Toplu Alım 2
Yeni bir toplu alım ne zaman düzenlenir acaba Huh Ben baya bir geç üye olmuşum Sad
(18/05/2012, Saat: 19:17)mckorkmaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni bir toplu alım ne zaman düzenlenir acaba Huh Ben baya bir geç üye olmuşum Sad

bende isterimBig Grin
ben 2 kisilik pay almistim.
elimdekilerden sadece c.conk bitti. gerisi epey idare edecek gibi.
(18/05/2012, Saat: 19:25)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(18/05/2012, Saat: 19:17)mckorkmaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yeni bir toplu alım ne zaman düzenlenir acaba Huh Ben baya bir geç üye olmuşum Sad

bende isterimBig Grin

bende katılmak isterim
3 kişi olduk. Yokmu elimizden tutacak Wink
(18/05/2012, Saat: 19:55)mckorkmaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: 3 kişi olduk. Yokmu elimizden tutacak Wink
selam,

mitchells wool fat refill
tabac refill
col. conk refill
cella

benim listem budur.eksiği olan ,stok yapmak isteyen, hediye vermek isteyen,yeni ürün denemek isteyen Big Grin

http://connaughtshaving.com/shavingsoap.html
Ben arko ve wilkinson dışında birşey denemediğim için henüz bana her şey uygundur Smile
Bende toplu bir alıma girebilirim, malum kredi kartım yok havale yaparım Smile
Big GrinBig Grin
(18/05/2012, Saat: 20:44)mckorkmaz Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben arko ve wilkinson dışında birşey denemediğim için henüz bana her şey uygundur Smile

üstadım,bir tabac bir de 89 yazdır,şımart kendiniBig Grin
Dedim ya deneyimli birisi tutsun elimizden yol göstersin. Olmaz demeyiz tavsiyelere Smile

Makine açısından sorunum yok. Mühle r89 kullanıyorum. Merkur Progress sipariş ettim. Wilkinson sabun demek istemiştim sanırım orada karışıklık oldu. Merak ettiğim sabun ve kremler. Malum hepsinden birer tane alırsam sonuç feci olur yıllarca bitmez Smile

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  3P Almond Toplu Alım trache 3 6,311 23/12/2013, Saat: 19:44
Son Yorum: Aedan
  Toplu Alım eggman 221 174,261 25/02/2012, Saat: 22:27
Son Yorum: eggman

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: