herkese selam
Hacamat, iç donu Big GrinBig Grin Allah muhafaza dışardan biri baksa iki de karikatür izlese, adama gel de ciddiyeti anlat Big GrinBig Grin
Yazdıklarım @inceptum'a cevap değil yeri geldi yazayım dedim.

Tanışma konusu herkes gizli kimliğini açıklasın yaşını söylesin diye bir konu değil.''merhaba aranıza katıldım'' bitti.

Forumu tanıyana kadar varsa soracağı sorular tanışma konusundan sorar.Yanlış yerlere konu açılmaz,mesaj yazılmaz.

Yeni başlayanlara tavsiyemiz;Forum / tanışmaya konu açın,tıraş ve alış veriş hakkında sorularınızı tanışma konunuzdan sorun (Aslında başkan yeni üyelere belli bir süre sadece tanışma bölümüne mesaj atma kısıtlaması yada benzer bir uygulama getirecekti,bekliyoruz )

Yeni üye için tanışma konusu,foruma alışana kadar pilot konu,alışma,tavsiye alma konusu olarak düşünmek daha uygun.
biz de kendisine alışıyoruz sevgili ihtilaf, nasıl yazıyorsa ona göre kafamızda bir karakteri oluyor. ısınıyoruz böylelikle birbirimize ve ileriki konularda uyardığımız yahut şöyle şöyle yapsak nasıl olur dediğimiz (evet moderatör olsak da birini kıracağız yanlış anlaşılacağız diye imtina ediyoruz, foruma alışmamış dostların imla hatalarını, yazış şekillerini düzeltiyoruz tek tek) vakit yanlış anlamaların önüne geçiyoruz. bu benim fikrim. bir merhaba kafi dostlar.

cevap kaygımız kesinlikle yok, herkes değerli büyüklerimiz ve kardeşlerimiz. eller yahşi ben yaman, eller buğday ben saman demiş erenler.

bu arada yine bir konuyu daha rayından çıkarmış bulunuyoruz Blush

(30/07/2013, Saat: 01:24)ihtilaf Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Yazdıklarım @inceptum'a cevap değil yeri geldi yazayım dedim.

Tanışma konusu herkes gizli kimliğini açıklasın yaşını söylesin diye bir konu değil.''merhaba aranıza katıldım'' bitti.

Forumu tanıyana kadar varsa soracağı sorular tanışma konusundan sorar.Yanlış yerlere konu açılmaz,mesaj yazılmaz.

Yeni başlayanlara tavsiyemiz;Forum / tanışmaya konu açın,tıraş ve alış veriş hakkında sorularınızı tanışma konunuzdan sorun (Aslında başkan yeni üyelere belli bir süre sadece tanışma bölümüne mesaj atma kısıtlaması yada benzer bir uygulama getirecekti,bekliyoruz )

Yeni üye için tanışma konusu,foruma alışana kadar pilot konu,alışma,tavsiye alma konusu olarak düşünmek daha uygun.
Her zamanki gibi sorumlu benim. İhtilaf üstad haklı ben burayı hak etmiyorum..

119p36e.jpg
Mornetto Hocam,
Ortada sorun ve sorunlu yok,hepimiz Tarkan'a ''dışarı çık oynayalım'' diyoruz.

(30/07/2013, Saat: 01:39)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Her zamanki gibi sorumlu benim. İhtilaf üstad haklı ben burayı hak etmiyorum..

119p36e.jpg
Forumumuza hoşgeldiniz. Umduğunuzdan fazlasını bulmanız dileğiyle.

Tarkan arkadaşım bizim forum böyle işte. Ortamı boş bulduk mu hep bir elden muhabbetin dibine vurup geçeriz. Bi bakarsın senin konu uçmuş. Bu biraz da birbirimize olan saygı ve sevgiden, bilhassa aşırı samimiyetimizden ileri gelmekte.

Biliyorum herşey bir anda olsun istiyorsun, çoğumuz istedik ama malesef işler öyle yürümüyor. Sabırla okumaya araştırmaya denemeye devam. Soruların açıkçası biraz garip. Bombanın pimini çekip orta yere bırakıp kayboluyorsun, biraz da benzer tarzda sorular, cevabı çoğunluğun bildiği sorular olunca pek kimse tenezzül etmiyor olabilir cevap yazmaya, lakin bu seni yıldırmasın. Bu konu altından soracağın her soruya elimizden geldiğince yardımcı olacağız.

Darılmaca kırılmaca yok.
Dostlar meclisini getirdik yade.
Yar sanki bir çiçek lalemi nedir.
Elinde titriyor sunduğu bade.
Aşık olmamanın alemi nedir.

Dostlar birlik olmuş gül sahilinde
Mutluluk veriyor dostlar meclisi
Yürekler sıcacık kendi halinde
Nefretten koruyor dostlar meclisi

Buradaki dostlarım şükürle dolu
Kalemi kelamı fikirle dolu
Hepsi de Allah’ın şerefli kulu
Hak yolda yürüyor dostlar meclisi

Üç birin, yan yana yüz on bir olur
Kul murat ederse yaradan bilir
Sen yeter ki iste Mevla’mız verir
Binlere yürüyor dostlar meclisi

Körpe kuzu teslim edilmez kurda
Hiç kimse kimseyi bırakmaz zorda
Kelamın dikeni kırılır burada
Manayı görüyor dostlar meclisi

Yaradana kuldur eğri yol tutmaz
Vatana millete hainlik etmez
Kimseye boş yere düşmanlık gütmez
Zalime vuruyor dostlar meclisi...
herkese merhaba
Tarkan kardesim,forumdaki insanlar sana normalde herturlu konuda icdenlikle yardim edeceklerdir.forumun her kosesinde bulunmani ve goz atmani tavsiye edecegim.
Denemeler sana kendin icin en dogruyu bulmanda yararlidir.fikir alisverisi,tecrube aktarimi sonucunda yalnizca sen degil foruma uye olup,girip konulari okuyan ve cikan herkes biseylerden yarar saglayacaktir.
Yalnizca tras ile ilgili konularda degil,tras disi konular basliklarinda da faal olman dilegimizdir.
İlgi alanina giren konularda bizimle paylasimlarda bulunabilirsin.
Yeniden hos geldin kardesim.
epeyce bir malzeme almışsınız, hemen hepsinin ilgili başlığı da var, sizin de hepsi ile deneyimlerinizi ilgili başlıkların altına bekliyoruz vaktiniz oldukça, sakal ve tekniği sizin gibi olanlar olabilir ona göre seçim yapmaları ve sorular için size ulaşmaları kolaylaşmış olur. mesleğiniz ve tuğrul dostumuzun dediği gibi hobileriniz ile de katkılarınıza talibiz.

dovo olarak ne aldınız, shavette jiletli mi yoksa giriş seviyesi çelik mi?

(30/07/2013, Saat: 12:10)TARKAN Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Herkese tekrar selam ve merhaba,
Forumda yeni olduğum için hatalı davranmış olabilirim.Herkeste birşeyin nerde satıldığını bilmek ya da söylemek zorunda değil.Zaten bu tip tıraş malzemelerinin satıldığı yerin merkezi Eminönü.Ben aşağı yukarı hergün tıraş oluyorum.33 yaşındayım bir gün bile sakal tıraşı olmadan dışarı adım atmam.Çok bıçaklı makinalardan aldım.Yüzümü mahvetti.En son bu forumu görüp edwin jagger bi de Merkür 15c uzun saplı olanından aldım.Herkes edwin jaggeri beğenirken ben merkürü beğeniyorum.Edwin jagger sanki yeterince agresif değil.Permasharpla uyumlu değiller.Yeşil astra ve rapirada rezalet.Feather fazla konforlu değil.Yüzde kayan bir jilet bi türlü bulamadım.Dovo ustura aldım malzeme kalitesini beğenmedim.Ben nerdeyse her bulduğum tıraş malzemesini denemek için alıyorum.Ev malzeme deposuna döndü.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Herkese merhabalar Frhtkk 2 92 Dün, Saat: 18:34
Son Yorum: Poerio
  Herkese selamlar alimarcaa 0 836 22/07/2023, Saat: 14:23
Son Yorum: alimarcaa
  Herkese merhabalar altın porsuk 2 681 08/07/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: altın porsuk
  Herkese merhaba metamorfoz 16 4,020 17/05/2023, Saat: 04:34
Son Yorum: internetdunyam
  Herkese Selamlar kad huai 4 1,504 14/04/2023, Saat: 13:39
Son Yorum: Ömer t. Katı