Erkek Giyim - Men's Fashion
Forumda böyle bir konunun eksik olduğunu düşünüyorum. Bu konuyu modayı takip etmek maksadıyla değil de genel giyim kurallarını öğrenmek için kullanabiliriz.
2e9uda6u.jpg
erkek özel bölümü ile
tam bir erkek forumu oluyoruz
giyim, tıraş dışı kozmetik, erkek sağlığı, otomobil bolumlerinde tartışacağız bunları artık konuları açmaktan ziyade alakalı eski konuları toparlamaya çalışıyorum şimdilik.
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi
5a5asuju.jpg
Real men real style kanalını bende YouTube dan takip ederim oldukça başarılı ve sevdiğim bir kanal.

Babamın bana yıllarca takım giy demesine rağmen ben hiç alışamadım ve 2 ay önce bir çalıştay esnasında yurt dışından gelen misafirleri agirlamakla görevliydim o zaman takımın önemini daha iyi anladım ve çalıştay biter bitmez hemen karacadan çok beğendiğim bir takımı satın aldım.

Genelde casual giyinmeme rağmen iyi giyim bir erkekte gerçekten çok önemli sadece giyim değil ayakkabı da en az onun kadar önemli bence kirli ve pis ayakkabılardan nefret ederim her zaman temiz ve bakımlı olmalı , karşımdaki kişilerin genelde ayakkabılarına bakarım.

Beğendiğim giyim tarzı ise eski İngiliz tarzı giyimdir. Tam bir centilmen, beyefendi ve salon adamı gibi mendili eksik olmayan bayanlara karsi herzaman kibar nazik bir beyefendi. . Smile
Every farewell is a new beginning.
(13/11/2013, Saat: 00:51)korhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: karşımdaki kişilerin genelde ayakkabılarına bakarım.

Dost başa düşman ayağa ..... Big Grin

Ayakkabılar gerçekten önemli. Ayakkabı, kemer, saat kayışı renk uyumu da dikkate değer. Ama koldaki saatin abartmadan biraz kendini göstermesi takım ile birlikte çok güzel oluyor.
www.BarbarosRazors.com

(13/11/2013, Saat: 01:04)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Dost başa düşman ayağa ..... Big Grin

Ayakkabılar gerçekten önemli. Ayakkabı, kemer, saat kayışı renk uyumu da dikkate değer. Ama koldaki saatin abartmadan biraz kendini göstermesi takım ile birlikte çok güzel oluyor.

Eksikslerimi tamamladığınız için teşekkür ederim komşum, ben genelde çelik kordonlu saat kullanırım deri çok çabuk ve çok terleyen bir insan olduğum için deri kayıştan pek hoşlanmam.

Yalnız hocam bu arada sizinde aklınıza gelmeyen bir eksik var ki onu da rahmetli barış manço tamamlasın "iki küçük kol düğmesi." Smile

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kol düğmeleri güzel oluyorlar ama ceketten görünmesi için çabalatıyor insanı Smile ki o zamanda manşetler çok dışarıda oluyor. Ceketin kolları da biçimsiz oluyor. Ya da sadece bende böyle Big Grin

(13/11/2013, Saat: 01:17)korhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eksikslerimi tamamladığınız için teşekkür ederim komşum, ben genelde çelik kordonlu saat kullanırım deri çok çabuk ve çok terleyen bir insan olduğum için deri kayıştan pek hoşlanmam.

Yalnız hocam bu arada sizinde aklınıza gelmeyen bir eksik var ki onu da rahmetli barış manço tamamlasın "iki küçük kol düğmesi." Smile

www.BarbarosRazors.com

(13/11/2013, Saat: 01:19)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Kol düğmeleri güzel oluyorlar ama ceketten görünmesi için çabalatıyor insanı Smile ki o zamanda manşetler çok dışarıda oluyor. Ceketin kolları da biçimsiz oluyor. Ya da sadece bende böyle Big Grin

Yok üstadım yok genelde bahsettiğiniz gibi mansetteki düğme delikleri manşetin ortaları civarında olduğu için haliyle ceketin kolu ister istemez kapatıyor. Ondan sonra düğmeleri göstermek için uğraş dur. Smile

plastik düğmelerimle gayet mutlu ve mesudum Blush
Bir de böyle düşün - Büyük Hilmi

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ankara'da giyim mağazaları Mustafa40 2 2,322 14/08/2019, Saat: 22:01
Son Yorum: Mustafa40
  Klasik ve Sartorial Giyim Bruce 123 105,276 08/03/2016, Saat: 23:05
Son Yorum: Bruce
  İş hayatımızda nasıl giyim tercih ediyoruz ? hamdib 28 22,104 27/01/2016, Saat: 20:04
Son Yorum: Arkoadami
  Tokatta Erkek Öğrenci Yurdu Impreza 2 4,064 03/10/2014, Saat: 01:38
Son Yorum: Impreza
  Erkek dediğin... anarche 38 33,422 20/04/2014, Saat: 18:59
Son Yorum: puchacz
  Forum erkek dergilerine ne zaman reklam verecek? inceptum 50 50,767 20/08/2013, Saat: 14:32
Son Yorum: zorba58

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: