Eucris
(08/06/2014, Saat: 11:47)Eucris Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şöyle bir ürün var silvertip 25 knot diyor HL Thaer firma 1913 te kurulmuş Alman kökenli bir firma nasıldır acaba bilen var mı?Yada bu fiyata silvertip ne tercih edilebilir?
Ürün 65 Pound diyor.(valla çok paraWink )
http://geltir.com/thread-4123.html
(04/06/2014, Saat: 00:17)martin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elbette medeniyetsiz bir millet olduğumuzu düşünmüyorum ama medeniyet nedir dersek

özgürlük (başta fikir ve vicdan özgürlüğü)
insan hakları
demokrasi
sanat, edebiyat, mimari, müzik
ve insana verilen değerdir

ehh elimizi vicdamıza koyup ufacık Hollanda ile ülkelerimizi bir karşılaştırsak Smile
üstadim ironiniz en az sabunlarınız kadar kaliteli Smile
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Üstatlar acil yardım lutfen bu,
Simpsons Tulip1 Super Badger Shaving Brush ile Simpsons
Tulip2 Super Badger Shaving Brush arasında öyle aman aman bir fark var mıdır ya saygılar.arada epey fiya farkı varda.
2 nin knotu daha buyuk ve 2 yi almanizi oneririm

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Arkadaşlar dikkat ettiniz mi bilmiyorum,dünya kupası reklamlarında sürekli Gillette match 3'ün reklamı dönüyor sürekli,Fusion falan hiç yok..
Fusion'u bende tutmamışım zaten çıktığından beri ısınamamıştımWink
(10/06/2014, Saat: 01:34)Eucris Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Üstatlar acil yardım lutfen bu,
Simpsons Tulip1 Super Badger Shaving Brush ile Simpsons
Tulip2 Super Badger Shaving Brush arasında öyle aman aman bir fark var mıdır ya saygılar.arada epey fiya farkı varda.

T1 ufak bir fırça 19mm Knot, seyahat fırçası gibi. T2 bile küçük gelebilir hatta.

T2 sap olarak daha uzun 2mm daha geniş bir çapta ki buna rağmen 21-22 gelir ancak loftu uzundur.

Kullandığınız fırça/knot nedir?
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
(28/06/2014, Saat: 14:53)onur98 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: T1 ufak bir fırça 19mm Knot, seyahat fırçası gibi. T2 bile küçük gelebilir hatta.

T2 sap olarak daha uzun 2mm daha geniş bir çapta ki buna rağmen 21-22 gelir ancak loftu uzundur.

Kullandığınız fırça/knot nedir?
Valla hocam,22 mm FS var, İrem'in fırçası var o'nu bilmiyorum kaç mm, birde bu soruyu sorduktan sonra gittim,E.J'nin silver tip Medium boy fırçası var 21 mm o'nu aldım.

(28/06/2014, Saat: 14:57)Eucris Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Valla hocam,22 mm FS var, İrem'in fırçası var o'nu bilmiyorum kaç mm, birde bu soruyu sorduktan sonra gittim,E.J'nin silver tip Medium boy fırçası var 21 mm o'nu aldım.

a5egabu9.jpg

T1 görüldüğü gibi ufak bir fırça, sizin elinizdeki fircalarin hepsinden ufak. Ancak kıl kalitesi olarak daha iyi tartışmasız.

Sap ergonomisi ele alınca önce yeterli geliyor, ancak bir hafta rotasyon ile kullandığınızda sapı az büyük olsa daha iyi olur dedirtiyor.

Fakat bu sefer T2 seçerseniz de Loft boyu arttığı için backbone biraz azalıyor yüzde daha açılan bir fırça ile karşılaşıyorsunuz. Tas ile köpük için daha ideal olmaya başlıyor.

Yüzde kopurtecekseniz T2 two band ile kıyaslamak gerekirse düşünmeden T2 2band derdim size. Bu nedenle bütçe olarak T2 ye çıkacaksaniz bu özelliği bana uymadığı için T3 e yonelirdim. Bu nedenle T3 alarak density ile Loft boyu dengelensin derim.

Bütçe sıkıntı diyorsanız Duke3 best de çok guzel bir seçenek. Aklınızda bulunsun.
@...onur96...
Faydalı bilgiler için teşekkürler hocam,birde ben her zaman tasta köpürtenlerdenim yüzde köpürtmüyorum pek.

T2 yada T3 göründü size zaten @Eucris hocam

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: