TÜRKİYE'YE GELMESİNİ İSTEDİĞİNİZ ÜRÜNLER
EJ DE89 ve türevleri
Muhle R41
Çelik ustura ve ekipmanları
Feather jilet
Çelik ve porselen tıraş tasları
Pannacrema
Tabac, Toobs, Cella
Sentetik tıraş fırçaları
Herkese selamlar,
verilen cevaplar için tşk. ederim. Bir noktayı aydınlatayım, TR'de hiç bulunmayan ürünler değil sadece, zor bulunan ürünler, resmi ithalatı yapılmayan/yapılmamış ürünler de dahildir. Yani farz-ı misal "ben arko tıraş sabununu TR'de zor buluyorum" diyorsanız onu da yazın lütfen. Herkesten fikirlerini yazmasını bekliyorum, saygılar...
(13/12/2014, Saat: 05:29)Straht Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İlk aşamada benim aklıma bunlar geldi. Bir de sorum olacak; forumda anket açılıp belirli bir ürün tipinin belirli bir modeli için atıyorum 30-40 neyse istek toplanıp sonra bunun parası toplanıp (Massdrop usulü) o ürüne sizin kar payı ekleyip getirtme imkanınız var mı?

30-40 adet eğer o üretici için yeterli miktarsa olabilir ama benim düşüncem yetmeyeceğidir. Bu arada her türlü fikrinizi lütfen paylaşın. Ben şahsım ve şirketim adına elimden geleni yaparım. Tabi bir de şu var her iş iyi neticelenecek diye bir kaide yok. Biz deneriz, yapmaya çalışırız olur ya da olmaz ayrı konu. Kısaca gayret bizden takdir Allah'tan, çünkü bazı şeyler gerçekten kısmet işi.

Tabi her şey resmi yoldan olacağı için vergiler unutulmamalı.

düzeltme: şu şekilde bir sınıflandırma muhtemelen daha kolay olacaktır:
-Markalar
-Sakal Fırçaları
-Tıraş sabunları ve kremleri
-Çelik ustura ve ekipmanları
-Jiletler
-DE (klasik) jiletli tıraş aletleri
-After shave, kolonyalar, balsamlar vb. tıraş sonrası ürünler

düzeltme2: kısaltmalar yerine uzun isimlerini yazarsak anlaşılması daha kolay olacaktır

bkz. DE= Double Edge
EJ= Edwin Jagger
TOOBS(TOBS)= Taylor Of Old Bond Street
TI= Thiers Issard (kısaca tesisat desek?)
vs. gibi ayrıca marka ve modelleri tek satırda değilde alt alta yazarsak benim açımdan daha kolay olur.

El yapımı (hand made) ürünler nasıl olur bilemiyorum gerek son kullanma tarihleri gerek izinleri vs.?
Ah şu vergilerin gözü kör olsun.
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
(13/12/2014, Saat: 14:30)onur98 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ah şu vergilerin gözü kör olsun.

Başka ülkede olsa isyan başlardı. 1$'a aldığım ürünün buradaki maliyeti 5 tl oluyor.
(13/12/2014, Saat: 14:01)mustaphaturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese selamlar,
...Bir noktayı aydınlatayım, TR'de hiç bulunmayan ürünler değil sadece, zor bulunan ürünler, resmi ithalatı yapılmayan/yapılmamış ürünler de dahildir. Yani farz-ı misal "ben arko tıraş sabununu TR'de zor buluyorum" diyorsanız onu da yazın lütfen. Herkesten fikirlerini yazmasını bekliyorum, saygılar...

Önceki sayfada, Türkiye'de bulunmayan bazı ürünleri yazdım, Türkiye'de bulunan; ancak her yerde temin edilemeyen ürünleri de dahil edersek Alman malı Jaguar saç tıraş makinaları da konuya dahil olabilir:

2eyi7ns.jpg

http://www.jaguar-solingen.com/en/collec...000-shell/

Aklıma geldikçe konuya ilaveler yaparım.
(13/12/2014, Saat: 15:01)mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Önceki sayfada bulunmayan bazı ürünleri yazdım, Türkiye'de bulunan; ancak her yerde bulunmayan ürünleri de dahil edersek Alman malı Jaguar saç tıraş makinaları da konuya dahil olabilir:

2eyi7ns.jpg

http://www.jaguar-solingen.com/en/collec...000-shell/

Aklıma geldikçe konuya ilaveler yaparım.

Jaguar CM 2000 ben de var isterseniz benim siteye (http://www.ekkonomik.com) koyabilirim. Aslında onunla ilgili ayrı bir konu açmayı düşünüyorum.
(13/12/2014, Saat: 15:03)mustaphaturk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Jaguar CM 2000 ben de var isterseniz benim siteye (http://www.ekkonomik.com) koyabilirim. Aslında onunla ilgili ayrı bir konu açmayı düşünüyorum.

Jaguar, performansını çok sevdiğim sağlam bir makinadır. Makina bende mevcut, ama yine de temin edilme durumunun kolaylığı önemliydi. Dolayısıyla bu vesileyle sizde olduğunu öğrendiğim çok iyi oldu. Diğer ürünleri var mı sizde? Mesela J-Cut Liner
(13/12/2014, Saat: 15:05)mavi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Jaguar, performansını çok sevdiğim sağlam bir makinadır. Makina bende mevcut, ama yine de temin edilme durumunun kolaylığı önemliydi. Dolayısıyla bu vesileyle sizde olduğunu öğrendiğim çok iyi oldu. Diğer ürünleri var mı sizde? Mesela J-Cut Liner

Maalesef hocam o gelmiyor TR'ye. Buna benzer çok ucuz çokca çin malı var piyasada. Gerçi ithalatçı ile bir görüşeyim şartlar nelerdir diye.
GEO F TRUMPER

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bana 1 kere alıp neredeyse ömür boyu kullanacağım ürünler önerir misiniz ? hakan88 70 30,194 24/01/2021, Saat: 11:00
Son Yorum: mennan
  Aklınızdaki Ürünler Aleksey 196 141,007 04/09/2020, Saat: 10:47
Son Yorum: KurtaranS
  Gillette Türkiye'nin YouTube anketi JohnLocke 15 6,219 02/07/2019, Saat: 13:07
Son Yorum: korgunv
  Yeni Ürünler İçin Tavsiye coldbeer 17 9,362 19/09/2018, Saat: 18:19
Son Yorum: coldbeer
  Proraso Türkiye pazarına giriyor BigHillMe 68 59,422 22/04/2015, Saat: 12:28
Son Yorum: izbe
  Türkiye'nin en hijyenik berberi :) mriza1 4 7,801 05/08/2012, Saat: 15:37
Son Yorum: BigHillMe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: