Snooker Severler
Ben stephen hendry izlerdim ama emekli olmus sanirim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
Ben sana mecburum bilemezsin
İçimi seninle ısıtıyorum.
estafurullah, bu maçı canlı yayında izleme imkanım olmuştu. her topu atışını izlemek, 147 oldu olacak heyecanıyla beraber bambaşka bir hazdı. geçen yılki maçlarında daha 2. siyahı yollarken eurosport 147 hesaplamaya başlıyordu Smile

handry emekliliğini ilan etti, bence biraz erken oldu gerçi. bilmeyen dostlarımız için, snooker kitaplarındaki duruş pozisyonları handry duruşudur. o kadar nizamidir.

(20/01/2014, Saat: 03:14)Delidumrul Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Soluksuz izledim teşekkürler paylaşım için, gençliğimde bir dönem çıkmazdım bilardo salonlarından ama pek becerebildiğimde söylenemezdi. Smile
Hendry için erken değil, adam olayı kafasında bitirmişti. roketi izlemek ayrı bir zevk, yenilerden de Judd Trump olayı ciddiye alıp üzerine düşse Ronnie'yi aratmayacak.
yaş olarak bahsettim, ama doğru diyorsunuz, eski performansı olmayınca bıraktı. ben steve davis gibi 1-2 tur da olsa handry izlesin isterdim yeni başlayanlar. oyunun aslını görmek için. judd bu yıl kötü gidiyor, şımardı zannediyorum, gerçi snooker da dinamik bir oyun haline geliyor, bakalım nasıl olacak, kim tutunabilecek.

(20/01/2014, Saat: 15:50)deka Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hendry için erken değil, adam olayı kafasında bitirmişti. roketi izlemek ayrı bir zevk, yenilerden de Judd Trump olayı ciddiye alıp üzerine düşse Ronnie'yi aratmayacak.
(20/01/2014, Saat: 16:04)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: yaş olarak bahsettim, ama doğru diyorsunuz, eski performansı olmayınca bıraktı. ben steve davis gibi 1-2 tur da olsa handry izlesin isterdim yeni başlayanlar. oyunun aslını görmek için. judd bu yıl kötü gidiyor, şımardı zannediyorum, gerçi snooker da dinamik bir oyun haline geliyor, bakalım nasıl olacak, kim tutunabilecek.

Steve Davis büyük oyuncuydu, yetiştim ona. Alkolikti, yaşla da birlikte elleri titremeye başlamıştı hafiften. Hassasiyetini kaybetmişti.

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
trick shot dönemlerinde, orta iki cebin önündeki kırmızıları tek elini kullanarak vurduğu beyazla cebe yollamışlı vardır. tek eliyle çektirme yapabilen bir adamdı yani. biz son birkaç yılına yetiştik tabii ama zevkti seyretmesi. hatta dennis taylor ile 85teki maçın gösteri rövanşını yapmışlardı.

(20/01/2014, Saat: 16:19)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Steve Davis büyük oyuncuydu, yetiştim ona. Alkolikti, yaşla da birlikte elleri titremeye başlamıştı hafiften. Hassasiyetini kaybetmişti.

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(20/01/2014, Saat: 02:28)ohtararan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: defalarca hakemin renkli topları yerine koymasını zor beklediğini gördüm. geçen yıl dünya şampiyonasında, "bu şekilde oynayan bir ronnie' yi yenecek oyuncu yok" dedi rakipleri. bu akşam biten masters' ta yine aynı şekilde oynadı. zihinsel yapısı iyi olduğunda durduralamıyor. lakin bu demek değil ki tek. ne steve davis' ler, ne joe perry' ler, ne paul hunter'lar ne stephen hendry' ler geçti.

şu videoda güzel bir örneği var.

[/align]

Müthiş oynamış gercekten, adamda sadece bir ronnie o sullivan var diyorSmile
e mail adresim tipsol@me.com
izlemek isteyenler için ronnie o' sullivan - joe perry maçının son seansı eurosport 1 kanalında yayında şu anda, çok çekişmeli geçiyor.
Tam Geltir ruhuna uyan bir spor. Sürekli izliyorum. F1 ? sürücülerinden sonra bence dünyanın en yetenekli insanları.
As long as you have drinking days than hungover days, you're fine ...
Snooker çok teknik ve tam bir taktik oyunu. Oyuncularda o kadar iyilerki , hata götüren bir oyun değil. 2-3 yıl öncesine kadar Euro Sport' da izlerdim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Fotoğraf Severler Linq 314 143,000 03/05/2021, Saat: 01:03
Son Yorum: Ömer t. Katı
  Acı severler Lord Sparhawk 21 8,315 20/07/2019, Saat: 22:50
Son Yorum: kadir.tbk
Wink K'nex Severler danjamem 33 31,115 05/10/2018, Saat: 21:19
Son Yorum: Soner

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: