Connaught Shaving
Benimki de ulasmis.
Gumruk acti bakti servis ucreti almislar.
(05/03/2019, Saat: 11:49)CK89 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Benimki de ulasmis.
Gumruk acti bakti servis ucreti almislar.

Ne almıştınız?
https://instagram.com/buyukkotukurt/
Değerli forumdaşlar, sesli düşünüyorum biraz. Böyle sitelerden 1_2 parça ürün alacak arkadaşlar en azından aynı şehirde yaşayanlar, bu firma veya başka firma başlığında belirtse başka sipariş verecek arkadaşlarda bulup kargo maliyetini 2ye 3e hatta 4 bölerik çok cüz i miktara çekebilirler.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
@Soner
Komsum tam tersi, mumkunse kendi siparislerinizi dahi bolun. Birkac parca ustunu aynı pakete koymayın. Shipping den kurtarıcam diye, komple paketten olmayın. Ozellikle sıvı, alkollu AS gibi urunler kontrole giriyor izin verilmiyor bilginiz olsun.
Ornek:
Alkolsuz balm+ 1sabun
10 paket jilet+1 makine
2 sabun+ 1 makine
gibi kucuk siparisleriniz olsun diye bir tavsiye vermek istedim. Ama tam tersi 1 balmda geri gonderilebilir veya inadına 5 AfterShave losyon soylemisindir litrelik, sansına o da gelebilir. Esitlik duzen pek yok, sansına. Biz sadece asgari onlem olarak oneri yapıyoruz. Abartmayın, kucuk siparisler yapın derim.
(05/03/2019, Saat: 16:00)ckeskin Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ne almıştınız?

1 tabac ve 1 mitchell's
dikdik_s Serdar komşum alkollü ürünlerde sıkıntı olduğunu biliyorum gümrükte, benim söylemim sabunlar içindi 1 sabun almak isteyen arkadaş yanına 1 tane başka sabun isteyen birkaç arkadaş bulması açısından bir yönlendirme yapmak istedim, diğer kozmetikleri kastetmiyorum öneri sadece sabun, krem için. Fazla ürün kalabalığı yapmadan bir kutuda 4 veya 6 sabun gelir diye düşünüyorum.
Edep, aklın tercümanıdır. İnsan edebi kadar akıllı, aklı kadar şerefli, şerefi kadar kıymetlidir...
(05/03/2019, Saat: 20:27)Soner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: dikdik_s Serdar komşum alkollü ürünlerde sıkıntı olduğunu biliyorum gümrükte, benim söylemim sabunlar içindi 1 sabun almak isteyen arkadaş yanına 1 tane başka sabun isteyen birkaç arkadaş bulması açısından bir yönlendirme yapmak istedim, diğer kozmetikleri kastetmiyorum öneri sadece sabun, krem için. Fazla ürün kalabalığı yapmadan bir kutuda 4 veya 6 sabun gelir diye düşünüyorum.

Az az soylemek en mantiklisi, hatta ben gumruge takilmasin diye siparisimi boldum, balsamlari 1 hafta sonra siparis ettim.
Free shipping icin 75 pound saniyorsam gecmeniz gereken. Gerisini zaten urun basina hesapliyorlar.
4 veya 6 sabun gumruge takildimi, dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmayalim.
4 sabun takıldı benim geri gitti. Ama sonraki bir zaman 3 sabun gecti. Birsey diyemeyecegim ama 3adet ustu benzer urun goze batıyor gibi geliyor bana genel tecrubem ama yine diyorum sans isi.
Shipping den tasarruf boluselim deniliyor ama bazı siteler agırlık/hacim hesabı yapıp shipping ucreti veriyor. Paket agırlastıkca shipping ucretide logoritmik artıyor, ona da dikkat edin dostlar.
Ya ben geçen gün bir sipariş verdim ...
Aslında sentetik bir fırça, bir haslinger ve mağlesef Tabac Balsam aldım ...
Toplam 21 küsür sterlin oldu kargo hariç ... bu kısıma kadar herşey güzel de, Tabac Balsam da az da alkol içeriği varmış ..
şimdi buna takılır mı, takılırsa nasıl çıkar, alırım bilemedim .... bilsem almaz dım balsam ı, indirimde diye aldık .. Sad
(08/03/2019, Saat: 14:42)atoprak Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ya ben geçen gün bir sipariş verdim ...
Aslında sentetik bir fırça, bir haslinger ve mağlesef Tabac Balsam aldım ...
Toplam 21 küsür sterlin oldu kargo hariç ... bu kısıma kadar herşey güzel de, Tabac Balsam da az da alkol içeriği varmış ..  
şimdi buna takılır mı, takılırsa nasıl çıkar, alırım bilemedim .... bilsem almaz dım balsam ı, indirimde diye aldık .. Sad

Umarım takılmaz. Alkollü olduğundan değil ama kozmetik olduğundan belki takılır.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  shaving.ie bravoecho 101 102,165 24/03/2021, Saat: 21:54
Son Yorum: marv
  TVB Shaving candova 271 173,593 11/09/2020, Saat: 00:04
Son Yorum: marv
  Pearl Shaving (pearlshaving.com) deneyimi olan sfenks 6 5,569 14/06/2018, Saat: 12:10
Son Yorum: pundoe
  Frank Shaving Resmi satis sitesi izbe 125 68,255 11/03/2017, Saat: 09:17
Son Yorum: Tahir
  Shaving Shack % 20 ye varan indirim yapmış ihtilaf 39 51,915 07/06/2016, Saat: 12:19
Son Yorum: izbe
Smile Paladin Shaving / www.paladinshaving.com izbe 11 11,339 05/06/2016, Saat: 17:59
Son Yorum: izbe
  muehle-shaving.com ionicliquid 2 4,897 04/02/2016, Saat: 14:55
Son Yorum: ionicliquid
  The English Shaving Company ihtilaf 75 78,178 24/01/2016, Saat: 22:25
  executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi GeltirBot 140 189,899 10/01/2016, Saat: 02:17
  LIJUN SHAVING cemuludinç 13 19,669 20/05/2013, Saat: 01:56
Son Yorum: tipsol

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: