Loccitane Shae Ultra Gentle Moisturizer incelemesi
Arkadaslar merhaba

Uzun zamandir iyi bir nemlendirici istiyordum . Kis aylarinda sabahlari balsam kullanmama ragmen kuruluk yinede oluyordu

Bilimum markanin urunlerine baktiktan sonra (ozellille clinique 4 lu bilmemne sistemi guzeldi ama kokoslugun siniri var) occitanea bakmayi tercih ettim.

Shae ultra gentle nemlendirici koyu kivamli sut renginde ve cok az kullaniyorsunuz
esasa8un.jpg
Sisesinin cam olmasi ve pompasinin 1 kerede yetecek ( ne az ne fazla) nemlendiriciyi saglamasi hosuma gitti.
İcerigi dogal ve %8 shae yagi mevcut.
etuse4es.jpg
Nemlendirmesi guzel cildim aimdiden rahatladi satan kiz 50 ml lik urunun sabah aksam kullanimda 6 ay gittigini soyledi. Urun koyu kivamli. Hos acilinca 6 ayda tuketilmeli diyor ama gittigi yere kadar kullanacagiz artik ... Fiyati 126 tl
]

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
Ben sana mecburum bilemezsin
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.
Inceleme için teşekkürler komşum. Clinique ürünlerimi bitirince bakayım hemen bu nemlendiriciye.

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Merkur Progress
Omega 80005
Perma-Sharp Süper - Polsilver SI
(30/12/2013, Saat: 06:22)FloydianDM Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Inceleme için teşekkürler komşum. Clinique ürünlerimi bitirince bakayım hemen bu nemlendiriciye.

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aslında clinique te düşündüm önce,

Ama önce sabunla yıka,
Sonra yüz temizleme jeli veya tonik kullan,
Sonra nemlendir
Sonra peeling vs diyince dedim ne oluyoruz,

Şu an bile çok geliyor bana, kışları sabah balsam akşam nemlendirici yazları sadece as splash le idare edeceğim muhtemelen,

hergün traş oluyoruz araya tonik vs eklemye gerek yok diye düşündüm,
Adını mıh gibi aklımda tutuyorum
Büyüdükçe büyüyor gözlerin
İçimi seninle ısıtıyorum.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Efrasyab Bal Balsam Ürün İncelemesi marv 5 2,445 25/04/2021, Saat: 22:52
Son Yorum: marv
  Loccitane angelique organik peeling incelemesi Aedan 5 6,665 30/12/2013, Saat: 15:32
Son Yorum: tipsol

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: