Deodorant / Stick Deodorant / Roll on
https://www.nivea.com.tr/urunler/nivea-i...00082.html

Bunu kullanıyor olmama rağmen biraz tedirginim açıkçası. Roll-on'ların gözenekleri kapattığı, derinin hava almasını engellediği ve bunun da istenmeyen bir durum olduğun okumuştum. Var mıdır aslı astarı?
Benim cilt doktorum deodorantların hiçbirini tavsiye etmiyor.
Her türlü roll-on kıyafetlerimde leke yapmalarına karşın sprey deodorant denemek istedim ve gayet başarılı buldum koku hiç yapmıyor iz yapmıyor gayet başarılı bir ürün.
nivea-protectcare-pump-sprey-deodorant-7...900127.jpg
Deodorant vb şeylerin sağlıklı olduğunu sanmıyorum. Onun yerine daha sağlıklı alternatifler olmalı. Bir arkadaş şaptan bahsetti, benim de bildiğim kadarıyla Sebamed ürünleri bu konuda daha iyi bir tercih.
Adana artık yavaş yavaş havalar ısınmaya başladı. Hareket yapmasanız bile aşırı ter ve koku oluşuyor. Her ne kadar gözenekleri kapatsada zararlı da olsa insan teri kokuyu engellemek zorunda hissediyor.

Yorumları okudum. Bir çok ürün tavsiye etmişsiniz. Ama bunlar stoklarda bulunmayan ulaşılması zor ürünler. Ulaşılması kolay zararı hiç demeyelim de az ama etkili bir stick, roll on tavsiyesi istiyorum. Sebamed gibi çok etkisiz ürün olmasın malum Adana sonuçta Smile

Tabac almayı düşünüyorum ama yaşım 28 kokusu dede kokusu gibiymiş. Hiç tabac ürünü kullanmadım. Önerir misiniz?

Öneri zor gibi duruyor ama yinede sormak istedim. Aslında birçok ürün var ama etkisiz yada bulunması güç gibi. Galiba yine nivea, rexonalara kalacağız gibi Smile
@Fenotip
Tabac stick deo oneririm. Kokusu hic rahatsız etmez ve basarılı bir deo dur.
Impadan tobslar bize pahalı gozuksede, yurt dısına gore hala eski fiyatlarda tavsiye ederim.
Yine arm hammer cok guzel bir deodur. Kesinlikle denemenizi oneririm.
Tişikkirlir Sipirmin.
@fenotip komsum amerikan pazarinda zeki parfumeri var, oraya gidersen cok guzel cesitler var. Ozellikle arm hammer fresh modelini oneririm.
Onun disinda bu aralar kullanip cok memnun kaldigim The body shop’in maca root & aloe vera sini oneririm. 2 alana birisi hediye kampanyasiyla almistim. Arada bu indirimi yapiyorlar.
32a3d6368007509f43804e8b4b05775b.jpg509bf6e3564b91ed43e0958d24329c96.jpg
Teşekkür ediyorum @dikdik_s ve @turkoglum13 önerileriniz için.

Amerikan pazarı bize çok yakın ara sıra giderim bireyler almak için ama hiç aklıma gelmedi oraya bakmak. Fırsatını bulunca gidip bakacağım.

@dikdik_s @turkoglum13 komşum bu arm hammer fresh unisex bir ürün mü?
@fenotip
Evet hocam unisex bir urun.
Hanimda bende kullaniyoruz.
Kokusu gercekten cukurovaya uygun
@turkoglum13 Teşekkür ederim komşum. Bulursam iki tane almak şart oldu Smile Çukurova iyi hoş ama yazın çekilmiyor Big Grin

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sağlıklı Deodorant Kullanımı Üzerine posicor 23 15,397 24/06/2018, Saat: 01:07
Son Yorum: pundoe
  Crystal Doğal Deodorant Ürünleri - Rock Body Spray - Made in USA onurcakmak 8 13,505 01/04/2015, Saat: 23:41
Son Yorum: onurcakmak

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: