Simpson Duke 3 Best Badger Fırça
Duke 3 geldi.Bir kac yerde yeni serilerde koyu kıl rengi problemi var diye okumustum ama benim ki gayet acık renkli . Fırcaya gelince bir örnek verecegim daha önce 20 mm ej porsuk kullanıyordum. Krem olarak ta proraso ile birlikte. Ancak proraso nun mentolünü bir türlü anlayamıyordum abartmıslar diyordum . Meger problem fırcadaymıs . Duke 3 ile proraso nun da kalitesi ortaya cıktı mentolü gercekten yüzümde hissettim . Makina olarakta progress long jilet olarakta feather kullanıyorum. Özellikle son zamanlarda teknigimde gelismesiyle son derece iyi ve keyifli tıraslar olmaya basladım . Forumdaki arkadaslara da tekrar tesekkür ederim.
Güzel günlerde kullanın. Duke 3 gerçekten de optimal bir fırça.
gurmekokular
Güle güle kullanın ...
Güle güle kullanın @ustaci, Duke koleksiyonumda güzel bir yere sahip, hoş bir fırçadır pişman edeceğini sanmıyorum Smile.
@btoprak,yeni fırça incelemeleri yok mu ?
Fiyat,marka,kullanım zevki,kalite hissi,ergonomi ve kullanıcı yorumlarına bakılırsa
Yeni başlayan ve sürekli kullanım için tek fırça gibi duruyor
(28/06/2015, Saat: 02:01)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @btoprak,yeni fırça incelemeleri yok mu ?
Fiyat,marka,kullanım zevki,kalite hissi,ergonomi ve kullanıcı yorumlarına bakılırsa
Yeni başlayan ve sürekli kullanım için tek fırça gibi duruyor

ihtilaf üstadım, ben severek kullanıyorum, genelde kullanan arkadaşlar da çok sıkıntı beyan etmiyorlar gibi. Aslında bu konuda en iyi fikir Aleksey komşumdan çıkacaktır diye düşünüyorum, günün tıraşında gördüklerimize göre Duke 3 fırçayı en sık kullanan üyemiz o gibi sanki. Ama yeni başlayıp sürekli olarak kullanmak isteyen için güzel bir fırça bence de.

Fırça incelemesine gelince yeni fırçalarım daha gelmedi üstadım. Ama fırça incelemesi konusunda forumda çok tatmin edici incelemeler sunan arkadaşlar var, zevkle okuyorum. Kalemi kuvvetli, yorumu değerli arkadaşlar. Aslında tecrübenin konuştuğu yerde bazen sessiz kalmak daha uygun Blush.

Ama yine de Tipsoft Chubby Manchurian fırçam gelince arkadaşlarla düşüncelerimi paylaşmayı düşünüyorum, merakla bekliyorum Smile.
Mütevazi Oscar ları daimi sahibisiniz hocam Rolleyes
Edebiyat,kalem falan bir yana sizin yorumlarınızı tercih ederim
Daha Duke III ve Theater kıyaslamalarınızı bekliyoruz Rolleyes

(28/06/2015, Saat: 02:17)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ihtilaf üstadım, ben severek kullanıyorum, genelde kullanan arkadaşlar da çok sıkıntı beyan etmiyorlar gibi. Aslında bu konuda en iyi fikir Aleksey komşumdan çıkacaktır diye düşünüyorum, günün tıraşında gördüklerimize göre Duke 3 fırçayı en sık kullanan üyemiz o gibi sanki. Ama yeni başlayıp sürekli olarak kullanmak isteyen için güzel bir fırça bence de.

Fırça incelemesine gelince yeni fırçalarım daha gelmedi üstadım. Ama fırça incelemesi konusunda forumda çok tatmin edici incelemeler sunan arkadaşlar var, zevkle okuyorum. Kalemi kuvvetli, yorumu değerli arkadaşlar. Aslında tecrübenin konuştuğu yerde bazen sessiz kalmak daha uygun Blush.

Ama yine de Tipsoft Chubby Manchurian fırçam gelince arkadaşlarla düşüncelerimi paylaşmayı düşünüyorum, merakla bekliyorum Smile.
(28/06/2015, Saat: 02:27)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Mütevazi Oscar ları daimi sahibisiniz hocam  Rolleyes
Edebiyat,kalem falan bir yana sizin yorumlarınızı tercih ederim
Daha Duke III ve Theater kıyaslamalarınızı bekliyoruz  Rolleyes  

Onur duydum üstadım. Thater 4125/0 Silvertip arıyorum da uygun fiyata hiçbir yerde bulamadım, Thater güzel fırça da biraz pahalı ihtilaf üstadım Confused, ne yapsak ki.

Siz de kaçış yok diyorsunuz ama, sanırım Tipsoft Manchurian incelemesi bile kesmeyecek sizi Blush. Ben de kaçıyorum ama nereye kadar Smile.
@btoprak hocam elinize sağlık güzel inceleme olmuş aklımdaki fırçaya bir adım daha yaklaştım . Smile
Teşekkür ederim @Nani Kuş üstadım.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Porsuk kılı fırça tavsiyesi Murat06 gs 4 1,495 23/11/2023, Saat: 21:13
Son Yorum: Murat06 gs
  Silvertip Fırça tavsiyesi Andreichu 0 899 20/06/2023, Saat: 20:38
Son Yorum: Andreichu
  Yaqi TwoBand Badger FIrça kerem_tokd 14 2,840 14/05/2023, Saat: 04:23
Son Yorum: kerem_tokd
  Chubby 1 Super Badger - Chubby 2 Super Badger mertcanartan 7 2,682 04/06/2022, Saat: 02:58
Son Yorum: mertcanartan
  FRANK SHAVING 24mm finest fırça ilk izlenimler papazerigi 274 379,927 22/10/2021, Saat: 14:15
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Frank Shaving Manchurian Pure Badger Tıraş Fırçası İncelemesi ArdıçKatranı 32 27,552 08/09/2021, Saat: 16:59
Son Yorum: yigit
  Kent BK8 Pure Badger Mutlucan 2 2,397 24/05/2021, Saat: 23:08
Son Yorum: Mutlucan
Wink Saponificio Varesino HMW Fırca dikdik_s 23 16,481 28/12/2020, Saat: 22:26
Son Yorum: Mstyldz
  Yaqi Yıldızlı Gece 2 Band Badger onur7 17 10,504 27/10/2020, Saat: 22:23
Son Yorum: onur7
  Porsuk Fırça Tavsiyesi sellom 758 468,301 20/09/2020, Saat: 17:27
Son Yorum: Erdem009

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: