Saç Dökülmesini Engellemek İçin PRP Yaptıran Var mı ?
(22/08/2014, Saat: 13:21)theunnamed Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Buradan aldım üstad
http://www.kozmedshop.com/cliven-natura-...puan-300ml

@theunnamed,
Hocam nedir gelişmeler

bonus-kafa_135888.jpg
Üstad sipariş aynı gün kargoya verildi, ertesi gün aldım. Şampuanlar kutusuz geldi. Kapaklarını bantlamışlar akmaya karşı tedbir olarak. Paketlemesi güzel. 4 defadır kullanıyorum. Kokusu hoş, biraz dalin biraz cansıns beybi gibi kokusu var. Şu an için gelişme var mı yokmu tespit edecek kadar süreyi geçirmedik birlikte Smile
www.BarbarosRazors.com

(06/10/2013, Saat: 22:35)kizilat Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Eger irsi degilse sokulme bioxin+minoxil tavaiye ederim ama her sac tipine uymuyor bastan soyleyim.

Sent from my iPhone using Tapatalk - now Free

Minoxil kullanan biri olarak söylüyorum en ufak faydası yok.tamamen ticari bir olay para tuzağı.
Ki bende saç var birde tamamen kelleşenlerde hiç işe yaramıyordur.
Ben bebek şampuanı kullanıyorum deterjan oranı daha az dolayısıyla daha az zararlı ve dökülme diğer şampuanlara göre daha azalmıştı.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
(30/08/2014, Saat: 15:11)Eucris Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Minoxil kullanan biri olarak söylüyorum en ufak faydası yok.tamamen ticari bir olay para tuzağı.
Ben bebek şampuanı kullanıyorum deterjan oranı daha az dolayısıyla daha az zararlı ve dökülme diğer şampuanlara göre daha azalmıştı.

valla bende ise yaradi hocam yaramasa yazmazdim zaten ama dedigim gibi her sac tipine uymayabiliyor ilk etapta bir kutu deneyip ona gore devam etmekte fayda var.
(30/08/2014, Saat: 15:11)Eucris Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Minoxil kullanan biri olarak söylüyorum en ufak faydası yok.tamamen ticari bir olay para tuzağı.

Ben size cevap olarak yazmadım yanlış anlamayın lutfen tecrübemi paylaştım bende.

Minoxil üst bölge dökülmelerinde işe yarıyor diyenler var.Yan taraflarda etkisi azmış.
Bir dönem alın yanları için kullandım fayda göremedim
(30/08/2014, Saat: 15:38)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Minoxil üst bölge dökülmelerinde işe yarıyor diyenler var.Yan taraflarda etkisi azmış.
Bir dönem alın yanları için kullandım fayda göremedim

Aynen hocam alın yanlarıniçin kullandım bende bir numarasını göremedim:-)

(22/08/2014, Saat: 12:47)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Saçlarımin dökülmesi durdu yada cliven işe yaradı.
Tavsiye ederim ( oat olanı )
TR içi pazarda var. Macrocenter vs.
@theunnamed  kesinlikle kullanın!
http://www.cliven.net/dettaglio_prodotto...2&scrPos=1

İhtilaf hocam

Saçlarının durumunu gerçekten merak ettim. Son durum nedir ve hangi ürünü kullanmaktasın?

Saçlar yılda 2 defa olmak üzere geçiş dönemlerinde ilkbahar ve sonbahar dönemlerinde dökülme eğiliminde olur. Saçlarının dökülmediğini belirttiğin maili ağustos ayında attmışsın. Zaten çok aşırı dökülmüyorsa yaz döneminde dökülmesinde azalma olması muhtemel. Açıkçası ben de öyle oluyor. Herkes için genellemek doğru olmaz. 
O dönem Cliven şampuanı mı kullanıyordun ve ne zaman kullanmaya başlamıştın? 

Genel olarak doğru şampuanın saç dökülmesini engellediği yönünde bir algı olsa da aslında şampuanın bu noktada etkisinin olmadığını savunan kişiler de var.

Saç konusu gerçekten kişiden kişiye göre değişir, birçok faktöre bağlıdır.[/u]
(08/05/2015, Saat: 12:41)ferhat1905 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: İhtilaf hocam

Saçlarının durumunu gerçekten merak ettim. Son durum nedir ve hangi ürünü kullanmaktasın?

Saçlar yılda 2 defa olmak üzere geçiş dönemlerinde ilkbahar ve sonbahar dönemlerinde dökülme eğiliminde olur. Saçlarının dökülmediğini belirttiğin maili ağustos attmışsın. Zaten çok aşırı dökülmüyorsa yaz döneminde dökülmesinde azalma olması muhtemel. Açıkçası ben de öyle oluyor. Herkes için genellemek doğru olmaz. 
O dönem Cliven şampuanı mı kullanıyordun ve ne zaman kullanmaya başlamıştın? 

Genel olarak doğru şampuanın saç dökülmesini engellediği yönünde bir algı olsa da aslında şampuanın bu noktada etkisinin olmadığını savunan kişiler de var.

Saç konusu gerçekten kişiden kişiye göre değişen, birçok faktöre bağlıdır.[/u]

Cliven ı bir süre kullandım,her halde gecici bir dönem döküldü yaşa bağlı olsa gerek,alın kenarlarında çok az açılma oldu,hala ''hair club'' a girme hakkım yüksek
Şimdilerde loreal elseve kullanıyorum kremiyle birlikte sanırım iyi geldi yada plesebo etkisi
Hiç bir şampuan dökülmeyi kesemez. Piyasada minoxidil maddesi içeren ürünler var. Minoxil mesela eczanelerde ama pahalı. Suriye karışmadan önce Arak marka minoxidil serumu vardı baya da ucuzdu, yine Kirkland marka olanı da hesaplıdır. Bunların kralı Rogain'dir ama pahalıdır. Bu madde saçta çıkartır, yine bazı prostat ilaçları saç dökükmesini keser mesela Propecia fakat bunları sürekli kullanmak lazım çünkü bırakıldığı anda dökülme başlar. Prostat ilaçlarını tabiki önermem ama Azalderm kremle birlikte Minoxil kullanılırsa saç çıkartabilir, bu maddenin doğal kullanılanı saw palmetto isimli bir bitki ama minoxidil bile zar zor saç dökülmesini engellerken bu bitki de ne kadar fayda eder o da tartışılır.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  tatil için otel tavsiyesi gakgoş 21 23,310 17/11/2022, Saat: 15:17
Son Yorum: alieren
  Yeni başlayanlar için bisiklet ENDER3470 36 15,613 06/07/2022, Saat: 16:37
Son Yorum: mixfruit
  Şehir içi ulaşım için bisiklet tavsiyesi sfenks 18 11,030 06/07/2022, Saat: 16:26
Son Yorum: mixfruit
Thumbs Down Aferin Forte soğuk algınlığı için ilaç. Oldstyle 3 1,316 19/12/2021, Saat: 21:22
Son Yorum: abdussamedy
  Yeni başlayanlar için oto çocuk koltuğu ENDER3470 10 3,188 28/08/2020, Saat: 18:04
Son Yorum: rating
  Yazı için rahat, aydınlatmalı klavye önerisi Lord Sparhawk 25 14,486 28/08/2020, Saat: 10:22
Son Yorum: Lord Sparhawk
  Bilgisayarlar İçin Windows İşletim Sistemi Yerine Ubuntu İşletim Sistemi manuple 23 8,601 01/02/2020, Saat: 18:06
Son Yorum: aobetin
  Engelli Bireylerimiz için Bankacılık Hizmetleri Nani Kuş 1 2,545 30/12/2017, Saat: 17:20
Son Yorum: Nani Kuş
  kitap tamiri için yapıştırıcı önerisi. t.macgyver 14 18,626 25/04/2017, Saat: 13:13
Son Yorum: yokon
  Araç İçin Hoparlör Tavsiye Kendineözgü 3 5,349 06/11/2015, Saat: 15:45
Son Yorum: Kaan

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: