, Saat: 12:38