Geleneksel Tıraş Forumları
Herkese merhaba. - Baskı Önizleme

+- Geleneksel Tıraş Forumları (http://www.geltir.com)
+-- Forum: FORUM (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=25)
+--- Forum: Forum Tanışma (http://www.geltir.com/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Konu Başlığı: Herkese merhaba. (/showthread.php?tid=13812)

Sayfalar: 1 2

Herkese merhaba. - Mnacikanar - 09/05/2021

İsmim Naci Kanar.

Bir geleneksel tıraş sever olmanın yanısıra, dünyada geleneksel tıraş ve berber malzemeleri satışı konusunda iş yapmaktayım.

Forumu takip etme amacım hem ürünler konusundaki kullanıcı yorumlarını görmek, hem de -varsa- ticari fırsatları değerlendirmek.

Herkese keyifli bir gün dilerim.

Saygılarımla...

Herkese merhaba. - CemBarlas - 09/05/2021

Hoşgeldiniz, iyi forumlar.

SM-M307FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cvp: Herkese merhaba. - Mnacikanar - 09/05/2021

(09/05/2021, Saat: 08:32)CemBarlas Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz,  iyi forumlar.

SM-M307FN cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hoş bulduk, çok teşekkürler.

Cvp: Herkese merhaba. - Ömer t. Katı - 09/05/2021

Hoşgeldiniz komşum.

Cvp: Herkese merhaba. - ekindgn - 09/05/2021

Welcome on board Smile

Cvp: Herkese merhaba. - klasik63 - 09/05/2021

Hoşgeldiniz tıraş ürünleri ticareti ile uğraştığı izi yazmışsınız daha fazla bilgi verirmisiniz? Faydalanan arkadaşla olacaktır.

Cvp: Herkese merhaba. - Mnacikanar - 09/05/2021

(09/05/2021, Saat: 13:43)klasik63 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Hoşgeldiniz tıraş ürünleri ticareti ile uğraştığı izi yazmışsınız daha fazla bilgi verirmisiniz? Faydalanan arkadaşla olacaktır.

Herkese çok teşekkürler, hoş bulduk.

2007 yılından beri geleneksel tıraş ve berber malzemeleri tedariği işini - ağırlıklı olarak yurtdışında - yapıyoruz.

Türkiye'de ürün tedariği konusunda çok değerli firmalar var; onlar genel ihtiyacı, ve buradaki istekleri karşılıyordur diye tahmin ediyorum.

Sadece şu kadar diyeyim bu aşamada; bu iki alanda global ölçekte (5 kıta, 15 ülke, 20000+ satış noktası) iş yapan uluslararası bir şirketler grubunun - yabancı ortakları da olmakla birlikte - fikir ve teşebbüs olarak bu topraklardan çıktığını ve Allah'a şükür sağlıklı bir büyüme ile yoluna devam ettiğini, muhtemelen dünyada kategorisinde de en ön sırada yer aldığını, ve piyasada aslen Türk firması olarak tanındığımızı ifade etsek çok yanlış olmaz sanırım ✂️

Dolayısıyla; bu ortamda sohbete konu olan her 100 ürünün önemli bir kısmının resmi dağıtıcısı / rekabetçi satıcısı / müşterisi / marka sahibi / piyasada yakından takip edeni olma ihtimalimiz yüksek olabilir.

Bu bağlamda; bildiğimi paylaşmaktan keyif duyacağım. Tedarik sorunu olması durumunda da Türkiye'deki değerli firmaların işini kolay etmeyi de görev addederim.

Bizim de işe başlarken destek aldığımız siteler geltir gibi uluslararası forum siteleri (badgerandblade.com 2007 yılı) idi. O yüzden bunlar çok değerli çabalar, Admin'e şimdiden teşekkürler

Antalya'da yaşıyorum. Havalar ciddi ısındı, gölgelere sığınmaya başladık bu arada ?☀️

Herkese güzel bir Pazar günü dilerim.

Cvp: Herkese merhaba. - ati19 - 09/05/2021

Hoşgeldiniz iyi forumlar.

Cvp: Herkese merhaba. - Tıraşolog - 09/05/2021

Hoşgeldiniz. Keyifli forumlar dilerim. Ben de Antalyadayım klimayı açmaya başladım 4-5 gündür. Smile

Cvp: Herkese merhaba. - marv - 09/05/2021

@"Mnacikanar" Foruma hoşgeldiniz,

Yıllardır gördüğümüz ancak üreticisi kimdir , bilmediğimiz bir markaydınız. Amazon'da, Ebay'de satış kanalı olan ve birçok yabancı forumda ülkemiz fırça modellerinin başarıyla tanıtımını yaptığınızı düşünüyorum. Jaguar'dan çok sizin markanız konuşulmuştur forumlarda.

Selamlar tekrardan.