Uzakdoğu Savunma Sanatları
Yaşıtlarım bilir bu diziyi

Bir hoca şart bu sporlarda Smile

kung_fu.jpg
Çok şükür bilmiyorum.OhSmile

"Bilmiyorum o zaman gencim"
İncartesSmile
Bu amcayı biliyorsunuzdur @mancho ya sopayla pilav yemeği öğretti.Kaç tane sopa kırdı.
Mancho nun kafasında

__extra_23979-the-karate-kid-1-11.jpg
Onun yüzünden makarnacı oldum, suratında meymenet yok Smile Nerede çekirgenin hocası nerede bu Big Grin
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Herkes uzakdoğuya tinsel macera için gider siz çubukla yemek yemeyi öğrenme gitmiştiniz galiba.

Bu amca kimdi Smile

master-pai-mei.jpg?w=650&h=400
jackie chan'in sarhoş bi ustası vardı hani, işte o emminin tekniği çok sağlamdı Cool
(01/10/2014, Saat: 01:43)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkes uzakdoğuya tinsel macera için gider siz çubukla yemek yemeyi öğrenme gitmiştiniz galiba.

Bu amca kimdi Smile

master-pai-mei.jpg?w=650&h=400
Kill Bill'deki huysuz ve acımasız masterSmile adını hatirlayamadim. Hattori hanzo muydu?
Uma thurmani acimasizca calistirip aksam yemeginde cubuklarla pirinci yiyemedigi icin masadan kovmasina sinirlenmistimSmile
2.bolumde belasini buldu. Calistirdigi Darly hannah (2.bolumde gözünü cikarttigi kadin) tarafindan zehirlendiSmile
Uma ablamiz hattori hanzonun akibetini ogrenince darly nin diger gözünü de cikartarak güçlü bir intikam almış olduSmile
Hattori kılıç yapım zanaatkarı

Beyaz Amca ise Pai Mei
http://killbill.wikia.com/wiki/Pai_Mei

(02/10/2014, Saat: 02:47)bayercy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kill Bill'deki huysuz ve acımasız masterSmile adını hatirlayamadim. Hattori hanzo muydu?
Uma thurmani acimasizca calistirip aksam yemeginde cubuklarla pirinci yiyemedigi icin masadan kovmasina sinirlenmistimSmile
2.bolumde belasini buldu. Calistirdigi Darly hannah (2.bolumde gözünü cikarttigi kadin) tarafindan zehirlendiSmile
Uma ablamiz hattori hanzonun akibetini ogrenince darly nin diger gözünü de cikartarak güçlü bir intikam almış olduSmile
(01/10/2014, Saat: 01:36)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu amcayı biliyorsunuzdur @mancho ya sopayla pilav yemeği öğretti.Kaç tane sopa kırdı.
Mancho nun kafasında

__extra_23979-the-karate-kid-1-11.jpg

Evet o amca çocukluk kahramanlarımdan biriydi,"cilala,parlat" dayı.Tongue
Forumda epe flöre kılıç ustası arkadaşımız var mı ?

fft20_mf547595.jpeg

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: