Toplu Alım
Makine biraz daha kişisel-özel bir durum onu bir kenara koyuverin şimdi ama çok fazla sabun deneme şansımız olmuyor Türkiye'de olmamız dolayısıyla. Böylece bir çok sabun deneme şansı olacak forumdaşların.
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
hocam peki urunler toplu olarak mı dolasacak kişiler arasında?
yani diyelim ki 6 kişi girdik olaya, ben de 6. sıradayım ve herkeste ürünler 5er kez tıraş olacak kadar kalsa 30 tıraş eder ki bu da en az 2 ay filan eder. bu da bana aldığımız ürünün 10 ay sonra gelmesi demek.

ürünleri teker teker dolaştırsak da bu sefer çok yüksek kargo bedelleri ödemiş oluruz. yani 6 ürün için sadece yurt içi en ekonomik kargo bedeli olsa 6-7 lira eder onu da 6 ile çarpsak 40 lira filan eder.

ürünleri parçalayıp herkese dağıtsak bu sefer de sabunlarda çok saçma bir durum çıkar açığa.

siz nasıl dediniz ben anlamadım? biraz açabilir misiniz?
Huh
Benim düşündüğüm ürünleri eşit parçalamak hepsini güzelce plastik alminyum folyo vs kutuya koyup herkese yollamak.

Sabunları eşit keserek, kremleride eşit kutulara koyaraktan aynı miktarı sağlayabiliriz.

Böylece tek kargo bedeli 10 lira tutacaktır en fazla.Herkes ondan sonra kafasına göre kullanır.Kutu ürünlerin kutusuna dediğim gibi kura yaparız Smile
ok şimdi anladım da kafama takılan bir şeyi danışayım yine.
bu sabunları diyelim ki 6ya böldüğümüz zaman acaba köpürtme filan nasıl olur ki?
bunun yerine rahat bölebileceğimiz kiloluk klars kabinett, cella gibi şeyler alınıp paylaşılsa mesela..
veya beğenilen jiletlerin çoklu alımları paylaşılsa (5-6 jilet çeşidinden 20li paylaşımlar filan)

Saygılarımla
(01/02/2012, Saat: 00:43)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benim düşündüğüm ürünleri eşit parçalamak hepsini güzelce plastik alminyum folyo vs kutuya koyup herkese yollamak.

Sabunları eşit keserek, kremleride eşit kutulara koyaraktan aynı miktarı sağlayabiliriz.

Böylece tek kargo bedeli 10 lira tutacaktır en fazla.Herkes ondan sonra kafasına göre kullanır.Kutu ürünlerin kutusuna dediğim gibi kura yaparız Smile
Bence sabunları aldıktan sonra herkes tasına basabilir tama tası doldurmaz belki ama fırçayı köpürtmek için bir düz katman yine oluşturulabilir.

Kiloluklar ise evet düşünülebilir ama onlarda tekli olmak durumunda olur ağırlık itibariyle.Şu saydığım 6 ürün 850 gram tutuyor örneğin.

Jiletlerde evet toplu alım mümkün olabilir.

Ama şu an için ilk seferde böyle bir alım daha güzel duruyor.Neredeyse tek seferde en popüler ürünleri denemiş olacağız o bakımdan kulağa cazip geliyor Smile Ha ne olur birkaç kişi der biz Cellayı sevdik o zaman getirtilir kiloluk mesela Smile

Bakalım konuştukça çıkıyor birşeyler Smile
Ben dediğin şekilde varım eggman. Kutu meselesi önemli değil, kura da olur, hepsi kutusuz olsa da dert değil önemli olan amaca ulaşmak. Sen buradan haber et ben hazırım Cool
Şu an 3 kişi garanti ;

1)eggman
2)zorba58
3)hergele
(01/02/2012, Saat: 02:35)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Şu an 3 kişi garanti ;

1)eggman
2)zorba58
3)hergele

beni de sayin
1 gün dolmadan 4 kişi olduk bile Smile

1)eggman
2)zorba58
3)hergele
4)linguist
Cella, Tabac ve Mitchells Wool Fat elimde olmasına rağmen destek olmak ve sayıyı artırmak adına beni de listenize ekleyiniz arkadaşlar.

Dip Not: Bu arada paketin büyüdükçe gümrüğe takılma ihtimalinin artacağı kanaatindeyim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  3P Almond Toplu Alım trache 3 6,328 23/12/2013, Saat: 19:44
Son Yorum: Aedan
  Toplu Alım 2 mckorkmaz 40 37,212 19/05/2012, Saat: 12:42
Son Yorum: eggman

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: