Kahve Sevenler
arkadaşlar kahvede yeni tatlara yönelince bununla karşılaştım. marka önemli imiş uzun araştırmalarım sonucu bu kanıya vardım. en meşuruda bodum markasıymış. tabi nette satan hiç biyer bulamadım. fazlada para vermek istemiyorum açıkçası maksimum 25 tl falan olabilir. velhasıl boduma alternatif kaliteli başka bi marka varmıdır yoksa illa bodummu alıcaz? teşekkürler.

1923-16.jpg
Mühle R89
markanın cokta onemlı oldugnu sanmıyorum
prensipte hepsi aynı

ben jacobs kahve
ve

onun promosyonu filtreyi uzun suredır kullanıyorum
bi yanlısını gormedim Smile

bodum u starbukcsdan alabilirmişsiniz
(diyolar ölsem müşteri olmam öyle büyük işletmelere mcdonalds burgerking starbucks gloriajeans vs )

Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
konuyla ilgili bilgim olmamakla beraber, eğer starbucksda satılan bişeyse çokda matah bişey olmasa gerek diye düşünüyorum
(02/03/2012, Saat: 20:01)alpbb74 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: konuyla ilgili bilgim olmamakla beraber, eğer starbucksda satılan bişeyse çokda matah bişey olmasa gerek diye düşünüyorum

bardak içinde tel suzgec
en iyiside en kotusude Smile

haklısınız

ben herzamankı ucuzculugumla

kampanyadan

500 gr kahve Smile jacobs marka yesil paket
ve bir filtre

9,90 dan aldım Smile
italyaya gittigimde bolca moka kahve ve bir de cezvesini getirmistim. moka biteli cok oldu ama bulunmuyor turkiyede.
aslında tabiki prensipte aynı işi yapıyorlar ama malzeme kalitesi önemli. 1 haftada paslanan olmuş, camı çatlayan olmuş, plastiği koku yapan olmuş, süzgeci bozulanlar olmuş vs vs. o yüzden bir kez alıp iyisinden almak amacım. starbucks amasyada yok malesef. sonuç konu hala aktif Smile
Mühle R89
arkadaşlar kahve benim uzmanlık alanımdır french press kahve bence çok tavsiye edilesi bir kahve değildir bunun yerine 100 tl gibi bir para verip iii bir kahve makinası alınabilir .... sebebi french press kahveyi soğutur ve keyif alınamaz ... ayrıca kahveyi alacaksanız tchibo markasından sipariş verebilirsiniz ... internette araştırma yapıp iyice inceleyin tchibonun çok kaliteli makinaları var ayrıca tavsiye ederim ... şimdilerde ürettikleri en popüler ürün kapsül kahve.... ben kullanıyorum çok memnunum ... sorularınız olursa seve seve yanıtlarım ... ama parentez içinde türk kahvesi candır... Smile
Mühle r 89
Rossmann isana man
EJ sandalwood soup
turk kahvesine kakule katinca cok guzel oluyor. araplar hep boyle iciyor.
caya da taze nane atiyorlar. o da guzel oluyor. termoslari da guzel. alaattinin sihirli lambasi gibiSmile
35quj.jpg
bu forum pek iyi olmadı Sad hepimizi beş kuruşsuz bırakacak Sad
(bu başlık için değil forumun geneli için konuşuyorum)

Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Thumbs Down Filtre Kahve Makinesi Önerisi krub 45 19,269 21/08/2022, Saat: 13:00
Son Yorum: alpella42
  Puro Kültürü ve Puro Sevenler (+18) 3RD1 26 10,933 09/09/2020, Saat: 15:13
Son Yorum: BigHillMe
  Suşi Sevenler :D yarhasan 17 17,366 06/05/2020, Saat: 19:04
Son Yorum: onurcakmak
  Nargile Sevenler yarhasan 22 33,623 24/03/2013, Saat: 18:14
Son Yorum: tamer26

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: