Suşi Sevenler :D
bugun hafta sonu canım sıkıldı birazda karnım acıkdı ne yesem neyesem derken aklıma birden suşi geldi hemen yemek sepetine girdim Quick China girdim fiyatları uygun kampanyalar v.s güzel ve temiz olduguunu internetten okudum yorumlar olumluydu hemen

Sushi Deluxe sipariş ettim fiyatı 54,00 TL uygun geldi yanında bütün sosları sipariş ettim 58 küsür ödedim

lezzetler oldukça iyi ama tabikide uzakdoğuda çok daha iiyi yapılıyor içlerinde en lezzetli bulduklarım kappa tekka maki kardeşler oldu yengeç bacaklı ve ahtapot kollu sushileride gayet lezzetliydi ama şu fıstık ezmesi gibi olan salatalıgun üstüne koyulan adı neyse çok acı zehir gibiydi ağzıma attm birkere çiğnedim gözlerim yaş yüzüm kıpkırmızı oldu hemen ağzımdan çıkarttım onun dışında birde balık yumurtalı olanda fena değildi 1 şişede sake sipariş ettim onu telefonla ettim yemeksepetinde yoktu çünkü onunda tadı gayet güzeldi karnım doydu aç falanda kalmadım her zaman yenmez ama öle arada bir değişik tat aradıgınızda yemek en iyisi ve tabikide damak tadı ile ilgili ayrıca bu siparişime promosyon olarak zencefilli profetirol ikram etmişler onlarada teşekkürlerimi sunarım

sevenler varsa tavsiyelere açığım Smile))

530768_520116754687936_666079112_n.jpg

486362_520117824687829_365576269_n.jpg

46137_520121441354134_1892197168_n.jpg
salatalıgın ustundekı yesıl acı wasabı

el kadar seylerın fiyatını ınanılmaz pahalı buluyorum

en uygun bulabılecegınız yer sanırım
metro turızımın yanındakı gumussuyunda cın kultur merkezının restoran bolumu
25 lıra cıvarına 2 kısıyı ıdare edebılen tabaklar sunuyorlar
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Çin yemeğini severim ama japon yemeklerini sevmem. Sushi de sevmiyorum. asla özleyeceğim/isteyeceğim birşey değil. Adamların damak tadı yok, wasabi, zencefil turşusu falan çok ters damak tadıma ki dünya lezzetlerine oldukça meraklıyımdır. Zaten japonya dışında sushi de mantıklı gelmiyor bana. Norveçte iskender döner yemek gibi birşey.

Ben bu paraya karidesli noodle + istiridye soslu dana eti yerdim. Ardından da güzel bir yasmin çayı. Smile
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
suşi nin kokusu itici geliyor,damak zevki Sleepy

0281364.jpg
Ebi ve California roll tavsiye ederim favorilerim arasindalar.
Bilgisayarım ingilizce klavye ve dil düzeninde olduğu için bilgisayardan yazdığım yorumlarda türkçe karakter kullanamıyorum. Yarattığım rahatsızlıktan dolayı özür dilerim.
Sushico'dan sipariş verenler kendi internet sitesi üzerinden sipariş verirlerse %20 sushico puan kazanıyorlar. Ayrıca YKB Platin ve Adios Premium kartlara %15 Crystal karta % 20 iade kampanyası var.

Ben Thai usülü Acılı Dana etini ve kızarmış dondurmasını çok seviyorum.

Sushi damak tadıma çok ters. Ancak bedava olursa yiyorum . Big Grin
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
wasabiyi benim gibi çok acı ve keyif kaçırıcı bulanlara bir tavsiyem var nohut kadar bir parçasını o ufak soya sosu kabına katıp iyice karıştırın sosa çok güzel bir aroma katıyor.
(12/01/2013, Saat: 21:09)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zaten japonya dışında sushi de mantıklı gelmiyor bana. Norveçte iskender döner yemek gibi birşey.

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Çok güzel. Tavsiye ederim bu kartuşluyu da Big Grin

(12/01/2013, Saat: 23:02)kardioid Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(12/01/2013, Saat: 22:24)mancho Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben Thai usülü Acılı Dana etini ve kızarmış dondurmasını çok seviyorum.

O nedir yahu? Orada da mı buldunuz kartuşluyu?
“Kesin bilgi ancak çok az bildiğimiz zaman mümkündür. Bilgi miktarımız arttığında şüphemiz de artar.”
Goethe
Uzakdoğu mutfağını severim. Yemekleri cok hafif. Suşiyi de, Cin ve Tayland mutfaklarını da mutlaka denenmesi gereken şeyler olarak görürüm, tavsiye ederim. Suşi bence enfes, herkes sevmez ama. Hele Tayland'ın acılı et yemekleri, Cin corbaları olağanüstü.
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kahve Sevenler esevetnov 659 401,417 27/02/2021, Saat: 18:26
Son Yorum: Creator
  Puro Kültürü ve Puro Sevenler (+18) 3RD1 26 10,918 09/09/2020, Saat: 15:13
Son Yorum: BigHillMe
  Nargile Sevenler yarhasan 22 33,600 24/03/2013, Saat: 18:14
Son Yorum: tamer26

Hızlı Menü: