herkese merhaba
(13/10/2013, Saat: 21:23)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13/10/2013, Saat: 21:10)korhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sayım komşum ming shi ilk traştan elimde kaldı, sakalım malesef tek bir yöne değil tam bir çalı gibi her yöne çıkıyor ama ben elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Üstadım elime sakal gelmesini bırakın sabahtan traş olduğumda akşama bir günlük sakal gibi duruyor ama tavsiyeleriniz memnuniyetle dinliyeceğim.

Çok sert sakallarla karşı karşıyayız ve sakallar, cilde yakın.. O zaman Metro marketlerden Wilkinson Sword makine ve perma sharp gibi keskin bir jiletle başlayacağız. Hazırlık çok önemli sizin için komşum, koruyucu bir sabun Cella, Tabac gibi koruyucu sabunlara ihtiyacınız olacak, yerli markalardan belki nivea kremler yeterli kayganlığa ulaşsa da koruyuculuk zayıftır. Fırça seçiminiz önemli. Silver yahut çok yumuşak uçlu fırçalar kullanmayacağız, mümkün olduğunca banyodan sonra sakallar kendini gösterdiğinde wilkinson sword aletle onları gafil avlayacağız Big Grin Bunlar başlangıç için ideal..

Mornetto üstadım sivasta metro yok adana veya kayseri ziyaretlerimde vaktim olursa muhakkak alırım ama malesef o da nisan mayısta önce olmaz, cella veya tabac'ı kasım gibi veya aralık gibi alabilirim.
Yanlız üstadım o kadar mükemmel bir anlatışınız var ki (gafil avlıyacağız filan) kendimi bi anda ava çıkıyomuş gibi hissettim acayip gaza geldim Big Grin Sizlerinde yardımıyla çok fena yapıcam onları Smile
Every farewell is a new beginning.
(13/10/2013, Saat: 21:46)korhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13/10/2013, Saat: 21:23)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(13/10/2013, Saat: 21:10)korhan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Sayım komşum ming shi ilk traştan elimde kaldı, sakalım malesef tek bir yöne değil tam bir çalı gibi her yöne çıkıyor ama ben elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Üstadım elime sakal gelmesini bırakın sabahtan traş olduğumda akşama bir günlük sakal gibi duruyor ama tavsiyeleriniz memnuniyetle dinliyeceğim.

Çok sert sakallarla karşı karşıyayız ve sakallar, cilde yakın.. O zaman Metro marketlerden Wilkinson Sword makine ve perma sharp gibi keskin bir jiletle başlayacağız. Hazırlık çok önemli sizin için komşum, koruyucu bir sabun Cella, Tabac gibi koruyucu sabunlara ihtiyacınız olacak, yerli markalardan belki nivea kremler yeterli kayganlığa ulaşsa da koruyuculuk zayıftır. Fırça seçiminiz önemli. Silver yahut çok yumuşak uçlu fırçalar kullanmayacağız, mümkün olduğunca banyodan sonra sakallar kendini gösterdiğinde wilkinson sword aletle onları gafil avlayacağız Big Grin Bunlar başlangıç için ideal..

Mornetto üstadım sivasta metro yok adana veya kayseri ziyaretlerimde vaktim olursa muhakkak alırım ama malesef o da nisan mayısta önce olmaz, cella veya tabac'ı kasım gibi veya aralık gibi alabilirim.
Yanlız üstadım o kadar mükemmel bir anlatışınız var ki (gafil avlıyacağız filan) kendimi bi anda ava çıkıyomuş gibi hissettim acayip gaza geldim Big Grin Sizlerinde yardımıyla çok fena yapıcam onları Smile

Bu heyecanı Lord Sparhawk, İhtilaf, Ohtararan ve sayamayacağım dışarıdaki hayatlarında kendilerini kanıtlamış, çok değerli üstadlarımdan aldım, her gün bu keyfi sürdürüyorum, forum bunun önemli bir uzlaştırıcısı.. Zamanla makine seçiminiz, jiletler konusunda artan deneyimleriniz sizi daha kalıcı ve sağlıklı tıraşlara sevkedecek.. Vazgeçilmeyecek ve yüzünüzü ağartan tıraş keyfinin hazzını uzun seneler yaşamanız dileğiyle tşk..
Forumumuza hoşgeldiniz. Umduğunuzdan fazlasını bulmanız dileğiyle.

Arkadaşlar gerekenleri söylemiş bir iki cümle de ben sarfedeyim. BASTIRMADAN tıraş olmaya çalışın, tıraş öncesi hazırlığınızı iyi yapın. uygun sabun ile iyi köpük hazırlayıp uygun kombinasyon ile tıraşınızı keyfe dönüştürün. kesinlikle acele etmeyin. forumu da bol bol okuyup bu başlık altında soru sormaktan cekinmeyin.
Milyoncudan sedef ustura alin bir tane, perma-sharp jiletle tadini cikarin. Ama bu isi bayram ziyaretlerinden sonraya erteleyin Smile bir iki centik olmazsa olmaz malum.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk ile gönderildi
memleket kurtulana kadar siyah
Hoşgeldiniz, zevkli traşlar...
Hosgeldiniz, sizede bol kopuklu traslar dilerim.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free
iyi traşlar hoşgeldiniz Smile
Hoş geldiniz, keyifli tıraşlar.
Hoşgeldiniz. İyi bayramlar ve iyi tıraşlar Smile
Güzel dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim ve hayırlı bayramlar dilerim...
Hoşbulduk komşularım. Smile
Every farewell is a new beginning.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkese merhabalar Frhtkk 2 75 9 saat önce
Son Yorum: Poerio
  Merhaba mert34 0 908 12/10/2023, Saat: 20:58
Son Yorum: mert34
  Herkese selamlar alimarcaa 0 836 22/07/2023, Saat: 14:23
Son Yorum: alimarcaa
  Uzun Aradan Sonra Tekrar Merhaba yigithan 7 1,679 16/07/2023, Saat: 00:06
Son Yorum: yigithan