Ankara'da Geleneksel Tıraş Ekipmanı Nereden Temin Edilebilir?
Kentpartk'taki Rossman mağazasında ISANA tıraş ürünleri fiyat/performans olarak oldukça tatmin edici. Raflarda tıraş kremi aramayın boşa sadece arko ve nivea var. Ancak her gittiğimde ISANA nın farklı bir ürününü görüyorum, tıraş sonrası, yüz temizleme jeli, balmlar vs. Son olarak da lacivert kapaklı Nivea Men krem raflardaydı.
Heart 
SELAM ARKADAŞLAR

ANKARADA İLKİZ SOKAK DISINDA BERBER WAX JÖLE SPREY FALAN BULABİLCEĞİM

Bİ YER VARMI?

GİMAT A GİTMEYE DEĞERMİ ORADA VARMIS SANIRIM
Ulus alsancak çarşısı ve arka taraflarina bakabilirsiniz
Arkadaşlar selamlar. Bu bahsettğiniz İlkiz sokağa önümüzdeki günlerde bir öğle tatilimde uğramak istiyorum. Fakat yorumlardan anladığım kadarıyla orada bu işi yapan birkaç dükkan varmış. Bunların arasında bildiğiniz, fiyat ve hizmet kalitesi açısından onayınızı almış bir esnaf var mı acaba? Bu şekilde Amerikan pasajında da bir dükkana gittim, 10 liralık mala 35 lira çekti ve işine gelirse tarzında esnaflık adabıyla hiç alakası olmayan bir satıcıydı. Bir daha oralardan geçersem adını iyice öğrenip forumda yazacağım zaten.
Alışverişlerin çoğunu gerçi bende İmpa ticaretten yapıyorum fakat yine de bazı şeyleri yerinde görme, seçerek alma merakı nedeniyle soruyorum.
@oznk40 bey, benim birkaç kere yaptığım ziyaretler sonucu ilkiz sokakta referans olabileceğim kimse yok. Gezip gördüğüm kadarı ile Amerikan Pazarı hariç ilkiz sokakta Arko Jaguar Füme gibi rutin berber malzemeleri satan yerler var.

bu vesile ile @impaticaret Mustafa beye buradan bir kez daha bizlere sunduğu rekabetçi fiyatları ve yabancı ürün yelpazesi ile uzakları yakın edip imkansızlara kapı açtığı için teşekkürlerimi sunuyorum.
Foruma özel Tipsoft fiyat listesi için "tipsoftbrushes(at)gmail.com"
adresine "kullanıcı adınızı" belirterek mail atabilirsiniz.
https://www.facebook.com/tipsoftbrushes/
(07/04/2016, Saat: 15:54)onur98 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: @oznk40 bey, benim birkaç kere yaptığım ziyaretler sonucu ilkiz sokakta referans olabileceğim kimse yok. Gezip gördüğüm kadarı ile Amerikan Pazarı hariç ilkiz sokakta Arko Jaguar Füme gibi rutin berber malzemeleri satan yerler var.

bu vesile ile @impaticaret Mustafa beye buradan bir kez daha bizlere sunduğu rekabetçi fiyatları ve yabancı ürün yelpazesi ile uzakları yakın edip imkansızlara kapı açtığı için teşekkürlerimi sunuyorum.

Ben anladım anlayacağımı. Gerek yok sanırım boşuna oralara yürümeye. İmpayla devam. Teşekkürler Smile
Arkadaşlar dün akşam dikkatimi çekti. Niveanın balsamları var, ben henüz kullanmadım ama forumda hakkında epey konu dönüyor. Nivea'nın kendi indirimiyle kutusunun üzerinde 14,90 TL gibi fiyat yazıyor, bazı yerlede 12-13 lira civarına alınabildiği de yazıyor. Dün Eryaman'daki Gimsada 9,90 Tl idi. Bilginize... Smile
(28/04/2016, Saat: 09:54)oznk40 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar dün akşam dikkatimi çekti. Niveanın balsamları var, ben henüz kullanmadım ama forumda hakkında epey konu dönüyor. Nivea'nın kendi indirimiyle kutusunun üzerinde 14,90 TL gibi fiyat yazıyor, bazı yerlede 12-13 lira civarına alınabildiği de yazıyor. Dün Eryaman'daki Gimsada 9,90 Tl idi. Bilginize... Smile

Eryaman'daki Gimsa'dan kastınız Eryaman Mahallesi'ndeki Gimsa mı acaba? Ben o taraflara çok yakın oturuyorum da...
(28/04/2016, Saat: 15:28)SKYBRAVE Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eryaman'daki Gimsa'dan kastınız Eryaman Mahallesi'ndeki Gimsa mı acaba? Ben o taraflara çok yakın oturuyorum da...

Fatih'e giderken büyük bir Gimsa var. Hatta Eryaman değil de Fatih sınırları içinde de olabilir tam kestiremedim yerini Big Grin
(28/04/2016, Saat: 18:04)oznk40 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Fatih'e giderken büyük bir Gimsa var. Hatta Eryaman değil de Fatih sınırları içinde de olabilir tam kestiremedim yerini Big Grin

Zaten Eryaman'daki Gimsa dediğinizde şaşırmıştım çünkü bildiğim kadarıyla Eryaman'da Gimsa yok Smile Gimsa'larda fiyat farkı olduğunu sanmıyorum. Bu fiyat diğer Gimsa'larda da geçerlidir. Ben oraya çok yakın oturuyorum da bir an evimin adresini verir gibi oldu o yüzden sordum Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İLK GELENEKSEL TRAŞ İÇİN MAKİNE ÖNERİSİ kuyt5252 4 146 24/04/2024, Saat: 15:43
Son Yorum: sfenks
  Türk Tıraş Ürünleri Satıcıları ve Siteleri chevalier 46 54,575 02/12/2022, Saat: 19:23
Son Yorum: thatwickerhat
  Eminönü'de Klasik Tıraş Malzemeleri Satan Dükkanlar Nelerdir? Fatihkorkmaz 1 2,031 25/07/2022, Saat: 00:30
Son Yorum: ArdaSeremet
  Antalya'da geleneksel traş ürünleri satılan yerler Kea.aksoy 9 10,277 20/02/2021, Saat: 19:23
Son Yorum: wololo
  Online Satış Yapan İtalyan Tıraş Malzemesi Siteleri ckeskin 21 39,063 17/07/2020, Saat: 18:06
Son Yorum: İsmetaltan
  İspanya Online Tıraş Malzemeleri Satan Firmalar Soner 1 4,582 30/05/2020, Saat: 19:42
Son Yorum: Muhibbi
  Almanya tıraş ürünleri satan internet siteleri Soner 7 4,974 11/05/2020, Saat: 18:58
Son Yorum: Soner
  MALATYA'da geleneksel tıraş ürünleri eyvallah 5 3,968 26/04/2020, Saat: 19:11
Son Yorum: sasevi.2015
  Kalaylı Bakır Tıraş Tası pars 96 90,489 27/02/2020, Saat: 18:24
Son Yorum: habaz
  Bursa'da tıraş ürünleri lim10 19 11,322 27/02/2020, Saat: 17:31
Son Yorum: ArdıçKatranı

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: