Connaught Shaving
takipsiz ve küçük hacimli postalar. ve mümkünse de az sayıda alışveriş .... Smile
(09/03/2012, Saat: 18:49)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(09/03/2012, Saat: 18:16)alpbb74 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende ayni zamanda takipsiz posta vermistim, banada hala bisey gelmedi. Takipli takipsize bakmaz bence, heralde bu aralar firumdan dolayi siparisler artti ve bu trafik dikkat cekti. Genelde gumrukte isler boyle yurur, bundan sonra yurtdisi siparis isini unutali
bence

Şahsen ben fark ettiğini düşünüyorum. Sonuçta takipli olduğunda bir kayıt girmeleri gerekiyor ve o zaman ürün daha fazla dikkat çekiyor. Takipsiz postada kenara atılması, diğer adi postaların arasına karışması daha muhtemel diye düşünüyorum. Bizim forumdaki siparişler ne olur ki. Topu topu 100 kişi bile değiliz, ne kadar dikkat çekebilirWink Adamlar muhtemelen günde binlerce posta ile uğraşıyorlardır. Şahsi kanaatim bu işin şans işi olduğu yönünde. Zaman zaman aradaki bir tane takılıyor bu şekilde işte.

söylediklerinizden benim postanın geleceğine inandığınızı anlıyorum, keşke bende inanabilsem. Birde dir sorum olacak benim paketde mihle 89, mitchels ve proraso vardı, acaba mühleyi alıp diğerlerini mi geri yollarki, öyle olması lazım gibi değil mi ?
Geçmiş olsun adınıza üzüldüm. Vakit kaybetmeden satıcı ile irtibata geçmenizi, gümrük ile ilgili sorun yaşadığınızı bildirmenizi tavsiye ediyorum. Paul bu konuda size yardımcı olacaktır.Ürülerin shipping ve return shipping bedelini sizden istemek yasal hakkı ama bilemem nasıl olur. Bir de başka adrese yollattırıp şansınızı yeniden deneyebilirsiniz. Burada başka adresten kasıt başka il olmalı ki aynı gümrüğe tekrar takılmasın. Ara sıra böyle şeyler olabilir ümidimizi kırmasın. Bende sabun ve krem olarak 3-4 yıl yetecek stok var ama ben de bi an sıkıntı hissettim. Takipsiz olarak gönderinin takılma ihtimali daha az. Bu arada senede toplam 5 defa ve her seferde en fazla 75 € limit olduğunu ve kozmetik ürünlerinin yurtdışından getirtilmesinin yasak olduğunu hatırlatayım. Kozmetik yasağıyla ilgili başlık açacağım. Edit açtım.
(09/03/2012, Saat: 20:56)alpbb74 Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(09/03/2012, Saat: 18:49)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(09/03/2012, Saat: 18:16)alpbb74 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bende ayni zamanda takipsiz posta vermistim, banada hala bisey gelmedi. Takipli takipsize bakmaz bence, heralde bu aralar firumdan dolayi siparisler artti ve bu trafik dikkat cekti. Genelde gumrukte isler boyle yurur, bundan sonra yurtdisi siparis isini unutali
bence

Şahsen ben fark ettiğini düşünüyorum. Sonuçta takipli olduğunda bir kayıt girmeleri gerekiyor ve o zaman ürün daha fazla dikkat çekiyor. Takipsiz postada kenara atılması, diğer adi postaların arasına karışması daha muhtemel diye düşünüyorum. Bizim forumdaki siparişler ne olur ki. Topu topu 100 kişi bile değiliz, ne kadar dikkat çekebilirWink Adamlar muhtemelen günde binlerce posta ile uğraşıyorlardır. Şahsi kanaatim bu işin şans işi olduğu yönünde. Zaman zaman aradaki bir tane takılıyor bu şekilde işte.

söylediklerinizden benim postanın geleceğine inandığınızı anlıyorum, keşke bende inanabilsem. Birde dir sorum olacak benim paketde mihle 89, mitchels ve proraso vardı, acaba mühleyi alıp diğerlerini mi geri yollarki, öyle olması lazım gibi değil mi ?

Bence aldiginiz urun gelir. Soyle ilginc bir Olay var. Benim basima bir kac kez geldi. Connaught shaving in ebaydeki sitesinden alisveris yaparsaniz urun en gec 1 hafta icinde geliyor. eger kendi sitesi uzerinden alirsaniz 2 haftaya yakin suruyor. ben ikisinden de alisveris yaptim. sizin nereden aldiginizi ve ne kadar oldugunu bilemedigim icin birsey diyemiyorum. ama bana kalirsa gelecektir merak etmeyin. bu arada Allah gostermesin geri donerse bence paket halinde doner. Muhle'yi getirip sabunlari yollamazlar geri bence. Gelirse hepsi gelir, gelmezse hicbiri gelmez ama bence gelir merak etmeyin.
ben kendi sitesinden yaptım 6 günde elime ulaştı pakedim ...
(09/03/2012, Saat: 23:37)papazerigi Adlı Kullanıcıdan Alıntı: ben kendi sitesinden yaptım 6 günde elime ulaştı pakedim ...

Demek ki bana oyle denk gelmis. Iki kez kendi sitesinden alisveris yaptim ikisi de yaklasik 2haftada geldi. E-bay'den defalarca alisveris yaptim en fazla bir haftada elime ulasti.
belki de benim şansımdır Smile
(10/03/2012, Saat: 00:41)piankhy Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Demek ki bana oyle denk gelmis. Iki kez kendi sitesinden alisveris yaptim ikisi de yaklasik 2haftada geldi. E-bay'den defalarca alisveris yaptim en fazla bir haftada elime ulasti.
Ben kendi sitesinden aldim ve pazartesi siparisi vereli 3 hafta olacak
dileyelim de takılmış olmasın gümrüğe...
(10/03/2012, Saat: 00:45)alpbb74 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben kendi sitesinden aldim ve pazartesi siparisi vereli 3 hafta olacak
(10/03/2012, Saat: 00:45)alpbb74 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Ben kendi sitesinden aldim ve pazartesi siparisi vereli 3 hafta olacak

Onumuzdeki hafta icinde elinizde olur diye dusunuyorum. Merak etmeyin. Sadece onlarin gondermesi ile bitmiyor. Buraya geldikten sonra bir de postacinin dagitimini bekliyorsunuz. Ornek vermek gerekirse benim calistigim yere her persembe ya da cuma geliyor postaci. Bazen cok fazla paket yoksa bir hafta bekliyor vb. O yuzden bence umutsuzluga kapilmayin derim.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  shaving.ie bravoecho 101 102,122 24/03/2021, Saat: 21:54
Son Yorum: marv
  TVB Shaving candova 271 173,559 11/09/2020, Saat: 00:04
Son Yorum: marv
  Pearl Shaving (pearlshaving.com) deneyimi olan sfenks 6 5,565 14/06/2018, Saat: 12:10
Son Yorum: pundoe
  Frank Shaving Resmi satis sitesi izbe 125 68,224 11/03/2017, Saat: 09:17
Son Yorum: Tahir
  Shaving Shack % 20 ye varan indirim yapmış ihtilaf 39 51,903 07/06/2016, Saat: 12:19
Son Yorum: izbe
Smile Paladin Shaving / www.paladinshaving.com izbe 11 11,335 05/06/2016, Saat: 17:59
Son Yorum: izbe
  muehle-shaving.com ionicliquid 2 4,896 04/02/2016, Saat: 14:55
Son Yorum: ionicliquid
  The English Shaving Company ihtilaf 75 78,148 24/01/2016, Saat: 22:25
  executive-shaving.co.uk geltir özel indirimi GeltirBot 140 189,877 10/01/2016, Saat: 02:17
  LIJUN SHAVING cemuludinç 13 19,666 20/05/2013, Saat: 01:56
Son Yorum: tipsol

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: