doktora gitmelimiyim !!!!
(28/06/2013, Saat: 10:53)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zamanında sahip olmak istediğim zor bulunan aletleri fırçaları bir sürü takım taklavatı rüyamda buldum sanıp sevinç içerisinde uyanıp pikeyi üzerime çektiğim çok oldu..

Rüya tabiri olarak şöyle denilebilir : tez zamanda hayallerinizi süsleyen beğendiğiniz o müthiş set'e kavuşacak çok mutlu olacaksınız Smile

Hadi bakalım hayırlı olsun...

Daha ziyade; tez zamanda hafifleyeceksiniz ya da "rüyaya bi 200 kağıt sıkışmış" olarak da algılanabilir. Big Grin
http://tiraskeyfim.blogspot.com/  
http://saklinotalar.blogspot.com/
Paylaşım diyen arkadaşlara katılmamak mümkün değil. Çok birikmiş malzemeler, geceleyin insanı korkuturlar mazallah Big Grin derhal paylaşmak lazım Big Grin Bir de yaz mevsimi haliyle insan pek fazla örtü kullanmıyor Big Grin Durum, daha ağırlaşmadan yüklerden bir kısım feda etmek, malın da zekatını oluşturur. Tabi Aaa Big Grin
(28/06/2013, Saat: 17:32)Lord Sparhawk Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(28/06/2013, Saat: 10:53)eskiuye3315 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Zamanında sahip olmak istediğim zor bulunan aletleri fırçaları bir sürü takım taklavatı rüyamda buldum sanıp sevinç içerisinde uyanıp pikeyi üzerime çektiğim çok oldu..

Rüya tabiri olarak şöyle denilebilir : tez zamanda hayallerinizi süsleyen beğendiğiniz o müthiş set'e kavuşacak çok mutlu olacaksınız Smile

Hadi bakalım hayırlı olsun...

Daha ziyade; tez zamanda hafifleyeceksiniz ya da "rüyaya bi 200 kağıt sıkışmış" olarak da algılanabilir. Big Grin

200 le yırtarsak iyiydi bu ay şimdiden 400 lük oldum sayılır
(29/06/2013, Saat: 02:05)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Paylaşım diyen arkadaşlara katılmamak mümkün değil. Çok birikmiş malzemeler, geceleyin insanı korkuturlar mazallah Big Grin derhal paylaşmak lazım Big Grin Bir de yaz mevsimi haliyle insan pek fazla örtü kullanmıyor Big Grin Durum, daha ağırlaşmadan yüklerden bir kısım feda etmek, malın da zekatını oluşturur. Tabi Aaa Big Grin

hocam çok ters yerden yaklaştınız nerdeyse kanıyordum Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
(29/06/2013, Saat: 10:44)error... Adlı Kullanıcıdan Alıntı:
(29/06/2013, Saat: 02:05)mornetto Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Paylaşım diyen arkadaşlara katılmamak mümkün değil. Çok birikmiş malzemeler, geceleyin insanı korkuturlar mazallah Big Grin derhal paylaşmak lazım Big Grin Bir de yaz mevsimi haliyle insan pek fazla örtü kullanmıyor Big Grin Durum, daha ağırlaşmadan yüklerden bir kısım feda etmek, malın da zekatını oluşturur. Tabi Aaa Big Grin

hocam çok ters yerden yaklaştınız nerdeyse kanıyordum Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Şöyle yapalım, ben sordum sizin rüyanızın tabirini. Beyaz sakallı dede dedi ki, yavrum dedi, o arkadaşın kalbi çok temizmiş dedi. Kalbine kötülük gelmeden dedi, senin gibi dedi ( bana dedi ) iyi insanlarla paylaşsa daha uygun olur dedi. Ramazandan önce tam da şu günlerde dedi verirseymiş daha sevapmış dedi Big Grin

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: