Mild mi? Agresif mi?
ben yakin zamanda m-3'den degil ama fusion'dan DE'ye gecis yaptim, valla yardira yardira devam ediyorum, ozellikle boyun bolgesinde surekli kanamalar olsa da sorun degil Smile kartuslarin rahatligini henuz yakalayamadim ama isin pesini birakmaya ve donuse niyetim yok Big Grin

Problemim cok fazla kombinasyon degistirmem galiba, elimdeki cihaz + uygun jilete karar verip elim iyicene alisana kadar degisiklik yapmamaya calisacagim bundan sonra..
(17/02/2015, Saat: 17:13)agieda Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mancho Üstadım;

Sanalpazar üzerinden Kozmetikburada isimli satıcıdan aldım. Aynı satıcının GG'de de dükkanı var. Kartuşlar sorunsuz ve güvenli.
Diğer taraftan @Mustaphaturk üstadım da elindeki excellerin gerçek olduğunu belirtmişti. Bir de ondan alacağım, zulayı genişletip kutlamaları uzatacağım.

Zor da olsa bulmanız mümkün. Ancak piyasada halihazırda satılan Blue 3 sapına(değişebilir kartuşlu) Sensor kartuşları oluyormuş. @Mcorco üstadım söylemişti.

Siparişi verdim, tekrar teşekkürler.Bakalım hatırladığım gibi mi?
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
@mancho üstat yorumlarını bekliyoruz.
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
şu linkteki makine blue 3 kartuş takılmış excel değilmi ? demekki blue 3 makinede excele uyar.

http://forum.donanimhaber.com/m_58358793..._22/tm.htm
(17/02/2015, Saat: 20:55)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Siparişi verdim, tekrar teşekkürler.Bakalım hatırladığım gibi mi?

Hayırlı olsun üstadım.
Yıllar önce çok memnundum, gözü kararttım aldım hala da memnunum. Aylar sonra ilk defa boynumun altı tahriş olmadan, tıraş sonrasında asprin-alkol karışımına sarılmadan bir tıraş yaşadım.
Excell de kayganlaştırıcı bar var mı ageida komşum
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
(17/02/2015, Saat: 22:18)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Excell de kayganlaştırıcı bar var mı ageida komşum

Üstadım; kartuşun üst kısmında, plastik-sünger arası bir bar mevcut. Bu bar M3'e göre daha sağlam,2-3 tıraştan sonra yerinden çıkmak için can atmıyor. Ancak bu barda M3 veya benzeri yeni kartuşlarda olduğu gibi yok efendim aloe vera jeli yok jojoba yağı gibi katkılar yok. Üzerinde belli belirsiz benim hala emin olmadığım bir katkı var ancak çok çok eser miktarda sanıyorum. Tıraş olurken anlamıyorsunuz bile.
Tamamen şahsi fikrim Mild alet + keskin hatta çok keskin jilet kombinasyonunu tek geçerim.
2 perde kafi.
(17/02/2015, Saat: 14:34)Arif Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sağol komşum 3 gün ara vereceğim sonra 1,5 veya 2 ayarda tekrar deneyeceğim bastırmadan. Ama dayanamıyorum akşam gidip yine traş oluyorum Smile Bu foruma katılmadan önce bana hergün bayıla bayıla traş olacaksın deseler inanmazdım. İmkansız diye birşey yokmuş Smile
Komşum ben Progress makineyi biraz çok sakalim varsa yani benim için 1.5-2 günlük sakal demek bu, kullanıyorum. Ilk olarak 2 ayarda kaba sakallari alıp sonra 1.5 ayarda xtg-atg karışımı yapıyorum. Her gün tıraş olacaksam DE89 kullanıyorum. Sakal 2.5 günü devirirse R41 devreye giriyor ama yine de yüzü kaziyor. En iyi performansı DE89 Progress rotasyonunda alıyorum anlayacağınız.
(17/02/2015, Saat: 20:43)naayi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben yakin zamanda m-3'den degil ama fusion'dan DE'ye gecis yaptim, valla yardira yardira devam ediyorum, ozellikle boyun bolgesinde surekli kanamalar olsa da sorun degil Smile kartuslarin rahatligini henuz yakalayamadim ama isin pesini birakmaya ve donuse niyetim yok Big Grin

Problemim cok fazla kombinasyon degistirmem galiba, elimdeki cihaz + uygun jilete karar verip elim iyicene alisana kadar degisiklik yapmamaya calisacagim bundan sonra..
Benim yüzde tahriş varsa Proglide ile tıraş oluyorum. Yalnız mesai günlerinde DE tıraşı tercih ediyorum ben de daha temiz sonuç veriyor 2 perdede. Ama Proglide tıraşına göre daha tahrişli oluyor malesef.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Mild Aletle Çok Perde Mi Agresif Aletle Az Perde Mi sudüşleri 26 11,435 09/02/2021, Saat: 16:24
Son Yorum: Oldstyle
  Mild ve agresif kelimeleri DelikanliTiras 68 64,651 04/06/2020, Saat: 17:50
Son Yorum: sfenks
  Agresif Tıraş Makinesi Öneri asunbul 36 15,600 11/08/2019, Saat: 21:45
Son Yorum: Denetcii
  Ayarlanabilir tıraş aleti mi, birer adet Mild + Agresif mi? sfenks 22 11,325 19/03/2019, Saat: 15:45
Son Yorum: donniebrasco

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: