sony vaio ekran sorunu
SONY VAIO SVE151J11V ekranı kırıldı uygun yollu nereden değiştirebilirim ?

2zthk49.jpg
osse21.jpg
uzakdogu sıtelerınde 70 dolar cıvarından baslıyor ekranınızın fıyatları
kendınız degıstırırsenız 150 tl cıvarında bır bedele halledebılırsınız

sahıbınden com gıbı bır yerde yurt ıcınde elınde hazır ekran olan bır servıs bulmanız ısınızı hızlandıracaktır halıyle parca fıyatı ustune kar ve ıscılıkle
bıraz daha tuzlu olacak

gecmıs olsun Sad
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
Sony servisinde denemeyin şansınızı yerine gidip laptop alabilirsiniz oraya vereceğiniz paraya Smile
www.BarbarosRazors.com

(09/03/2014, Saat: 00:09)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sony servisinde denemeyin şansınızı yerine gidip laptop alabilirsiniz oraya vereceğiniz paraya Smile

sadece ekran fiyatı 450 tl çektiler. Sad
(09/03/2014, Saat: 00:03)McOrco Adlı Kullanıcıdan Alıntı: uzakdogu sıtelerınde 70 dolar cıvarından baslıyor ekranınızın fıyatları
kendınız degıstırırsenız 150 tl cıvarında bır bedele halledebılırsınız

sahıbınden com gıbı bır yerde yurt ıcınde elınde hazır ekran olan bır servıs bulmanız ısınızı hızlandıracaktır halıyle parca fıyatı ustune kar ve ıscılıkle
bıraz daha tuzlu olacak

gecmıs olsun Sad

tşk ederim, kadıköy yazıcıoğlu işhanı gibi bir yerde bulabilirmiyim ekranı ?
(09/03/2014, Saat: 00:15)trache Adlı Kullanıcıdan Alıntı: sadece ekran fiyatı 450 tl çektiler. Sad

Cevahir avm içindeki sony servisine gittim notebook Harddisk değişimi için 500 tl fiyat aldım. Tabi ki yaptırmadım. Çok uçuk fiyat istiyorlar. O fiyatın yarısına ssd alıp takabiliyorum.
Bence özel servisten fiyat alın.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(09/03/2014, Saat: 00:20)Format/s Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cevahir avm içindeki sony servisine gittim notebook Harddisk değişimi için 500 tl fiyat aldım. Tabi ki yaptırmadım. Çok uçuk fiyat istiyorlar. O fiyatın yarısına ssd alıp takabiliyorum.
Bence özel servisten fiyat alın.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

şişşide bir özel vaio servisi var pazartesi bir arayacağım ama pek umutlu değilim.
şişliye kadar gitmişken profiloya giderken sol kolda olan ufak servislerden fiyat alın
fiyatdanda onemlisi elinde ekran stogu olan yer bulmanız
kendiniz dahi ekranı rahatlıkla 30 dkda değiştirirsiniz
stoğu olan hemen değiştirip teslim eder
ekran parası uzerıne az bir işçilikle hemen hallolur
sony servisine gerek yok
(09/03/2014, Saat: 00:17)trache Adlı Kullanıcıdan Alıntı: tşk ederim, kadıköy yazıcıoğlu işhanı gibi bir yerde bulabilirmiyim ekranı ?

yazıcıoglunda ve cıvarında elbet bıraz dolasırsanız elınde stok olan bırılerı cıkacaktır

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kablosuz modem sorunu tipsol 19 14,616 30/03/2015, Saat: 23:17
Son Yorum: tipsol
  Alındaki aşırı yağlanma sorunu _Olgun_ 4 6,818 11/03/2012, Saat: 03:45
Son Yorum: BigHillMe

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: