Traditionalshaving.com..
http://www.traditionalshaving.com/
Bu siteden alışveriş yapanınız oldu mu arkadaşlar,
sağlam mıdır?nasıl bir sitedir..?Sipariş verirsek sorun
yaşar mıyız?
ben alışveriş yapmadım ama bu siteden alışveriş yapanlar oldu. shaving.ie ile aynı site. ama bu ucuz kargo imkanı sunuyor.
sorunsuz..
(15/03/2012, Saat: 00:28)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben alışveriş yapmadım ama bu siteden alışveriş yapanlar oldu. shaving.ie ile aynı site. ama bu ucuz kargo imkanı sunuyor.
sorunsuz..
Teşekkürler sayın papazeriği.Bu siteden 1-2 şey aldım,kayıt olurken
girdiğim mail adresi sanırım eksikti,çünkü tekrar giremiyorum.Paypal'deki
mail adresime alışverişle ilgili mail geldi.Kısaca karşı taraf yanlış bir mail adresine
bilgi göndermiş olacak.Adres bilgilerimi doğru girmiştim,sadece siparişimle ilgili
mail alıp-gönderemeyeceğim.Sizce kargoyla ilgili bir sorun çıkar mı?
Saygılar..

paketin agirligina buyuklugune icerigine ve ustundeki fiyata gore degisir.
(15/03/2012, Saat: 00:42)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: paketin agirligina buyuklugune icerigine ve ustundeki fiyata gore degisir.
2 Paket Polsilver,3 paket Timor blades ve 1 paket
Taylor Old Bond St Jermyn sabun..
Toplam 27,77 EURO tuttu..

Şimdi de sabun stokta yok görünüyor;ne olacak şimdi?
Şansa bak..
Paket gayet küçük fiyat gayet düşük sessiz sedasız geçer inşallah.

info@traditionalshaving.com adresine konuyu özetleyen bi mail atıp doğru mailinizi de verirseniz yardımcı olacaklardır.

Ben siteden alışveriş yaptım daha önce, traditionalshaving.com , ve shaving.ie aynı firma, irlandada (dublin).

Bu arada shaving.ie den alışveriş yapacaksanız alacağınız ürünler için traditionalshaving.com a da bakın çünkü fiyatı aynı olan ürünün kargosu çok daha uygun oluyor. Ne alaka çözemedim henüz.
com ile co.uk arasinda cok fiyat farki var ama.
(15/03/2012, Saat: 01:05)linguist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: com ile co.uk arasinda cok fiyat farki var ama.
İyice bakmak lazım en uygunu hangisi diye. Bi de bazen uygun olanın kargosu yüksek çıkıyor. Son noktaya gelip öyle kıyaslamak lazım.
Tekrar hatırlatalım co.uk da tsr koduna tüm ürünlerde %10 indirim var.
(15/03/2012, Saat: 01:03)psycho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Paket gayet küçük fiyat gayet düşük sessiz sedasız geçer inşallah.

info@traditionalshaving.com adresine konuyu özetleyen bi mail atıp doğru mailinizi de verirseniz yardımcı olacaklardır.

Ben siteden alışveriş yaptım daha önce, .com , .co.uk ve shaving.ie aynı firma. co.uk ingilterede (birleşik kırallık) diğerleri irlandada (dublin)
Çok teşekkür ederim sayın psycho,şimdi biraz rahatladım.
En azından rahat bir uyku uyumak açısındanSmile
İnsanın kafası takılıyor,miktar ve mablağ küçük de olsa..
Sağolasın dostum..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  geltir'e özel traditionalshaving.co.uk dan %11 indirim kuponu papazerigi 103 111,536 09/08/2016, Saat: 16:11
Son Yorum: ratapan
  traditionalshaving.co.uk BigHillMe 249 297,249 11/05/2016, Saat: 23:01
Son Yorum: zceritoglu
  traditionalshaving.com taskind 2 6,320 07/09/2014, Saat: 18:46
Son Yorum: Eskiuyebyr
  traditionalshaving.co.uk den nasıl indirim alabiliyoruz acil yardım mascot 7 11,693 27/09/2013, Saat: 08:13
Son Yorum: free_style
  Traditionalshaving + gümrük sorunları mı? ohtararan 1 5,964 26/04/2013, Saat: 17:31
Son Yorum: ohtararan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: