Herkese merhaba.
İsmim Naci Kanar.

Bir geleneksel tıraş sever olmanın yanısıra, dünyada geleneksel tıraş ve berber malzemeleri satışı konusunda iş yapmaktayım.

Forumu takip etme amacım hem ürünler konusundaki kullanıcı yorumlarını görmek, hem de -varsa- ticari fırsatları değerlendirmek.

Herkese keyifli bir gün dilerim.

Saygılarımla...
Hoşgeldiniz, iyi forumlar.

SM-M307FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
(09/05/2021, Saat: 08:32)CemBarlas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz,  iyi forumlar.

SM-M307FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hoş bulduk, çok teşekkürler.
Hoşgeldiniz komşum.
Welcome on board Smile
Hadi hayırlı tıraşlar!  Tıraş aleti
Hoşgeldiniz tıraş ürünleri ticareti ile uğraştığı izi yazmışsınız daha fazla bilgi verirmisiniz? Faydalanan arkadaşla olacaktır.
Kartallar yüksekten uçar
(09/05/2021, Saat: 13:43)klasik63 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz tıraş ürünleri ticareti ile uğraştığı izi yazmışsınız daha fazla bilgi verirmisiniz? Faydalanan arkadaşla olacaktır.

Herkese çok teşekkürler, hoş bulduk.

2007 yılından beri geleneksel tıraş ve berber malzemeleri tedariği işini - ağırlıklı olarak yurtdışında - yapıyoruz.

Türkiye'de ürün tedariği konusunda çok değerli firmalar var; onlar genel ihtiyacı, ve buradaki istekleri karşılıyordur diye tahmin ediyorum.

Sadece şu kadar diyeyim bu aşamada; bu iki alanda global ölçekte (5 kıta, 15 ülke, 20000+ satış noktası) iş yapan uluslararası bir şirketler grubunun - yabancı ortakları da olmakla birlikte - fikir ve teşebbüs olarak bu topraklardan çıktığını ve Allah'a şükür sağlıklı bir büyüme ile yoluna devam ettiğini, muhtemelen dünyada kategorisinde de en ön sırada yer aldığını, ve piyasada aslen Türk firması olarak tanındığımızı ifade etsek çok yanlış olmaz sanırım

Dolayısıyla; bu ortamda sohbete konu olan her 100 ürünün önemli bir kısmının resmi dağıtıcısı / rekabetçi satıcısı / müşterisi / marka sahibi / piyasada yakından takip edeni olma ihtimalimiz yüksek olabilir.

Bu bağlamda; bildiğimi paylaşmaktan keyif duyacağım. Tedarik sorunu olması durumunda da Türkiye'deki değerli firmaların işini kolay etmeyi de görev addederim.

Bizim de işe başlarken destek aldığımız siteler geltir gibi uluslararası forum siteleri (badgerandblade.com 2007 yılı) idi. O yüzden bunlar çok değerli çabalar, Admin'e şimdiden teşekkürler

Antalya'da yaşıyorum. Havalar ciddi ısındı, gölgelere sığınmaya başladık bu arada ?

Herkese güzel bir Pazar günü dilerim.
Hoşgeldiniz iyi forumlar.
Hoşgeldiniz. Keyifli forumlar dilerim. Ben de Antalyadayım klimayı açmaya başladım 4-5 gündür. Smile
@"Mnacikanar" Foruma hoşgeldiniz,

Yıllardır gördüğümüz ancak üreticisi kimdir , bilmediğimiz bir markaydınız. Amazon'da, Ebay'de satış kanalı olan ve birçok yabancı forumda ülkemiz fırça modellerinin başarıyla tanıtımını yaptığınızı düşünüyorum. Jaguar'dan çok sizin markanız konuşulmuştur forumlarda.

Selamlar tekrardan.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Merhaba mert34 0 839 12/10/2023, Saat: 20:58
Son Yorum: mert34
  Herkese selamlar alimarcaa 0 787 22/07/2023, Saat: 14:23
Son Yorum: alimarcaa
  Uzun Aradan Sonra Tekrar Merhaba yigithan 7 1,571 16/07/2023, Saat: 00:06
Son Yorum: yigithan
  Herkese merhabalar altın porsuk 2 636 08/07/2023, Saat: 21:54
Son Yorum: altın porsuk
  Merhaba Dostlar rezn0r 1 677 22/05/2023, Saat: 17:13