Belalı yer: Bıyık Bölgesi
arkadaşlar 2 - 3 perde olunan traşta bölgesel kızarıklığı nasıl giderebiliriz ? Şap işi görür mü ? yani kızarıklığa şap iyi gelir mi ?
(14/09/2013, Saat: 23:29)gamez34 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: arkadaşlar 2 - 3 perde olunan traşta bölgesel kızarıklığı nasıl giderebiliriz ? Şap işi görür mü ? yani kızarıklığa şap iyi gelir mi ?

Evet şap bu konuda en iyi yardımcınızdır, sonra kaliteli tercihen lavanta özlü bir balzam.
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Bıyık ve çene sona bırakıldığı için köpük kuruyabilir.Kurumuş köpük kaygan ve koruyucu olmaz.

Bıyık ve çeneyi başlangıçta tıraş edin kurumuş yada az sulu köpüğü kullanmayın.

Problemleri bölgeler tıraşın başında mild aletler ile sakal çıkış yönünde jilet daha keskin durumdayken bastırmadan bir defa geçilir.

Problemleri bölgelere çok az tıraş öncesi yağı sürülebilir.

Keskin jiletler mild jiletlere göre daha az tahriş yapar (sakal çıkış yönünde ve bastırmadan)

R 41 gibi agresif bir alet düzgün kullanıldığında bıyık bölgesinde tahriş yapmaz.
bir de şunu denedim ben başlarda. tahriş tamamen tend sknle ortadan kalkana kadar güzel iş yaptı. tıraş öncesi hafifçe yayıyorsunuz yüzünüze sonra köpük ve tıraş. başlarda tersten almalarda tahriş kaçınılmaz, 1-2 ay sonra tamamen tend skinle yok olur gider..

resim yüklemedi. espejo tıraş jeli. tahrişe olumlu etkisi var.
Tendskin markalı ürün mü ?
Ev yapımı mı? (formül nedir)

Tıraş öncesi kullanım kuruluk yapmıyor mu?

(14/09/2013, Saat: 23:53)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bir de şunu denedim ben başlarda. tahriş tamamen tend sknle ortadan kalkana kadar güzel iş yaptı. tıraş öncesi hafifçe yayıyorsunuz yüzünüze sonra köpük ve tıraş. başlarda tersten almalarda tahriş kaçınılmaz, 1-2 ay sonra tamamen tend skinle yok olur gider..

"Ters almak" deyince tüylerim diken diken oluyor Smile
(15/09/2013, Saat: 00:01)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tendskin markalı ürün mü ?
Ev yapımı mı? (formül nedir)

(14/09/2013, Saat: 23:53)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: bir de şunu denedim ben başlarda. tahriş tamamen tend sknle ortadan kalkana kadar güzel iş yaptı. tıraş öncesi hafifçe yayıyorsunuz yüzünüze sonra köpük ve tıraş. başlarda tersten almalarda tahriş kaçınılmaz, 1-2 ay sonra tamamen tend skinle yok olur gider..

Big Grin

tıraş öncesi espejo tıraş jeli, tıraştan sonra 50 ml rebul ice içine 3000 mg aspirin ezin, tıraştan sonra yüzünüze noktasal kulak pamuğuyla uygulayın..

Allahım öğretmeyi seviyorum ya Big Grin Öğretmen olsamıymışım neymişim TongueTongue
50 ml/3 gr çok yoğun değil mi?
daha seyreltilmiş olamaz mı?
Tırsarım ben öyle kolonya falan...
(15/09/2013, Saat: 00:27)geldigitti Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Tırsarım ben öyle kolonya falan...
Smile Smile

Üstadım elinin altında şu iki krem bulunsun bence, ama yinede bir doktora falan danışın.

8699514355717.png
madecassol.jpg

Ben hametanı kullandım diğerini henüz kullanmadım.
Çok hızlı iyileştirici etkisi var tahriş yanık vs oldukça rahatlatıyor.
İlk 5 dakika hafif bir yanma etkisi sonrasında kısa sürede cilde nüfuz ediyor ihtilaf üstadın da kullanmış olduğunu biliyorum,onun tavsiyesi üzerine almıştım kısa aralıklarla olduğum tıraşlar da kullanırım ve memnunum.
https://www.facebook.com/pages/Pardus-Handcraft/875240639222477

https://www.instagram.com/pardushandcraft/

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Bug Çene bölgesi - Yeni başlayanların lanetli bölgesi Tayyare Pilotu 9 3,288 15/04/2024, Saat: 17:51
Son Yorum: Farty
  Boyun Bölgesi martin 56 52,691 09/04/2024, Saat: 13:55
Son Yorum: Alkali
  SAKAL VE BIYIK TIRAŞI totan35 26 47,899 10/05/2013, Saat: 23:49
Son Yorum: theunnamed

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: