Traditionalshaving.com..
co.uk aynı firma değil diye biliyorum. sadece traditionalshaving.com ve shaving.ie aynı firma sanırım. yanlışlık olmasın Confused
Doğru sanırım. Sad
(15/03/2012, Saat: 01:26)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: co.uk aynı firma değil diye biliyorum. sadece traditionalshaving.com ve shaving.ie aynı firma sanırım. yanlışlık olmasın Confused
Sayın papazeriğinin söylediği doğru.İkisi aynı firma;
ben de şimdi araştırınca öğrendim..
Ben sipariş verdiğimde sabun vardı,şimdi stokta yok diyor.
Siparişi eksik mi gönderecek,ne olacak acaba?
Veya 1 tane vardı da ben alınca mı bitti meret..?

(15/03/2012, Saat: 01:35)teks55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15/03/2012, Saat: 01:26)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: co.uk aynı firma değil diye biliyorum. sadece traditionalshaving.com ve shaving.ie aynı firma sanırım. yanlışlık olmasın Confused

Connaught tan son Merkur 11C yi ben almıştım. Sipariş tamalandıktan sonra Out of Stock ibaresi gelmişti. Hala da yok. Benzer bir durum olabilir. Stoktaki sonuncuyu siz almış olabilirsiniz.
(15/03/2012, Saat: 01:58)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(15/03/2012, Saat: 01:35)teks55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:

Connaught tan son Merkur 11C yi ben almıştım. Sipariş tamalandıktan sonra Out of Stock ibaresi gelmişti. Hala da yok. Benzer bir durum olabilir. Stoktaki sonuncuyu siz almış olabilirsiniz.
İnşAllah öyledir dostum,sonradan bir dolu teferruat çıkmasın da..

3lpbx.jpg
Ayın 14'ünde verdiğim sipariş için 3-4 kez mesaj çekip siparişin durumunu sorduğum Chris efendi
paketin hazırlandığını söylemiş ve bugün de korktuğum gibi;biten ürünü var gibi gösterip,şimdi de stokta kalmadığını söyleyerek
'DR Harris Arlington refill ' göndereyim mi diyor?İsteseydim onu sipariş verirdim.İşte bana gönderdiği mesajı:
'Hi.
Sorry we do not have the Jermyn St Refill. Would you like an alternative. I can suggest DR Harris Arlington refill which is very similar and also a very good soap?

Please let me know how to proceed.

Regards,
Chris..'
Şimdi ben ne yapmalıyım arkadaşlar veya siz olsaydınız ne yapardınız?..
Aliim mi DR harrisi?..

ben olsam gıcık olur komple paramın iadesini isterdim....
Saygılar
(17/03/2012, Saat: 12:55)teks55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şimdi ben ne yapmalıyım arkadaşlar veya siz olsaydınız ne yapardınız?..
Aliim mi DR harrisi?..
Ben de daha yüksek fiyatlı bi ürünü ayni bedelle yollamalarını ya da hatalarinin telafisi icin kucuk bi hediye yollamalarini isterdim. Kabul etmezlerse de para iadesi isterdim.
(17/03/2012, Saat: 13:00)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben olsam gıcık olur komple paramın iadesini isterdim....
Saygılar
(17/03/2012, Saat: 12:55)teks55 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şimdi ben ne yapmalıyım arkadaşlar veya siz olsaydınız ne yapardınız?..
Aliim mi DR harrisi?..
Zaten sinirden öyle yapmayı düşündüm ama,tıraş bıçaklarını da çok merak ediyorum ve fiyatlar bayaa uygun
hoşuma giderse daha sonra stok yapmayı düşündüğüm bıçaklardı.DR harris her yerde var,almak istesem buradan almazdım zaten.
Yok iyi niyetini göstermek için aynı fiyatlı değil de çok az pahalı bir ürün tavsiye etse,topu ona atıp:'istediğin sabunu gönder,pahalı seçersen üstünü gönderirim' bile derdim ama,herif avcı çıktı.Stokta olmayan ürünü göster,sonra Dr harris sat..

(17/03/2012, Saat: 13:08)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben de daha yüksek fiyatlı bi ürünü ayni bedelle yollamalarını ya da hatalarinin telafisi icin kucuk bi hediye yollamalarini isterdim. Kabul etmezlerse de para iadesi isterdim.
????????????????????*
Sayın psycho yazdıklarını okumadan az önceki mesajı yazdım,aynı şeyleri düşünmüşüz..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  geltir'e özel traditionalshaving.co.uk dan %11 indirim kuponu papazerigi 103 111,988 09/08/2016, Saat: 16:11
Son Yorum: ratapan
  traditionalshaving.co.uk BigHillMe 249 298,542 11/05/2016, Saat: 23:01
Son Yorum: zceritoglu
  traditionalshaving.com taskind 2 6,342 07/09/2014, Saat: 18:46
Son Yorum: Eskiuyebyr
  traditionalshaving.co.uk den nasıl indirim alabiliyoruz acil yardım mascot 7 11,738 27/09/2013, Saat: 08:13
Son Yorum: free_style
  Traditionalshaving + gümrük sorunları mı? ohtararan 1 5,980 26/04/2013, Saat: 17:31
Son Yorum: ohtararan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: