Merhaba
(20/08/2014, Saat: 16:52)egemencelik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok teşekkürler,

Jilet olarak WS classic kullandım, sonra perma sharp kullandım mutluluğu feather da buldum Smile. Arko sabun almıstım onu da impa sağolsun tabac a upgrade ettim. traş fırçamı da metrodan almıstım sonra isana men porsuk kılı aldım (çok hosuma gitmiyor açıkcası, fazla batışma oluyor yüzümde). şuan tek sıkıntım fırçam ile onunda icabına bakacağım en kısa sürede. biraz daha alıstıktan sonra makina olarak da futur almayı planlıyorum.

Futur super tercih olur bende var forum porsuk firca basligina gir onur beyle ozelden irtitaba gec sana sahane bir firca ayarlasin forumda resimleri var tipsoft marka
Hoşgeldiniz
(22/08/2014, Saat: 15:36)baran32 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Futur super tercih olur bende var forum porsuk firca basligina gir onur beyle ozelden irtitaba gec sana sahane bir firca ayarlasin forumda resimleri var tipsoft marka

futur geldi Smile dün ilk tıraşımı oldum güzel bir hissiyatı var. ws classic oyuncak gibi geliyor göze artık. o boyundaki sıyırığı atmasam daha güzel olucaktı ama alışıcaz artık bu alete de Smile
(27/08/2014, Saat: 09:15)egemencelik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: futur geldi Smile dün ilk tıraşımı oldum güzel bir hissiyatı var. ws classic oyuncak gibi geliyor göze artık. o boyundaki sıyırığı atmasam daha güzel olucaktı ama alışıcaz artık bu alete de Smile

Futur çok temiz tıraş eden bir makinedir. En düşük ayarda bile kör jiletlere can verir. Fırçanız da şimdiden hayırlı olsun. Isana porsuk ile arasındaki farkı görünce WS classic sonrası Futur gibi hissedeceksiniz.

@baran32 hocama da selam olsun, fırça yorumlarınızı görmekten mutluluk duyacağım.
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
(27/08/2014, Saat: 16:42)onur98 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Futur çok temiz tıraş eden bir makinedir. En düşük ayarda bile kör jiletlere can verir. Fırçanız da şimdiden hayırlı olsun. Isana porsuk ile arasındaki farkı görünce WS classic sonrası Futur gibi hissedeceksiniz.

@baran32 hocama da selam olsun, fırça yorumlarınızı görmekten mutluluk duyacağım.

valla cok masraflı olmaya basladı geleneksel tıraş Smile ne görsem alıyorum fırçadan beklentim büyük Smile baran hocam var mı başka almam gereken ? Smile battı balık yan gider hesabı yükleneyim cüzdana biraz daha Smile
Sıra geldi proraso , cella veya tabac marka tras sabunu almaya bunları sitede satis basligi altinda ve istanbuldan zazahan ve impa ticaretten bulabilirsin sitede buradan aldim basligi altinda impa satisi var kendi internet siteside var burdan kargoyla evine gelir almisken en önemli konu jilet bunuda es gecme en kaliteli jiletler bence feather japon mali veya personna amerikan mali bunlari kullan bunlarida ayni yazdigim yerden bulabilirsin siteden cok ucuza bulutsun satis basligindan iyi gunler
(28/08/2014, Saat: 12:26)baran32 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sıra geldi proraso , cella veya tabac marka tras sabunu almaya bunları sitede satis basligi altinda ve istanbuldan zazahan ve impa ticaretten bulabilirsin sitede buradan aldim basligi altinda impa satisi var kendi internet siteside var burdan kargoyla evine gelir almisken en önemli konu jilet bunuda es gecme en kaliteli jiletler bence feather japon mali veya personna amerikan mali bunlari kullan bunlarida ayni yazdigim yerden bulabilirsin siteden cok ucuza bulutsun satis basligindan iyi gunler

impa'dan tabac ve feather almıstım. elimde feather gillette 7 oclock derby ws shark mavi astra rapira jiletler var. şimdilik eksiksizim gibi. ama cella yı merak ediyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba mert34 0 902 12/10/2023, Saat: 20:58
Son Yorum: mert34
  Uzun Aradan Sonra Tekrar Merhaba yigithan 7 1,676 16/07/2023, Saat: 00:06
Son Yorum: yigithan
  Merhaba Dostlar rezn0r 1 731 22/05/2023, Saat: 17:13
Son Yorum: goshawk
  Herkese merhaba metamorfoz 16 4,017 17/05/2023, Saat: 04:34
Son Yorum: internetdunyam
  Merhaba Reaper 2 776 01/05/2023, Saat: 15:49
Son Yorum: Ömer t. Katı