Ankara'da Geleneksel Tıraş Ekipmanı Nereden Temin Edilebilir?
(10/12/2019, Saat: 13:11)kirmizibalik Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İzmir Caddesinde yer alan Güvercin Ticaret isimli dükkan daha önce gönderilerde de yazdığım üzere Tabac tıraş kremine 100TL, Tabac tıraş sabununa 200TL fiyat vermişti. Fiyatların saçmalığı Wilkinson Siyah Tıraş Aletinde de kendini gösteriyor.

Güvercin insaflıymış, oradaki diğer işyerlerinde 45 Lira fiyat çekiyorlar.
(10/12/2019, Saat: 13:25)tanios74 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yok ki bir İmpa' mız Ankara'da.

Haklısınız Ankara bu yönden eksik. İmpa kadar olmasa da, Ulus'ta Alsancak çarşısındaki Mass isimli dükkan çöldeki vaha gibi insanın yüzünü güldürüyor bir nebze. En üst kattaki Han hırdavat da hırdavatçı olmasına rağmen bir miktar tıraş ürünü barındırıyor. Bir de Sıhhiye'deki İlkiz sokakta kozmetikçiler var ama orada da hep standart ürünler mevcut. Ürün çeşitliliği (tıraş ürünleri bakımından) az maalesef.
So far so good..
Keçiören'de Kızlarpınarı Cad. No:144 te Full Life Kozmetik Kuaför Market var. Pek bişey yok ama örneğin 5'li Permasharp 2.5 TL
Anafartalar a kadar gitmeye değer jilet çeşitliliği ve fiyat gamı değer mi bilemedim? Mesela berber toptancıları dışında işin hobi kısmına hitap eden ürünler var mıdır?
(20/02/2020, Saat: 13:20)umok Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Anafartalar a kadar gitmeye değer jilet çeşitliliği ve fiyat gamı değer mi bilemedim? Mesela berber toptancıları dışında işin hobi kısmına hitap eden ürünler var mıdır?
Panora AVM'de yer alan HSK Solingen mağazası dışında Ankarada Geltir ruhuna uygun hiçbir şey yok.

"Burası vatan toprağıdır, kaderine terk edemeyiz." Mustafa Kemal ATATÜRK
Ulus Alsancak çarşısındaki Mass adlı mağaza az da olsa Geltir ruhuna uygun bence Smile Mühle ürünleri, feather, gillette marka jiletler falan vardı kasım ayında gittiğimde. En azından standartların biraz dışında Ankara özelinde.
So far so good..
(20/02/2020, Saat: 16:55)ahbap Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ulus Alsancak çarşısındaki Mass adlı mağaza az da olsa Geltir ruhuna uygun bence Smile Mühle ürünleri, feather, gillette marka jiletler falan vardı kasım ayında gittiğimde. En azından standartların biraz dışında Ankara özelinde.
Çok yaşayın. Orayı unutmuşum. Bir kere gittim ama satıcı neredeyse hiç ilgilenmedi. Hatta neden geldin ki bakışı attı ki Ankara'daki arkadaşlarımdan da duymuşluğum var. O yüzden unutmam gayet normal.

Gidecek olan varsa özellikle sorsun geleneksel tıraş ekipmanı var mı diye. Yoksa giriş seviyesi ürün hariç ben raflarda göremedim.

Ankara'da MAS denilen yer; ne İstanbul'daki İMPA ne de Eskişehir'deki Noyan beyin yerini(Razorus) tutmaz, yanına bile yaklaşamaz.

Zaten kaliteli ve iyi olan bir esnaf olsa idi onlar gibi bilinir, tanınır ve Ankara'daki geleneksel tıraş sevdalıların uğrak yeri olurdu.

E n v i r o n m e n t a l i s t

Smile 
(29/10/2018, Saat: 23:34)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Botanik City Center

Ceyhun Atıf Kansu Caddesi No:116
ÇANKAYA ANKARA

proraso ürünleri uygun görünüyor internette pekçok şikayet var stokta olmayan ürünleri sattıklarına dair ama ben mail atmıştım elinizde varmı diye proraso sabunların 3ünden ve 2 adet nivea mild tıraş kremi ile 99 tl üzeri kargo bedavaya geldi Ankara da olanlar gidip merkezinden de alabilir

https://www.botanikecza.com/proraso-urunleri

Geçen hafta sonu bizzat uğradım. İnternet sitelerindeki ürünler ile mağazadaki ürün stokları aynıydı. Baya ilgililer sağolsunlar hatta fazlasıyla ilgilendiler, bir iki dermokozmetik bakım kremi tanıtımı yaptılar, hatta bi ara vitamin hapı bile tavsiye ettiler. Bi tane Proraso sandal ağacı sabun alıp canımı zor kurtardım Smile
(20/02/2020, Saat: 17:45)muntazaman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Çok yaşayın. Orayı unutmuşum. Bir kere gittim ama satıcı neredeyse hiç ilgilenmedi. Hatta neden geldin ki bakışı attı ki Ankara'lı arkadaşlarımdan da duymuşluğum var. O yüzden unutmam gayet normal.

Gidecek olan varsa özellikle sorsun geleneksel tıraş ekipmanı var mı diye. Yoksa giriş seviyesi ürün hariç ben raflarda göremedim.

İnanır mısınız, ben ilk gittiğimde bana da aynı suratsızlığı gösterdiler Smile Genç sayılabilecek biri vardı içeride, kutu boşaltıyorlardı. "İşimiz var, ne diye geldin ki" dercesine baktı. Gittiğime pişman olmuştum hatta. Kasım ayındaki Ankara ziyaretimde ise tesadüfen yolum geçiyordu oradan, hadi bir şans daha vereyim dedim. Bu sefer orta yaşlı biri vardı, sağ olsun o daha iyi davrandı Smile

Sonuç olarak, demek ki o genç elemana denk gelmemek lazım Big Grin

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

(20/02/2020, Saat: 18:02)manuple Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ankara'da MAS denilen yer; ne İstanbul'daki İMPA ne de Eskişehir'deki Noyan beyin yerini(Razorus) tutmaz, yanına bile yaklaşamaz.

Zaten kaliteli ve iyi olan bir esnaf olsa idi onlar gibi bilinir, tanınır ve Ankara'daki geleneksel tıraş sevdalıların uğrak yeri olurdu.
Kesinlikle katılıyorum.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
So far so good..

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İLK GELENEKSEL TRAŞ İÇİN MAKİNE ÖNERİSİ kuyt5252 4 189 24/04/2024, Saat: 15:43
Son Yorum: sfenks
  Türk Tıraş Ürünleri Satıcıları ve Siteleri chevalier 46 54,624 02/12/2022, Saat: 19:23
Son Yorum: thatwickerhat
  Eminönü'de Klasik Tıraş Malzemeleri Satan Dükkanlar Nelerdir? Fatihkorkmaz 1 2,047 25/07/2022, Saat: 00:30
Son Yorum: ArdaSeremet
  Antalya'da geleneksel traş ürünleri satılan yerler Kea.aksoy 9 10,302 20/02/2021, Saat: 19:23
Son Yorum: wololo
  Online Satış Yapan İtalyan Tıraş Malzemesi Siteleri ckeskin 21 39,104 17/07/2020, Saat: 18:06
Son Yorum: İsmetaltan
  İspanya Online Tıraş Malzemeleri Satan Firmalar Soner 1 4,588 30/05/2020, Saat: 19:42
Son Yorum: Muhibbi
  Almanya tıraş ürünleri satan internet siteleri Soner 7 4,986 11/05/2020, Saat: 18:58
Son Yorum: Soner
  MALATYA'da geleneksel tıraş ürünleri eyvallah 5 3,979 26/04/2020, Saat: 19:11
Son Yorum: sasevi.2015
  Kalaylı Bakır Tıraş Tası pars 96 90,606 27/02/2020, Saat: 18:24
Son Yorum: habaz
  Bursa'da tıraş ürünleri lim10 19 11,345 27/02/2020, Saat: 17:31
Son Yorum: ArdıçKatranı

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: