Anket Başlığı: Engraving
Bu ankette oy kullanma yetkiniz yok.
Resim 1
16.00%
4 16.00%
Resim 2
12.00%
3 12.00%
Resim 3
4.00%
1 4.00%
Resim 4
12.00%
3 12.00%
Resim 5
36.00%
9 36.00%
Resim 6
20.00%
5 20.00%
Hiçbiri
0%
0 0%
Katılımcı sayısı: 25 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Kimson Forum Fırçası
Bana kalsa ilk yan çizdiğinde projeyi iptal ederdim.

İş ahlakından yoksun, başı ayrı başka yeri ayrı oynayan, bir dediği bir dediğini tutmayan adamlarla ne işim olur ne selamım sabahım.

Lakin forumdaki arkadaşların bir çoğu bir hatıra olarak bu fırçaya sahip olmak istedikleri için ben de sesimi çıkarmadım. Ancak forumdaşlarım için bile belli bir dayanma sınırım var.

Bu kez de önceki söylemlerinden farklı bir söylem ile gelirse inceldiği yerden kopsun. Ebesinin örekesine kadar yolu var.
(06/01/2014, Saat: 17:31)avsu07 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu kez de önceki söylemlerinden farklı bir söylem ile gelirse inceldiği yerden kopsun. Ebesinin örekesine kadar yolu var.

Aynen öyle olacak zaten hocam, teklif ile birlikte işe başlar yada biter. 4 ayda bir fırça yapamadıysa yapmasın artık. Bizim de niyetimiz aynen dediğiniz gibi bir hatıra. Öte yandan başka firmalar 25 kişi için bile burun kıvırıyor (Belki bu da o yüzden böyledir). 100 kişi yapabilsek de Simpson yaptırsak, Semogue yaptırsak.
www.BarbarosRazors.com

Olursa şahane olur, olmazsa dünyanın sonu değil. Bunu kendi fikrim olarak görseniz de tüm seçim hakkımı, idare hakkımı theunnamed üstada teslim etmekteyim. Bu kadar özen, ilgi, alaka ender görülür sonuçta.
(07/01/2014, Saat: 00:34)berilker Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Olursa şahane olur, olmazsa dünyanın sonu değil. Bunu kendi fikrim olarak görseniz de tüm seçim hakkımı, idare hakkımı theunnamed üstada teslim etmekteyim. Bu kadar özen, ilgi, alaka ender görülür sonuçta.

Aymı fikirdeyim.
https://www.facebook.com/KariaBrushWorks
Yeni bilgiler bir sonraki mesajda Smile
www.BarbarosRazors.com

@theunnamed
@sertaç
@onurstyle
@crionics
@gartbnx
@suhulet
@avsu07
@alpbb74
@mancho
@fergus
@blaster
@berilker
@onur98
@hasan ali
@anesthesia
@memocan
@onlytnt
@ludingirra
@format/s
@afsheen

Arkadaşlar kimson ile yapılan son görüşmeyi aktarıyorum.

Fiyatlar hoşuna gitmediği için sallıyormuş bizi beyfendi Smile
İlk etapta mart ayı boş durumda o zaman yapabilirim diye yazmış. Örnek bir fırça daha göndereyim bakın beğenirseniz yapalım diye eklemiş üstüne. onu da 1 şubata kadar göndermeye çalışacağım demiş.

Bende reddettiğimi söyledim. Eylülden beri bekliyoruz zaten, birde sample beklersek işimiz var dedim. Sample'ın zaten kargoda geçen süresi 20 gün olacak. Olmaz dedim.

Daha önce bahsettiğim gibi büyük boynuz bulmaktan yakınıyordu. Şimdi fırçaya yeni bir dizayn ve boyut getirmiş. daha küçük boynuzlardan elde edeceği yeni tip fırçaların örneğini gönderdi.

İşin aslına bakarsak knot 22mm, handle içinde gömdükten sonraki çapını ölçüp 24 mm demiş, fotograftan anlaşıldı Smile knotlar yine önceki bahsettiği knotlar ile aynı kalite imiş.

Mevcut fiyat 65 dolar iken bunu fiyatı daha düşük olacak, gün içinde bildirecek.

Kargo ücretleri 10 dolardan fazla oluyor ağırlığa göre diyor. Fiyattan indirdiğini kargoya ekler herhalde Smile kargo fiyatını da öğrenmesini istedim ayrıca.

Beğenilirse yapalım diyor. Sizlerin görüşüne göre tamam veya devam diyelim.

busypyha.jpg
ugasehav.jpg
jy8edyne.jpg
ura9abag.jpg
uda8umug.jpg
www.BarbarosRazors.com

hocam emeğiniz çok fazla bu işte. ben çoğunluk ne derse ona katılırım arkadaşlara bırakıyorum..
(09/01/2014, Saat: 12:59)memocan Adlı Kullanıcıdan Alıntı: hocam emeğiniz çok fazla bu işte. ben çoğunluk ne derse ona katılırım arkadaşlara bırakıyorum..

Emeğim sorun değil üstadım, begenilmezse hemen iptal edebiliriz. Ziyanı yok yani. Memnun olmadığınız hususları belirtmekten çekinmeyiniz Smile
www.BarbarosRazors.com

vallahi hocam o kadardır bekliyoruz bizi öne alacağına halen martta boşum o zaman yapabilirim diyor terbiyesizin teki anlaşılan. ben iptal edelim diyorum ama arkadaşlar önemli değil devam edelim derlerse ona da varım..
Mart gelince de problem çıkarma ihtimali oldukça yüksek. Bence iptal edebiliriz, yine de çoğunluğa uyarım.
Haydi hayırlı tıraşlar...

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Photo YENİ BİR TIRAŞ FIRÇASI İSTERÜZ!! izterd 9 2,453 29/02/2024, Saat: 17:49
Son Yorum: exselans
  Geltir Forum Üyelerine Özel, Muhle İndirim ve Instagram Yarışması ckeskin 27 13,513 03/03/2019, Saat: 17:39
Son Yorum: Auditor
  Semogue Boar Geltir 2016 LE Forum Fırçası Anket ve Katılım ckeskin 430 161,429 03/04/2017, Saat: 15:42
Son Yorum: ckeskin
  Geltir 2016 LE Forum Fırçası ckeskin 126 59,671 26/06/2016, Saat: 21:46
Son Yorum: ckeskin
  Hatay'da yasayan forum uyeleri mecheng 0 3,216 21/03/2016, Saat: 00:59
Son Yorum: mecheng
  Geltir 2015 LE Tıraş Fırçası ckeskin 165 136,766 09/09/2015, Saat: 20:55
Son Yorum: ihtilaf

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: