Toplu Alım
Siparişi vermedim tabiki dostlar ortak herkes tama demeden Smile
yancılar olarak heyecanla beklemekteyiz biz de... haydi verin siparişi de hayırlı olsun diyelim Smile
(08/02/2012, Saat: 01:34)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Siparişi vermedim tabiki dostlar ortak herkes tama demeden Smile
Ben tama doyorum.Big Grin
Bu durumda son oylamaya dönersek;

1 - Col. Bay Rum psycho
4 - Col. Amber hergele,linguist,linguist,eggman,zorba58

anesthesia ve Ugur851 Bay Rum istesede 4-3 oluyor yine.Ki anesthesia amberi söylemişti diye hatırlıyorum.

Açıkçası tek Col. eklemek paket açısından riski azaltmak adına yararımıza olacak diye düşünüyorum.

(08/02/2012, Saat: 01:52)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu durumda son oylamaya dönersek;

1 - Col. Bay Rum psycho
4 - Col. Amber hergele,linguist,linguist,eggman,zorba58

anesthesia ve Ugur851 Bay Rum istesede 4-3 oluyor yine.Ki anesthesia amberi söylemişti diye hatırlıyorum.

Açıkçası tek Col. eklemek paket açısından riski azaltmak adına yararımıza olacak diye düşünüyorum.

Bence uygundur eggman bu haliyle, ayrıca avatar övgün için teşekkürler Big Grin
benden onay beklemeye gerek yok ya Big Grin sizin seçtiklerinize tamadır Smile
tamadır, emeğinize sağlık

kısa sürede o kadar çok mesaj yazmışsınız ki kontrolümü kaybettim işin açığı, o nedenle emeği geçenler ne derse o

kab dedim, ama merak ettiğim, forumlarda fazlasıyla övüldüğü için taylor of old bond street bademli krem almıştım bir kaç hafta önce, onun kabı var malum, ama ben biraz daha estetik biraz daha hoş birşey istediğim için farkı neyse vereyim kabı istiyorum diye yazmıştım, üstelik mwf eğer beğenecek olursam kullanımını düşündüğüm sabunlardan birisi, refilleri alıp ona koyarım diye düşünüyorum, ama genel kanıda eğer ki mwf yoksa elbette ki inat edecek değilimSmile
kurada cella kutusu kazanırsam onu da sana hediye ederim, bu kadar emeğinden sonra hakediyorrsun bence eggman
memleket kurtulana kadar siyah
MWF zaten alınıyor anesthesia , o yüzden sen connaughta bakıp rengini seç Smile

http://www.connaughtshaving.com/mitchellsbowl.html

Fotoğraftakilerin yerine göre belirtmiş hangisi olduğunu.

Mesajlar evet baya bir oldu Smile
Arkadaşlar bugün gececiyim. Yazamayabilirim buradan. Ben bu haliyle her şeye uyumluyum. Eggman sipariş ellerinden öper dostum Big Grin
Hiç bir şey ummuyorum,
hiç bir şeyden korkmuyorum,
özgürüm..
Zorba
dark oak iyidir, zahmet olacak

(08/02/2012, Saat: 16:09)eggman Adlı Kullanıcıdan Alıntı: MWF zaten alınıyor anesthesia , o yüzden sen connaughta bakıp rengini seç Smile

http://www.connaughtshaving.com/mitchellsbowl.html

Fotoğraftakilerin yerine göre belirtmiş hangisi olduğunu.

Mesajlar evet baya bir oldu Smile

memleket kurtulana kadar siyah

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  3P Almond Toplu Alım trache 3 6,338 23/12/2013, Saat: 19:44
Son Yorum: Aedan
  Toplu Alım 2 mckorkmaz 40 37,236 19/05/2012, Saat: 12:42
Son Yorum: eggman

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: