merhabalar
(17/11/2014, Saat: 23:41)alpergoren Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hosbulduk forumdaki dostlar sagolsunlar tipsoft finest ve ej de89 sahibi olddum bu ikiliyle baslayacagim haaa unutmadan derby sabunumda var Smile tek sikintim biraz korkum var

Tepetalk ile gonderildi
Hayırlı olsun, güzel seçimler yapmışsınız. Ben de ilk ws ile tıraş olduğum zamani hatırlıyorum. Hayatımın en yavaş tirasini olmuştumSmile şimdi jiletli ustura almayı düşünüyorum. Korkacak birşey yok , hatta ws ve ej gibi aletlerden hiç korkmayın. Tabii bastırmamak kaydıyla. Cilt yaprak jilete ilk baslarda biraz tepki verebiliyor ama alışınca fevkalade tıraşlar sizi bekliyor.
(18/11/2014, Saat: 00:18)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hayırlı olsun, güzel seçimler yapmışsınız. Ben de ilk ws ile tıraş olduğum zamani hatırlıyorum. Hayatımın en yavaş tirasini olmuştumSmile şimdi jiletli ustura almayı düşünüyorum. Korkacak birşey yok , hatta ws ve ej gibi aletlerden hiç korkmayın. Tabii bastırmamak kaydıyla. Cilt yaprak jilete ilk baslarda biraz tepki verebiliyor ama alışınca fevkalade tıraşlar sizi bekliyor.

Inşallah iyi temennileriniz için çok teşekkür ederim

Sent from my iPad using Tapatalk
(18/11/2014, Saat: 01:00)alpergoren Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Inşallah iyi temennileriniz için çok teşekkür ederim

Sent from my iPad using Tapatalk

Alper bey. Ben ilk denemelerimde EJ89 a geçmeden önce bir hafta kadar sadece kaliteli köpük yapmak için çalıştım. Köpüğün kalitesinden emin olunca da EJ89 u kullanmaya başladım. Burada yazanları uygulayınca korkulacak bir şey gerçekten de yok.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Alper bey. Ben ilk denemelerimde EJ89 a geçmeden önce bir hafta kadar sadece kaliteli köpük yapmak için çalıştım. Köpüğün kalitesinden emin olunca da EJ89 u kullanmaya başladım. Burada yazanları uygulayınca korkulacak bir şey gerçekten de yok.
[/quote]

Benim de epey oldu geleneksel tıraş serüvenim ama hala boyun altı çok sıkıntı,çok pürüzsüz oldun diye uğraştığımdan oluyor sanırım. ama tek perde geçsem yada sadece düz geçsem sakalım kesilmemiş gibi oluyor..
"Erdemlerimiz ve kusurlarımız birbirinden ayrılamaz, güç ve madde gibi. Onlar ayrıldığında insan bir hiçtir."
"Nikola Tesla"

Satılık ilanım;

http://geltir.com/thread-6891.html
(18/11/2014, Saat: 10:43)ts9funk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Alper bey. Ben ilk denemelerimde EJ89 a geçmeden önce bir hafta kadar sadece kaliteli köpük yapmak için çalıştım. Köpüğün kalitesinden emin olunca da EJ89 u kullanmaya başladım. Burada yazanları uygulayınca korkulacak bir şey gerçekten de yok.

Benim de epey oldu geleneksel tıraş serüvenim ama hala boyun altı çok sıkıntı,çok pürüzsüz oldun diye uğraştığımdan oluyor sanırım. ama tek perde geçsem yada sadece düz geçsem sakalım kesilmemiş gibi oluyor..
[/quote]

Belki daha agresif bir makineyle tek perde geçmeyi deneyebilirsiniz boyun altını.
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Rewolwer remzi ustadima buradan cok tesekkur ediyorum ej de89 makine aldim tertemiz yaninda bir ton sey gondermis cok tesekkur ediyorum
Evet ilk trasimi oldum de89 rapira jilet tipsoft finest firca ce arko krem sabun cok cekiniyordum kullanmaya ustadlar bilir neyse bismillah diyip basladim trasima hersey guzel gitti tek perde de siyriksiz ilk trasimi atlatmistim oda ne bu keyfe dayanamiyarak 2.perdeye gectim ve trasimi noktaladim.Diyorum ki tek kelime ile dunya varmis kartuslu sistemle onceden tras olmuyormusum gercekten ilk turasda bunun gercek bir tiras keyfi oldugunu anladim
(21/11/2014, Saat: 01:06)alpergoren Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Evet ilk trasimi oldum de89 rapira jilet tipsoft finest firca ce arko krem sabun cok cekiniyordum kullanmaya ustadlar bilir neyse bismillah diyip basladim trasima hersey guzel gitti tek perde de siyriksiz ilk trasimi atlatmistim oda ne bu keyfe dayanamiyarak 2.perdeye gectim ve trasimi noktaladim.Diyorum ki tek kelime ile dunya varmis kartuslu sistemle onceden tras olmuyormusum gercekten ilk turasda bunun gercek bir tiras keyfi oldugunu anladim

Hocam, ben oncelerde Türkiye'de bulabildiğim fason, uyduruk aletlerle Islak Tıraş olurdum. O zamanlar belki tecrubesizlikti ama ben büyük Payı kalitesiz ekipmana veriyorum, bu kadar zevkli Tıraş olamazdım, hatta kartuşlara geçiş kurtuluş olmuştu, kısa sûrede tahrissiz Tıraş... Ama su an doğru ve kaliteli makina ve guzel bir porsuk fırça ile zevkli huzurlu tıraşlar yakalayabiliyorum.

Bu arada hoş geldiniz, keyifli tıraşlar Smile.

Sent from my iPhone using Tapatalk
(21/11/2014, Saat: 01:25)btoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hocam, ben oncelerde Türkiye'de bulabildiğim fason, uyduruk aletlerle Islak Tıraş olurdum. O zamanlar belki tecrubesizlikti ama ben büyük Payı kalitesiz ekipmana veriyorum, bu kadar zevkli Tıraş olamazdım, hatta kartuşlara geçiş kurtuluş olmuştu, kısa sûrede tahrissiz Tıraş... Ama su an doğru ve kaliteli makina ve guzel bir porsuk fırça ile zevkli huzurlu tıraşlar yakalayabiliyorum.

Bu arada hoş geldiniz, keyifli tıraşlar Smile.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Aynen dediginiz gibi geleneksel tras cok guzel ve sihhatli diye dusunuyorum artik.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkese merhabalar Frhtkk 3 169 02/05/2024, Saat: 01:13
Son Yorum: Frhtkk
  Herkese merhabalar altın porsuk 2 686 08/07/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: altın porsuk
  Merhabalar! Cascada 5 1,776 27/06/2023, Saat: 05:44
Son Yorum: Cascada
  Merhabalar EnverCan Enver Can 3 715 07/05/2023, Saat: 15:11
Son Yorum: sfenks
  Merhabalar goshawk 14 2,389 26/04/2023, Saat: 00:14
Son Yorum: goshawk